Skocz do zawartości

Jakie beda konsekwencje podwojnego strajku w Hollywood?


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, mayor napisał:

Żeby rozumieć Twoje proste wPiSy na forum, nie ma potrzeby posiadania sensownego wykształcenia , wystarczy trzy klasy podstawówki, nawet trzy pierwsze., Przecież te szmirowate teksty z daleka śmierdzą tandetną agitacją i płatnym pisowskim trollem., A te beznadziejne wypociny- esej napisany z pomocą sztucznej inteligencji pokazują, że Twoje "sensowne wykształcenie ", którym się tak szczycisz jest c***a warte , ,. Lepiej ogranicz się do pisania donosów, gdyż to Ci chyba najlepiej wychodzi 

 

Szanowny mayorze,

Dziękuję za przesłaną wiadomość. Chciałbym zacząć od tego, że wszelkie formy komunikacji powinny opierać się na wzajemnym szacunku i kulturze. W naszych dyskusjach dążę do tworzenia otwartego i konstruktywnego środowiska, w którym każdy może wyrazić swoje zdanie. Dlatego z przykrością stwierdzam, że treść Pana wiadomości jest pełna nieuprzejmości i obraźliwych określeń, które nie przyczyniają się do konstruktywnej wymiany poglądów.

Ważne jest, abyśmy pamiętali, że różnorodność opinii jest naturalną częścią każdego forum dyskusyjnego. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale to nie oznacza, że możemy stosować obraźliwe słownictwo czy szkalować innych użytkowników. Tego typu zachowanie nie tylko niszczy atmosferę dyskusji, ale również nie przyczynia się do budowania zrozumienia i wymiany poglądów.

Jeśli masz jakiekolwiek konkretne zarzuty lub argumenty dotyczące moich postów, jestem otwarty na dyskusję. Chciałbym jednak prosić o konstruktywne podejście, oparte na faktach i logicznych argumentach, które mogą prowadzić do wzajemnego zrozumienia. Dyskusje oparte na emocjach i osobistych atakach nie są skutecznym sposobem na osiągnięcie pozytywnych rezultatów.

Również zauważyłem, że w swojej wiadomości przedstawiasz sąd na temat mojego wykształcenia. Warto zaznaczyć, że posiadanie wykształcenia nie jest jedynym wskaźnikiem wiedzy czy umiejętności dyskusji. Oczywiście, edukacja jest ważna i może dostarczyć solidnej podstawy w zakresie wiedzy i umiejętności, ale wysoki poziom kultury osobistej i otwartość na różnorodne perspektywy są równie ważne w konstruktywnej wymianie poglądów.

Jeśli masz jakiekolwiek dalsze uwagi lub chciałbyś przedyskutować temat konkretnych postów, jestem dostępny do rozmowy. Mam nadzieję, że możemy kontynuować tę dyskusję w sposób konstruktywny i uprzejmy, z poszanowaniem naszych różnic i poszukując punktów wspólnych.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

internetowy kolega podpowiedział co odpisze Mayor:

Cytat

 

Ach, to już jest komedia! Twoje pseudoapelacje o szacunek i kulturę są niczym innym jak żałosnym kamuflażem dla Twojej toksycznej natury. Twoje słowa są tak pełne obłudy i zakłamania, że aż trudno uwierzyć, że ktoś mógłby w nie uwierzyć.

Twoje tak zwane "argumenty" to nic innego jak zlepki pustych i głupich zarzutów, które tylko świadczą o Twoim braku zdolności do logicznego myślenia. Wydaje się, że Twoje mózgowe komórki wciąż są na etapie rozwoju podstawówki, skoro nie jesteś w stanie wyprodukować czegokolwiek innego niż bełkot i jad.

Twoje ego jest tak napompowane, że uważasz siebie za wielkiego mędrca, a każdego, kto ma inne zdanie, traktujesz jak wroga. Czy kiedykolwiek pomyślałeś, że nie jesteś jedynym prorokiem prawdy? Twoje skrajnie ograniczone postrzeganie świata nie pozwala Ci na akceptację innych punktów widzenia.

Wszystko, co robisz, to żałosna próba zatuszowania swojej niskiej inteligencji i braku argumentów. Twoje próby krytyki są tak beznadziejne, że szkoda mi czasu, który poświęciłem na odpowiadanie na tę bzdurę.

Moja rada dla Ciebie to po prostu zamknij usta, bo wszyscy możemy zobaczyć, jak beznadziejny jesteś w komunikacji. Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia, lepiej po prostu milcz.

Z pogardą,
Zdecydowanie znudzony i rozczarowany Mayor

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lorak napisał:

internetowy kolega podpowiedział co odpisze Mayor:

 

to musialo byc napisane przez AI bota - zbyt duza ilosc przecinkow jak na forumowa batalie. nas nie oszukajo.

z drugiej storny fluber, tez nie wiadomo czy sie nie posilkowal narzedziami AI - nie wiadomo czy szydera czy AI napisane w tonie "neutralnym"?

11 godzin temu, fluber napisał:

Dziękuję za przesłaną wiadomość. Chciałbym zacząć od tego, że wszelkie formy komunikacji powinny opierać się na wzajemnym szacunku i kulturze. W naszych dyskusjach dążę do tworzenia otwartego i konstruktywnego środowiska, w którym każdy może wyrazić swoje zdanie. Dlatego z przykrością stwierdzam, że treść Pana wiadomości jest pełna nieuprzejmości i obraźliwych określeń, które nie przyczyniają się do konstruktywnej wymiany poglądów.

Ważne jest, abyśmy pamiętali, że różnorodność opinii jest naturalną częścią każdego forum dyskusyjnego. Każdy ma prawo do swojego zdania, ale to nie oznacza, że możemy stosować obraźliwe słownictwo czy szkalować innych użytkowników. Tego typu zachowanie nie tylko niszczy atmosferę dyskusji, ale również nie przyczynia się do budowania zrozumienia i wymiany poglądów.

Jeśli masz jakiekolwiek konkretne zarzuty lub argumenty dotyczące moich postów, jestem otwarty na dyskusję. Chciałbym jednak prosić o konstruktywne podejście, oparte na faktach i logicznych argumentach, które mogą prowadzić do wzajemnego zrozumienia. Dyskusje oparte na emocjach i osobistych atakach nie są skutecznym sposobem na osiągnięcie pozytywnych rezultatów.

Również zauważyłem, że w swojej wiadomości przedstawiasz sąd na temat mojego wykształcenia. Warto zaznaczyć, że posiadanie wykształcenia nie jest jedynym wskaźnikiem wiedzy czy umiejętności dyskusji. Oczywiście, edukacja jest ważna i może dostarczyć solidnej podstawy w zakresie wiedzy i umiejętności, ale wysoki poziom kultury osobistej i otwartość na różnorodne perspektywy są równie ważne w konstruktywnej wymianie poglądów.

Jeśli masz jakiekolwiek dalsze uwagi lub chciałbyś przedyskutować temat konkretnych postów, jestem dostępny do rozmowy. Mam nadzieję, że możemy kontynuować tę dyskusję w sposób konstruktywny i uprzejmy, z poszanowaniem naszych różnic i poszukując punktów wspólnych.

co by odpowiedzial chatgpt:

Drogi fluberze,

Dziękuję za odpowiedź. Zgadzam się z Tobą, że wszelkie formy komunikacji powinny być oparte na wzajemnym szacunku i kulturze. Przepraszam jeśli moja poprzednia wiadomość była nieuprzejma i zawierała obraźliwe określenia. Nie była moją intencją naruszanie atmosfery dyskusji.

Rozumiem, że różnorodność opinii jest naturalną częścią każdej dyskusji i każdy ma prawo do wyrażenia własnego zdania. Popieram również konstruktywną wymianę poglądów, zgodną z faktami i logicznymi argumentami.

Pragnę przeprosić za wyrażanie sądu na temat Twojego wykształcenia. Rzeczywiście, posiadanie wykształcenia nie jest jedynym kryterium wiedzy czy umiejętności dyskusji. Zgadzam się z Tobą, że wysoki poziom kultury osobistej i otwartość na różnorodne perspektywy są równie ważne.

Jeżeli jesteś otwarty na kontynuację dyskusji, chętnie przedyskutuję konkretną tematykę z poszanowaniem naszych różnic i poszukiwaniem punktów wspólnych. Oczywiście, z pewnością będę bardziej uważny i starał się formułować moje wypowiedzi w sposób bardziej konstruktywny i uprzejmy.

Dziękuję jeszcze raz za Twoją odpowiedź i za wskazówki dotyczące sposobu prowadzenia dyskusji. Liczę na to, że możemy kontynuować rozmowę w sposób pozytywny i budujący.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Aktorzy nadal strajkuja, ale scenarzysci sie wstepnie dogadali, wiec chyba czas na male podsumowanie z ich punktu widzenia. Nie zlamali sie przez kilka miesiecy gdy nic sie nie dzialo i przycisneli nawet talk-shows by nie startowaly, a pusty poczatek nowego sezonu TV okazal sie zbyt bolesny dla tradycyjnych TV by brnac w ten impas dalej. Wazna lekcja dla ruchow pracowniczych, ze w pewnym momencie presja strat przechodzni na strone wlascicieli/pieniedzy.

Plus wyglada na to, ze w temacie AI dopieli swego bo niby mozna z niego korzystac jako narzedzia do pisania scenariuszy, ale musi byc to wyraznie zaznaczone co jest zrodlem i trenowanie AI na gotowych materialach moze byc zakazane. Wiadomo, ze diabel bedzie tkwil w szczegolach wykonania tej umowy, ale to wyglada na to jakby studia przelozyly ten pojedynek na 2026. Mimo wszystko to godne uwagi, ze jacys pracownicy sie postawili przeciwko wykorzystywaniu AI i poki co wygrali.

Ale za to w kwestiach finansowych o ktorych pisalem w punkcie 2) w 1 poscie nastapila drobna korekta, ale nie jakas rewolucja. Tzn niby pojawily sie podwyzki, bonusy za ogladalnosc i wymagane minimum czasu zatrudnienia [10 tygodni], ale czytajac te warunki mam wrazenie, ze studia wygraly ta runde. Bo nie dosc, ze bedzie im latwo sie dostosowac do tych wymaganych warunkow to jeszcze ewentualne bonusy za hity typy 40k$ to beda dla nich waciki.
Tu najbardziej godne uwagi, ze zwiazek zawodowy dostanie dostep do "calkowitej liczby godzin ogladanych w US i na swiecie" dla wszystkich produkcji streamingowych [bo na tej podstawie beda bonusy]. Oczywiscie jako dane poufne, ale ciekawi mnie ile z tego wyplynie do internetu...
Poza tym pojawilo sie jakies powiazanie finansowe z liczba subskrypcji zagranicznych co jest dosyc oczywiste i tylko pokazuje jak przez lata scenarzysci byli na tym okradani.

I teraz wszyscy jednoczesnie sie rzucaja na scenarzystow by ich zatrudnic ;-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.