Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, julekstep napisał(a):

no nie widzę 'animacji' która na męskim forum mogłaby wyprzedzić Shreka (bo raczej nikt z tu głosujących nie będzie miał sentymentów do żadnych z najbardziej klasycznych 'księżniczkowych' bajek....no może jest jedna która może powalczyć)

Chyba żartujesz, przecież tu jest tak obvious jedynką i z pewnością nie jest to shrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Ten film o którym myślę powinien być jedynką na każdym forum. Ale nie będę spoilerowal 

Przesadzasz.

Shrek FTW

4 minuty temu, fluber napisał(a):

Ten film o którym myślę powinien być jedynką na każdym forum. Ale nie będę spoilerowal 

Plsu sam mówiłeś, że filmów nie masz czasu i chęci oglądać, więc no taka se opinia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał(a):

Ten film o którym myślę powinien być jedynką na każdym forum. Ale nie będę spoilerowal 

Yup, jest sporo lepszych animacji IMHO, nawet tych znanych-znanych, Shrek miał po prostu mocny kulturowy impakt akurat w timeline'ie wpisującym się w wieku średniego usera e-nba (widzę premiera 2001, a nie jakiś 1994, bo o tym filmie możesz mówić) + wybitny dubbing (ale to bez znaczenia dla oceny filmu). 

Ale że ta zabawa polega na oglądnięciu wszystkich wybranych filmów, to tbh jest to średni atut*.

* chyba, że skończy się tak, że ludzie będą udawać, że oglądnęli te 500 filmów i w sumie nie wiem czy jechać trochę po bandzie od kolejnych wyborów, m.in. w animacji. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Przesadzasz.

Shrek FTW

Plsu sam mówiłeś, że filmów nie masz czasu i chęci oglądać, więc no taka se opinia 

No skoro ja widziałem na pewno 3 animacje lepsze niż Shrek, a niewiele oglądam... To jest typową jazda na sentymencie i tym że w pewnym czasie leciał na TVN 4 razy w roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Ale że ta zabawa polega na oglądnięciu wszystkich wybranych filmów, to tbh jest to średni atut*.

* chyba, że skończy się tak, że ludzie będą udawać, że oglądnęli te 500 filmów i w sumie nie wiem czy jechać trochę po bandzie od kolejnych wyborów, m.in. w animacji. ;] 

Ja mam nadzieję też, że nie będzie tu sytuacji w stylu "nie widziałem danego filmu" ale jest wysoko w rankingach to go wybiorę :) 
Ja np już pogodziłem się z tym, że w wojennych filmach i westernach będę nisko :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy overrated to dla mnie jednak wybór @Kily i ten nieszczęsny Czas Apokalipsy. To jest kolejny Sergio Ramos, kolego ;)

Chyba już tutaj na forum zdarzało mi się pisać, że nie ma filmu, którego kultowości za nic nie potrafię zrozumieć. Najgorsze ratio pod względem światowego fame, a tego co obejrzałem. Biorąc pod uwagę, że powstał jako adaptacja świetnej książki, to te przegadane pierdy na wodzie wydają się ciągnąć bez końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

A Stuhr dubbinguje? 

Ale co to ma do oceny filmu, który nie jest polski?

Nie zdziwię się jak Shrek skończy drugi w tej kategorii, ale jest jeden obiektywnie wyraźnie lepszy film ( bo pozostałe dwa które mam wyżej pewnie będą niżej o ile w ogóle zostaną wybrane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał(a):

Ale co to ma do oceny filmu, który nie jest polski?

Nie zdziwię się jak Shrek skończy drugi w tej kategorii, ale jest jeden obiektywnie wyraźnie lepszy film ( bo pozostałe dwa które mam wyżej pewnie będą niżej o ile w ogóle zostaną wybrane)

Inni mogą nie cenić tak wysoko jak Ty animacji o św Franciszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.