Skocz do zawartości

[2041] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Mistrzem Knicks, a Grizzlies w finale ligi. Ciekawą taktykę komputer ustawił.

Lowry - LeBron na SG - Kyle Anderson - Howard - Dieng. k****, ale ściana. Tam LeBron byłby najsłabszym obrońcą w piątce.

I cały mój cichy plan poszedł w pizdu. Różnica taka że zastanawiałem się czy nie grać kims innym zamiast Andersona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał(a):

U @julekstep i @MarcusCamby zostałem mistrzem czyli idę w @Qcin_69ński-ciechociński tank

no Knicks są mega mocni, nawet ich największa wada (wiek Barona) tak nie boli, bo przy ewentualnej kontuzji s5 Rose-Green-Green-KP-Perk dalej wygląda bardzo legitnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Uuu widzę że @Qcin_69 po sezonie walczysz o Nurkica xD nie przedłużyłes jego na QO to pewnie i tak będziesz musiał dać mu maxa bordowego aby go nie stracić 😉

niby czemu? Nurkic ma chciwość na poziomie 1 :) dam mu maksa klasycznego po prostu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Królu złoty, a powiedz mi proszę, na czym polegają fatalne campy Spurs?

na to że mając średnią wieku 26 masz campy na wyraźnym minusie

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Gay spadł, ile miał spaść

spadł bardziej niż 3 lata starszy AK z mniejszym potencjałem

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

a Elfrid rozwinął się bardzo.

super

8 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Reszta praktycznie na 0.

dziwnie piszesz -8 (średnie campy u całej reszty, nie licząc 4ech drugorundowców którzy i tak będą poza rotacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachód ciężki - jam mam Wolves i Rockets w playoffs zamiast Lakers i Jazz - choć tu baaardzo wyrównana stawka, a na Wschodzie Heat zamiast Hawks (bo tu trza brać poprawkę na GMa :P ) - wahałem się też z Hornets, których mam ostatecznie na 9 seedzie.

edit. po deklaracji GM Heat o odpuszczeniu playoffs - Hornets u mnie na 8 seedzie. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

na to że mając średnią wieku 26 masz campy na wyraźnym minusie

spadł bardziej niż 3 lata starszy AK z mniejszym potencjałem

super

dziwnie piszesz -8 (średnie campy u całej reszty, nie licząc 4ech drugorundowców którzy i tak będą poza rotacja)

Popatrzyles na ovr nie patrząc na rozkład skilla. Fuszerka. Serio - piszesz wyjątkowe brednie 😕

Val -8, THJ -3, Gordon +2, OQuinn -1, Barton +2. To jest cała reszta. Nie wspominając o rozkładzie skilla.

Ale wiadomo, napisałeś bzdurę i w to brniesz. To licz sobie Taja, czy Hezonje, którzy nie będą grali, bo tego wymaga twoja narracja.

A i Powe miał -5 w PerD - też element tragedii 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał(a):

Z tego co mi Qcin pisał to tutaj mistrza się zdobywa na taktyce CPU więc ktoś tutaj nie mówi prawdy. 

któż to może być

ja PROFESJONALNY POWER-RANKING MAKER, MISTRZ SIMBASKETU (NAJLEPSZE MISTRZOSTWO EVER)

czy może

qcina ZNANY CYGAN, KTÓRY NIGDY NIE WYGRAŁ SIMKI.....A DODATKOWO MA TWÓJ PICK

 

hmmm?

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Popatrzyles na ovr nie patrząc na rozkład skilla. Fuszerka. Serio - piszesz wyjątkowe brednie 😕

Val -8, THJ -3, Gordon +2, OQuinn -1, Barton +2. To jest cała reszta. Nie wspominając o rozkładzie skilla.

Ale wiadomo, napisałeś bzdurę i w to brniesz. To licz sobie Taja, czy Hezonje, którzy nie będą grali, bo tego wymaga twoja narracja.

A i Powe miał -5 w PerD - też element tragedii 😕

i liczysz że cały sezon rozegrasz trzyosobową rotacją pod koszem?

aha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

któż to może być

ja PROFESJONALNY POWER-RANKING MAKER, MISTRZ SIMBASKETU (NAJLEPSZE MISTRZOSTWO EVER)

czy może

qcina ZNANY CYGAN, KTÓRY NIGDY NIE WYGRAŁ SIMKI.....A DODATKOWO MA TWÓJ PICK

 

hmmm?

i liczysz że cały sezon rozegrasz trzyosobową rotacją pod koszem?

aha

Zorganizuje sobie czwartego pod kosz, ale to nie on będzie decydował o klasie ekipy. 

Taki THJ - w ovr -3, ale w scoringu +1, handling +6, PerD +6, steal +5. Ale łatwiej sprawdzić ovr i elo:/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Zorganizuje sobie czwartego pod kosz, ale to nie on będzie decydował o klasie ekipy. 

Taki THJ - w ovr -3, ale w scoringu +1, handling +6, PerD +6, steal +5. Ale łatwiej sprawdzić ovr i elo:/

już nie histeryzuj

na zachodzie jest po prostu masa lepszych ekip

a u Ciebie liderem jest Gay i jego spadek boli

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.