Skocz do zawartości

PLK 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LAF napisał(a):

W sensie, że wygranie serii 3:2 z HCA przy mocno kontrowersyjnym G4 to główny argument ?

Miłoszewski przegrał ten mecz błędnymi decyzjami w końcówce i takie są fakty. Jedna to zdjęcie tego centra na U a druga to ustawienie akcji 1 na 1 Mazurczak vs Kalif. Jak zobaczyłem to to wiedziałem, że Mazurczak nie trafi.

Chlopie, ja nawet nie cenie za specjalnie Miloszewskiego, nie ogladalem tez meczu, ale jak masz zamiar mnie zaczepiac i masturbowac sie kazda wygrana lysego w RS, to przezywaj swoje orgazmy w samotnosci i mnie w to nie mieszaj.

Ewentualnie zacznij braggowac jak kazdy trener w PLK przestanie wycierac podloge ISO Frausnkiewiczem w playoffach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Opuszczam to forum w świetnym stylu 

 

The Toronto Raptors are signing center Malik Williams to a 10-day contract. Williams has played for the Sioux Falls Skyforce of the G League this season.

Toronto is currently without Jakob Poeltl, Chris Boucher and Jontay Porter in a banged-up frontcourt. Kelly Olynyk is currently the only available center for the Raptors.

In 42 games (24 starts) with the Skyforce, Williams has averaged 10.1 points, 8.0 rebounds and 1.3 blocks per game. Williams played in Poland last season, after going undrafted out of Louisville at the 2022 NBA Draft.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

?

 

No to znaczy , że już żaden mój wpis na tym forum związany z koszykówka nie powstanie. 
 

Moment myślę , że wybrałem niezły bo gdy coś pisze to słyszę fanboy Anwilu oraz padały gorsze obelgi pod moim adresem a jak widać niesłusznie.
 

A na co mi to ? A po co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, LAF napisał(a):

No to znaczy , że już żaden mój wpis na tym forum związany z koszykówka nie powstanie. 
 

Moment myślę , że wybrałem niezły bo gdy coś pisze to słyszę fanboy Anwilu oraz padały gorsze obelgi pod moim adresem a jak widać niesłusznie.
 

A na co mi to ? A po co ? 

Malik 31 minut w S5. To nie była jego noc ale dajmy mu czas. 

Na.com nie ma ani zdjęcia ani przekierowania na stronę czyli facet nie istnieje.  

In another way, though, that moment came far sooner than anyone could have anticipated years, months, or even weeks ago. In a season where the Raptors have now played 30 different players – a franchise record and one shy of Memphis’ NBA record, also set this year – nobody’s ascension to this level is unlikelier than that of Williams.

30 ty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Gramy z PGE Spojnia Stargard albo Starogard ( jeden c*** ) Szczecisnki 

 

2:0 to podstawa bo na wyjedźcie myślę , że nie urwiemy dwóch meczów a wracać na 5 mecz do Twierdzy to już nerwy. 
 

Myślę , że Kalif wróci i obrona będzie lepsza a no i Amir Bell zamieni się w NAWa i będzie zamykał tych leszczy jak NAW Bookera. 
 

Dimec to pokraka. Doncic to się by pochlastał jakby miał takiego centra na Eurobaskecie 

 

Liczę mocno na Estończyka. Ogólnie my chyba gramy z Bahama ( kadra ) to mam nadzieję , że Garbacz pokaże jak się ciska trojki Gordonowi 

 

na koniec zdanie ku pokrzepieniu serc 

 

IN FRASUNKIEWICZ WE TRUST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie lubisz centrów Anwilu. 

Nazwy to Starogard Gdański lub Stargard ( bez szczeciński bo rada miasta wykreśliła ten dopisek)

Zawsze aby mi się nie myliło kojarzyłem ze krótsza nazwa dotyczyła zawsze tego szczecińskiego bo to słowo było dłuższe niż gdański. To ta sama zasada jak ze prawa noga to ta co ma palec duży po lewej stronie ;) 

Korzystając z okazji Aaron Cel dziękujemy. Swietny uniwersalny wszechstronny  wysoki. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.