Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2023/24


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Mogę porozmawiać o:

Jonathan Kuminga 25,2 26,50
     
trendon watford 21,1 23,95
Chris Duarte 24,3 19,20
Usman Garuba 30,2 17,50
Christian braun   15,35
Simone fontecchio   15,00

 

Reszta składu szkoda zapytań 😜

A i jeszcze ewentualnie picki które posiadam, mogę wymienić na jakieś lepsze a pakiecie, albo ogólnie za jakąś szanowaną i rozwojową młodzież :D 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mógłbym coś przydealować ale miejsca w sallary nie mam zbyt wiele, ze składu jestem w miarę zadowolony... także poza Diopem i Bitadze nie doddam nikogo za paluszki.

D'Aaron Fox        59,00
Bradley Beal        53,50
DeAndre Ayton        51,10
Jarrett Allen        50,40
Wendell Carter Jr.        45,35
Keldon Johnson        44,60
Ben Simmons        40,55
Deni Avdija        33,20
Jeremy Sochan        31,75
Josh Green        24,30
Obi Toppin        19,35
Keita Bates-Diop        27,15
Goga Bitadze        19,45
pick #11
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Przepraszam za zwłokę, do końca dnia wybiorę. Waham się pomiędzy dwoma graczami i w jednej minucie jestem przekonany do jednego a w drugiej do drugiego 😀

Jakby ktoś chciał zrobić trade up to zapraszam, jest to możliwe.

Kup pick #7 i po problemie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś pytał to wszystkie sprawy związane  z ustawieniem wszystkiego na Yahoo, w tym wysłanie zaproszeń do ligi nowym graczom będę ogarniał dopiero po zejściu z salary, tak aby nie robić sobie podwójnej roboty, bo zaraz dopiero zacznie się zrzucanie i tasowanie się zawodników, wiec najlepiej to zrobić po drafcie i po zejściu z salary. 

@El-Maniaque 10 osób było na tak za wyrzuceniem Ciebie, nikt nie był przeciw, w tym ja i paru innych przedstawiło argumenty dlaczego nie powinieneś grać. Możesz poczytać w tym temacie. dodatkowo nie zmiesciłeś  się w czasie na deklaracje, bo pisałem ze czas do 1 września lub znalezienia nowych chetnych w temacie z deklaracjami. Byłeś oznaczany w temacie. Sorki ale pretensji mieć nie możesz. Dzięki za grę i powodzenia w innych ligach! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jakby ktoś pytał to wszystkie sprawy związane  z ustawieniem wszystkiego na Yahoo, w tym wysłanie zaproszeń do ligi nowym graczom będę ogarniał dopiero po zejściu z salary, tak aby nie robić sobie podwójnej roboty, bo zaraz dopiero zacznie się zrzucanie i tasowanie się zawodników, wiec najlepiej to zrobić po drafcie i po zejściu z salary. 

@El-Maniaque 10 osób było na tak za wyrzuceniem Ciebie, nikt nie był przeciw, w tym ja i paru innych przedstawiło argumenty dlaczego nie powinieneś grać. Możesz poczytać w tym temacie. dodatkowo nie zmiesciłeś  się w czasie na deklaracje, bo pisałem ze czas do 1 września lub znalezienia nowych chetnych w temacie z deklaracjami. Byłeś oznaczany w temacie. Sorki ale pretensji mieć nie możesz. Dzięki za grę i powodzenia w innych ligach! 

Nie mam pretensji. Jakoś na początku sierpnia zaglądałem czy są już deklaracje do FBX2. NIe było jeszcze. Chciałem  być ok i nie zgapić, jak to zawsze robiłem. NO a potem wyjechalem na urlop i wyleciało mi z głowy do teraz. NO nic, dzięki za rywalizację w tej lidze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.