Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest to od 55:05, do tego ma być jeszcze jakiś osobny reportaż z całego eventu. Ogólnie może to i miało wyglądać inaczej, ale zgodzę się z @Koelnerem, że ta rozmowa w C+ > wywiad w K0. Zresztą chrznić to, Noculak i Hyży to jest duet nie do podrobienia i oby byli w Basket Office jak najczęściej.

Swoją drogą jeszcze to w kwestii całego tego obuwniczego rynku to nie zapominajmy, że Shaq jest współwłaścielem Reeboka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

W tym programie występował też Smuda na przykład, co nie znaczy, że był twarzą Etoto. Stanowski tam występował, ale nie był w tym towarzystwie Borków i innych, którzy to promowali pod nazwiskiem. Jeśli zarzutem ma być to, że reklamy Etoto pojawiły się na Weszło to no kiddin - mało którego buka na tych łamach nie było.

Wkleiłem Ci dowód, że była oficjalna współpraca Stanowski + ten bukmacher, a Ty mi dalej będziesz swoje. W 2019 roku klepli deal i była oficjalna współpraca na Weszło ciągle ich reklamując, a Stanowski pojawiał się w quizach + przysyłał całą redakcję Weszło. Jednak są to krótkie deale, bo kto się ma zarejestrować, zarejestruje się i jest przeskok na kolejnego, żeby znowu frajernia się rejestrowała i dojono na nich kasę. KONIEC KOŃCÓW BYŁA WSPÓŁPRACA! Wlazł ktoś na stronę Weszło i zarejestrował się z ich linku na ETOTO, to Stanowski zarabiał na nim kasę. Smuda przyszedł tam bodajże 2 razy do quizu wystawił fakturę za występ i tyle było jego współpracy. Kasy żadnej za ludzi rejestrujących się u tego bukmachera nie zarobił

I też w głowie od dawna mam, że dyskusja z ludźmi nie ma sensu, bo i tak nigdy nie przekonasz ich do czegokolwiek. Dlatego żyj sobie w świecie super Stanowskiego. 

 

Cytat

 

nadal w zaden sposob nie udowodniles ze to byla - zla reklama i ze to przez nich ten interes upadl

co najwyzej im zle zaplacili, ale nie wierze ze im biznes upadl przez przeplacenie paru influencerow do rozreklamowania firmy gdzie pewnie dysponowali x razy takim kapitalem jak im placili

nie przesadzajmy

to jest bardzo zly przyklad i podporka do twojego punktu widzenia w tej dyskusji

 

@Kubbas - była zła, fatalna. I ciągle powtarzam, że fajne gadanie na nic się zdało, bo nie było reklamowania samego produktu i to samo chciał zrobić Stanowski w swoim wywiadzie z jedną wzmianką, a tak gadając 58 na 60 minut o wszystkim innym. Płacisz jeszcze takiemu Borkowi i Smokowskiemu "ciężkie pieniądze", a on nawet w tym dealu nie wkleja granych kuponów w ETOTO czy cokolwiek reklamującego sam produkt. 

Betclic jakiś czas temu zrobił grę bez podatku i dzięki temu dostał dużą reklamę/pozytywny PR i ludzie mocno zwrócili uwagę na tego bukmachera. Albo mają na wyłączność kursy na FAME MMA i podczas konferencji, gal są ciągle wspominani. Dla mnie to o wiele lepsze deale, niż dawać Borkowi 50 koła miesięcznie, żeby posiedział 2 razy w miesiącu w studiu podczas quizu i wkleił 3 wpisy na socialach, ale najwyraźniej niektórzy lubią palić pieniędzmi w piecu i za 4 godziny roboty w miesiącu dają 50 000 złotych przez 6 lat. I jeszcze bierzesz 5 gości od piłki nożnej, którzy mają praktycznie tych samych obserwujących, więc nie docierasz do innych grup.

OK, tego już też mam dosyć, bo i tak nie przekonam nikogo do czegokolwiek. Mnie w ogóle w tych rozmowach dziwi, że niby Shaq buc i tak dalej. Przecież Jordan albo LeBron to pewnie byłby o wiele jeszcze wyższy poziom tego. Ale ja tych ludzi też rozumiem, bo są jak małpy w cyrku i gdzie nie pójdą tylko każdy chce gadać i zbijać piątkę i pytać 20 389 raz o to samo. I koniec końców, gdyby Michael Jordan byłby w Polsce i udzielił wywiadu Stanowskiemu w podobnym stylu do Shaqa miałbym nie kupować ciuchów marki Jordan? Mam to w dupie. Widziałbym coś fajnego z tej marki - brałbym od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier.... naprawdę ktoś myślał, że Shaq przylatując tu udzieli jakiegoś ekskluzywnego wywiadu, pokaże nie publikowane dotąd smsy od Kobego, rozpłacze się na kanapie u Stanowskiego i poprosi Orlando o wybaczenie? Wpadł do kraju o którym wie tyle, że Gortat stąd pochodzi, zareklamował biznes i produkt, zbił parę piątek z dzieciakami i spada dalej robić swój biznes. To tak jakby ktoś jakimś cudem zaprosił Metallicę na Dni Pcimia i obraził się, że ci tylko pomachali ze sceny, a nie odjebali 3-godzinnego koncertu z afterkiem wśród publiczności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, cwikson napisał(a):

Ja pier.... naprawdę ktoś myślał, że Shaq przylatując tu udzieli jakiegoś ekskluzywnego wywiadu, pokaże nie publikowane dotąd smsy od Kobego, rozpłacze się na kanapie u Stanowskiego i poprosi Orlando o wybaczenie? Wpadł do kraju o którym wie tyle, że Gortat stąd pochodzi, zareklamował biznes i produkt, zbił parę piątek z dzieciakami i spada dalej robić swój biznes. To tak jakby ktoś jakimś cudem zaprosił Metallicę na Dni Pcimia i obraził się, że ci tylko pomachali ze sceny, a nie odjebali 3-godzinnego koncertu z afterkiem wśród publiczności 

Kiedyś widziałem jakiś wywiad polskiego dziennikarza z Martinem Scorsese i typ normalnie tam nawijał (nota bene Martin jest fanem polskiego kina z czasów PRL). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pi****le, ktoś mi wyjaśni jak przegapiłem twitta Duranta o tym, że by pił wodę z kąpieli Scarlett Johanson?

Chyba jedynym powodem dla którego Durant nie pisze na tym forum o tym, że jest GOATem pod fake kontem w stylu Lafa jest to, że nie potrafi po polsku, ale obstawiam że na realgm ma z 5 takich kont 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ja pi****le, ktoś mi wyjaśni jak przegapiłem twitta Duranta o tym, że by pił wodę z kąpieli Scarlett Johanson?

Chyba jedynym powodem dla którego Durant nie pisze na tym forum o tym, że jest GOATem pod fake kontem w stylu Lafa jest to, że nie potrafi po polsku, ale obstawiam że na realgm ma z 5 takich kont 

Ominely Cie jego Twitter burner konta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Szczerze to one są tak przystępne cenowo ze aż sam mysle czy ich nie przetestować na streetballu, gdzie każde buty ścierają się w miesiąc tak czy siak, wiec szkoda wydawać po 100+€

pochodziłem cały dzień i powinny dać radę. nie są to doncicie ale podeszwa w miarę, kostkę trzymają, są dość miękkie i przede wszystkim lekkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurła, Jordan caly sezon zagral w Jordanach 12, najbardziej betonowych i niewygodnych butach w historii obuwnictwa i jakos przezyl.

Tu sie typy boja pobiegac godzinke na hali, chociaz buty zjechaly z tej samej tasmy, operowanej przez to samo dziecko, co Nike drozsze o 2 stowy, smh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Chytruz napisał(a):

Kurła, Jordan caly sezon zagral w Jordanach 12, najbardziej betonowych i niewygodnych butach w historii obuwnictwa i jakos przezyl.

Tu sie typy boja pobiegac godzinke na hali, chociaz buty zjechaly z tej samej tasmy, operowanej przez to samo dziecko, co Nike drozsze o 2 stowy, smh.

Jordan zapewne w tych Jordanach sie nie slizgal. Ja jak zalozylem Shaqi I poszedlem na parkiet, to czulem jakbym na lodowisku byl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2024 o 19:26, Koelner napisał(a):

ja kupiłem dzisiaj buty IMG-8516.jpg

Na mnie ta nachalna reklama zadziałała po części, bo poszedłem do sklepu, zobaczyłem, przymierzyłem właśnie ten model, ale ostatecznie nie kupiłem.

Gdyby nie wypociny Shaq'a, nawet nie poszedłbym obejrzeć.

Edytowane przez Thomas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.