Skocz do zawartości

[FBX] FBX#2 - Sezon 2023/24


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Tu bedzie temat dla fbx2 na następny sezon. 
 

Składy znajdować się będą pod tym linkiem: 
 https://docs.google.com/spreadsheets/d/11ULfPlU1kuLe0niPvZ7dUdBzhKzexe6tqWQJaI_w3Bo/edit

Arkusz na ten sezon dopiero powstaje, obecne wartości salary w arkuszu to wartości z zeszłego sezonu, arkusz  zostanie zaktualizowany na przestrzeni Sierpnia. 
 

przypominam, że czas na zejście do limitu 480 jest do końca draftu rookie (+7 dni!) 
pracujemy nad arkuszem aby ułatwić wam zejście z salary, ale potrwa to kilka dni, a wiec każdy kto ma obawę że jest ponad limitem i chce zacząć działać już dziś, powinien indywidualnie sobie podliczyć swój obecny stan. Składy w arkuszu sie zgadzają, a salary dla fbx  jest dostepne w tym dziale w temacie FBX - Salary 2023/24

 

Uwaga2: Kasa waivers w arkuszu jest już zaktualizowana na nowy sezon! Do wartości końcowych z  tabeli Yahoo dodałem już po 100$ na nowy sezon. Kasa na Yahoo bedzie zaktualizowana przed startem sezonu, bo na pewno bedzie jeszcze wiele transferow z udziałem waivers cash i aktualizacja na Yahoo nie ma w tym momencie sensu. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Szulim przypiął/eła ten temat

Uwaga : kilku użytkowników dopytuje co z elmaniaque i jego dalszym udziałem. Sprawa wyglada tak ze gość nie odpisuje w ciągu sezonu na propozycje deali, nie wykonuje od wielu lat praktycznie żadnych ruchów, ma maksymalna kasę waivers od dwóch- trzech  lat,  to znaczy nie wydał ani dolara. Można zobaczyć jego skład, 

Miles bridges
Terry Rozier
Lonzo Ball
Mike Conley
Gordon Hayward
Victor Oladipo
Monte Morris
JaVale McGee
Joe Harris
De'Andre Hunter
Jaden Ivey
Grant Williams
Xavier Tillman

 

zajął chyba przedostatnie miejsce w lidze, NIE WYKONAŁ ZADNEGO POBRANIA/ZADNEJ ZMIANY W CAŁYM SEZONIE 2022/23, NIE BEDZIE MIAŁ NAJLEPSZEGO PICKU W DRAFCIE. 
 

regulamin przewiduje możliwość wyrzucenia z ligi osoby która nie wykazuje zaangażowania
 

V.7. Każdy GM może zostać usunięty z ligi gdy komisarz oraz minimum 10 GMów uzna, że złamał on zasady fair-play, regulamin lub zwyczajnie nie jest godny prowadzenia drużyny w lidze przez swój totalny brak zaangażowania [rozumiany jako wystawianie składu, pobieranie i wymienianie graczy oraz czas reakcji na wiadomości na forum i privie].

 

Kto jest za wyrzuceniem El maniaque ? potrzebuje jeszcze 10 głosów i sprawa jest załatwiona. 
 

1. RonnieArtestics 

2. ernie9005
3. Szulim 

4. Tecu

5. Matek

6. evitacre

7. tomko

8. Pablo81

9. TryczekSzukarek 

10. Alonzo
 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozważę oddanie swoich zawodników za tańszych graczy i picki.

Kevin Durant 22 69,20
Kristaps Porzingis 24 61,05
Fred VanVleet 28,5 58,10
Jalen Brunson 22,2 56,55
cj mccollum 28,4 51,95
rudy Gobert 24 50,35
Brook Lopez 25,2 48,50
Walker Kessler   42,70
nick richards 30,5 29,30
Theo maledon 24,1 24,70
isaiah joe 23,2 23,85
wirtualny gracz   15,00
Jay huff 20,8 15,00

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, evitacre napisał(a):

Ja znowu zgłoszę prośbę a da się ogarnąć skrypt od Rogera i zastąpić ten badziew w excelu na taki format jak w fbx 3 fbx 1 i fbx na sznurówce Z góry ślicznie dziękuje 🙂 

Ja nie umiem 🙁

Tabelka sama liczy, mi jest łatwiej a od razu podkreślam, że nie pcham się do tej roboty, mimo, że sporo osób mi pomaga 😀

Jak uda Ci się załatwić jakiś skrypt, który to załatwia i ułatwia, to ja jestem za 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Tecu napisał(a):

Ja nie umiem 🙁

Tabelka sama liczy, mi jest łatwiej a od razu podkreślam, że nie pcham się do tej roboty, mimo, że sporo osób mi pomaga 😀

Jak uda Ci się załatwić jakiś skrypt, który to załatwia i ułatwia, to ja jestem za 😀

@barcalover@t_omko

Jak to ogarniacie np w fbx3 ?

Nie wiem może to rylko ja ale mnie się dużo łatwiej szuka jak mam na forum wrzucone te składy.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2023 o 19:48, Tecu napisał(a):

Ja nie umiem 🙁

Tabelka sama liczy, mi jest łatwiej a od razu podkreślam, że nie pcham się do tej roboty, mimo, że sporo osób mi pomaga 😀

Jak uda Ci się załatwić jakiś skrypt, który to załatwia i ułatwia, to ja jestem za 😀

Ty Tecu już nie bądź taki miły i zawsze za ;] 

@evitacre proponuje po prostu żebyś w tym roku ty pilnował salary i aktualizował składy; tez jesteś za ? :) 
No bo jak widze ten komentarz to troszku rence opadajo, ściągnij se apke arkusze na telefon, arkusz tam wtedy zostanie i nie bedZiesz musiał nawet wchodzić na forum żeby w niego kliknąć.

 

ps. Pewnie dałoby się ogarnąć żeby więcej zespołów było na jednej stronie w arkuszu, i lepiej się go przeglądało ale tu już musimy prosić @barcalover

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ty Tecu już nie bądź taki miły i zawsze za ;] 

@evitacre proponuje po prostu żebyś w tym roku ty pilnował salary i aktualizował składy; tez jesteś za ? :) 
No bo jak widze ten komentarz to troszku rence opadajo, ściągnij se apke arkusze na telefon, arkusz tam wtedy zostanie i nie bedZiesz musiał nawet wchodzić na forum żeby w niego kliknąć.

 

ps. Pewnie dałoby się ogarnąć żeby więcej zespołów było na jednej stronie w arkuszu, i lepiej się go przeglądało ale tu już musimy prosić @barcalover

Haha, zwłaszcza, że później i tak innych wykorzystuję w tym Ciebie czy @barcalover czy nawet ostatnio @ernie9005 pomógł 😂

Jak ułatwi to pracę to czemu nie, ale jak ręcznie trzeba dopisywać to ja nie bardzo 🙁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.