Skocz do zawartości

[2041] Power Rankingi itp


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

Matthews > Kyrie :P 

wes powinien byc w top 10, plus denga biore luzno ponad ... w sumie to nie wiem czy nawet lezgona ktory serio teraz jest przecietny, payton i tyus tez topka pg luzem, a no i przez skromnosc odynca nisko dałeś a on bedzie absolutnie all def w tym sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

No faktycznie :)

Payton bardziej się polepszył niż Gay pogorszył. Po prostu myslales, że nie czytam discorda i napisałeś prawdę :)

przecież poza Gayem tam się prawie wszyscy pogorszyli xD

3 minuty temu, elwariato napisał(a):

plus denga biore luzno ponad

Deng umie tylko rzucać

nic poza tym (wiadomo, dalej fajnie go mieć jak brakuje opcji...ale overall to meh grajek :P )

4 minuty temu, elwariato napisał(a):

odynca nisko dałeś a on bedzie absolutnie all def w tym sezonie

ale to też głównie dlatego że obok siebie będzie miał Franka, więc mu to mocno defensywny box score zboostuje (gdzie taki Dwight ma obok siebie Dienga :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

przecież poza Gayem tam się prawie wszyscy pogorszyli xD

Deng umie tylko rzucać

nic poza tym (wiadomo, dalej fajnie go mieć jak brakuje opcji...ale overall to meh grajek :P )

no wlasnie jest legit shooter ale nie jest też dziurą w defie, cos tam zbiera itd lepsze to niz chocby taki lebron teraz albo inny khahujawi, moze overal mają oni nieporownnanie lepszy ale impact bynajmniej

4 minuty temu, profesora napisał(a):

O nieee julek wymienił w rankingu gracza heat to oznacza pewnie słaby sezon :( 

kto, gdzie jak 😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

przecież poza Gayem tam się prawie wszyscy pogorszyli xD

Deng umie tylko rzucać

nic poza tym (wiadomo, dalej fajnie go mieć jak brakuje opcji...ale overall to meh grajek :P )

ale to też głównie dlatego że obok siebie będzie miał Franka, więc mu to mocno defensywny box score zboostuje (gdzie taki Dwight ma obok siebie Dienga :P )

Kto niby? :)

Val +4 inside +4 sila - tam będzie borderline Allstar, Hardaway do super scoringu dodał handling i def. OQuinn poprawił scoring. Nie wiem jak Ci to wyszło?

Fuszerka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Kto niby? :)

Val +4 inside +4 sila - tam będzie borderline Allstar, Hardaway do super scoringu dodał handling i def. OQuinn poprawił scoring. Nie wiem jak Ci to wyszło?

Fuszerka :)

proszę nie traktować mojego poważnego tematu z power rankingami jako fragment swojego stoiska na bazarze

tutaj piszemy jak jest a nie tak jak chcemy żeby potencjalni kontrahenci to dostrzegli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Payton bardziej się polepszył niż Gay pogorszył.

Są takie chwile, gdzie 12 > 15

I tu mamy taki przypadek, który przeczy twojej tezie.

Ja już rok temu mówiłem, że Gay to potężny red alert. W ataku to już go chyba nawet Mirotic przeskoczył, który rok temu chodził na 6mln kontrakcie jako ujemny asset.

EDIT: Trochę lepszy niż Mirotic jeszcze, zanim Pablo mi odpowie. Co nie zmienia faktu, że Gay jest na drodze Tracy McGrady z lepszą defensywą :)

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, MarcusCamby napisał(a):

Są takie chwile, gdzie 12 > 15

I tu mamy taki przypadek, który przeczy twojej tezie.

Ja już rok temu mówiłem, że Gay to potężny red alert. W ataku to już go chyba nawet Mirotic przeskoczył, który rok temu chodził na 6mln kontrakcie jako ujemny asset.

Sprawdzałeś może, ile robi PPG po campach?

Miał ujemne campy odpowiednie dla swojego potencjału i wieku. Bez dramatu. 

Dalej jest świetnym graczem.

6 minut temu, julekstep napisał(a):

proszę nie traktować mojego poważnego tematu z power rankingami jako fragment swojego stoiska na bazarze

tutaj piszemy jak jest a nie tak jak chcemy żeby potencjalni kontrahenci to dostrzegli

W sumie to o to chodzi, że sam nie wiesz jak jest :) Raz piszesz tak, raz tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Sprawdzałeś może, ile robi PPG po campach?

Miał ujemne campy odpowiednie dla swojego potencjału i wieku. Bez dramatu. 

Jeszcze nie doszedłem, ale mi -4 inside, -4 jumpshot, -2 3P i -2 handling wygląda na dramat, nawet jak na wiek i potencjał, który u Rudego od dłuższego czasu jest wyjątkowo niski.

I dziwię się, bo już przecież sezon temu swoje zdanie wyraziłem o Gayu, gdy opchnąłeś go za Milsapa, biorąc jeszcze asset od eMeSa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

nom

raz pisze przed campami a raz po campach :)

Raz piszesz o campach 24letniego Davisa majacego 55 potencjału, który notuje -13 ovr i -9 scoringu, że są sredniawe.

Raz piszesz o campach 31letniego Gaya z 35 potencjału, który notuje -24 i - 10 scoringu, że są katastrofalne.

Jestem zdumiony tym, co dyktuje Tobie twoje doświadczenie :)

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Jeszcze nie doszedłem, ale mi -4 inside, -4 jumpshot, -2 3P i -2 handling wygląda na dramat, nawet jak na wiek i potencjał, który u Rudego od dłuższego czasu jest wyjątkowo niski.

I dziwię się, bo już przecież sezon temu swoje zdanie wyraziłem o Gayu, gdy opchnąłeś go za Milsapa, biorąc jeszcze asset od eMeSa.

Gay to dalej bardzo dobry gracz.

A jak oceniasz swój offseason?

Jak widzisz swoją rotację (S5)?

@julekstep puścił 3 próbne simki i już ręcznik rzuca uciekając w tank :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.