Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, rw30 napisał(a):

ja o zupie, ty o dupie

ja piszę, że Tim miał poważanie wśród ludzi znających się na rzeczy, Ty że Karen & Johnny Doe nie odpalali ABC (NBC?) gdy Timmy grał w finałach

Samymi fanami fundamentals i defensywy nie zapełnisz koszykarskich hal. 

Gdyby na początku '00 było w lidze pięciu Timów Duncanów (zamiast Kobego, Iversona i Cartera) oraz istniałoby tyle rozrywek co obecnie (Youtube, platformy streamingowe itp) to liga mogłaby tego nie przetrwać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

przecież Michniewicz się niedawno rzucił na Paczula z Weszło za to, że krytykował go za grę w Katarze, Stanowski co prawda mówił, że nie ma w zwyczaju jechać po dobrych znajomych czy Michniewiczu, który jest chrzestnym jego syna, ale w Weszło nigdy większej cenzury nie było, a że cisnęli po piłkarzach? no bardzo dobrze, bo to zwykle beztalencia i darmozjady, przekonane o swojej zajebistości, to właśnie Weszło wprowadziło dziennikarstwo sportowe na nowy, bardziej przystępny poziom w czasie gdy reszta lizała fiutki żeby tylko komuś nie podpaść, bo wywiadu nie udzieli

Stanowski nigdy oficjalnie Etoto nie reklamował, reszta się zgadza, doszedł jeszcze potem Wichniarek

same Etoto poniosła kolosalną kleskę na rynku, nie wiem czy to było na pewno spowodowane brakiem reklamy w tych quizach, mi tu bardziej pachnie jakimś rodzajem pralni pieniędzy

a) Widzę, że uparcie go bronisz. Dla mnie to patologia, że wysyła dziennikarza do zrobienia wywiadu z piłkarzem w tygodniu (chociaż raczej szans na ten wywiad nie ma), który tego wywiadu na miejscu odmawia, bo od dawna ma wywalone na Weszło/Stanowskiego i potem w weekend Stanowski ogląda specjalnie jego mecz i ciśnie po nim, a potem przez kilka lat ciągle go ciupie. Byłby wywiad to już piłkarz byłby fajny.

b) 

A tutaj Stanowski akurat przechodził przypadkiem i wpadł do studia. Do 10 kolejnych quizów ETOTO również. Strona Weszło - https://weszlo.com/2019/03/02/etoto-dolacza-weszlackiej-rodziny/

@Kubbas - tym, że takiemu Borkowi płacisz 50 000 złotych miesięcznie, a osoby ważniejsze dla firmy, czyli odpowiadające za wystawienie kursów za 4500-5500 złotych miesięcznie. A tych ambasadorów nabrali masę i bulili na nich 150-200k miesięcznie, gdzie samego produktu/zakładów bukmacherskich na tych wideo praktycznie w ogóle nie promowali. I ja tylko chciałem pokazać tym przykładem, że fajne anegdoty, gadania na nic się zdały. A taki Shaq metodą kamienia łupanego zrobił to o wiele lepiej i dla mnie jednym wywiadem zrobił lepszą reklamę, niż Borek przez 6 lat ETOTO.

I jeszcze pisał do mnie kolega, który odpowiadał dziś za ochronę Shaqa, że ocenia go pozytywnie i O'Neal zachowywał się wg normalnie. Zbił na początku piątkę z nim i Shaq przywitał się. Wczoraj też wyglądało to dobrze z tymi dzieciakami na Legii, więc wynika, że tylko ten wywiad Stanowskiego wielu się nie spodoba, ale tak Shaq zrobił swoje i nie jest jakimś gburem na jakiego został wykreowany przez ekscelencję. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Swoją drogą zastanawiam się jakim cudem CCC (czyli taka obuwnicza Biedronka) namówiła do współpracy jednego z najbardziej rozpoznawalnych sportowców 21 wieku. Po co właściwie Shaqowi współpraca z niezbyt prestiżową firmą z Polski?

Jak sprzedaje buty za 200 zeta to chyba odpowiedni kierunek. Jakby współpracował ze ECCO to by chyba musiał cenę podnieść do 800zł  a i tak gówno by zarobił :).

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Życie_to_mem napisał(a):

Swoją drogą zastanawiam się jakim cudem CCC (czyli taka obuwnicza Biedronka) namówiła do współpracy jednego z najbardziej rozpoznawalnych sportowców 21 wieku. Po co właściwie Shaqowi współpraca z niezbyt prestiżową firmą z Polski?

Tak jak pisał @memento1984 one były nawet w walmarcie w us, wiec nawet sama biedronka by się nadawała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Koelner napisał(a):

ja kupiłem dzisiaj buty IMG-8516.jpg

Powiedz jaka jakość i czy da się w tym jakkolwiek grać.

39 minut temu, Reikai napisał(a):

One sa serio przystepne cenowo :) ludzie sprawdzaja nawet z ciekawosci.

Męskie rozmiary widziałem po 269zł chodzą.

Co do wywiadu:

image.png?ex=66d1ba8a&is=66d0690a&hm=b61

Zobaczymy jak wypadnie w Basket Office. Tam jednak powinien podejść poważniej, bo to jednak telewizja a nie jakiś kanał na YouTube.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, marceli73 napisał(a):

Jak sprzedaje buty za 200 zeta to chyba odpowiedni kierunek. Jakby współpracował ze ECCO to by chyba musiał cenę podnieść do 800zł  a i tak gówno by zarobił :).

Ok, to zapytam inaczej - po co Shaqowi zabawa w sprzedaż i promocję taniego obuwia? To trochę tak jakby Zidane został twarzą parówek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Widzę, że uparcie go bronisz. Dla mnie to patologia, że wysyła dziennikarza do zrobienia wywiadu z piłkarzem w tygodniu (chociaż raczej szans na ten wywiad nie ma), który tego wywiadu na miejscu odmawia, bo od dawna ma wywalone na Weszło/Stanowskiego i potem w weekend Stanowski ogląda specjalnie jego mecz i ciśnie po nim, a potem przez kilka lat ciągle go ciupie. Byłby wywiad to już piłkarz byłby fajny.

Sypiesz jakimiś historiami, gdzie nawet nie wiadomo o kogo konkretnie chodzi i co ma pokazywać jakiś ogólny obraz Stanowskiego i Weszło, Prawda jest taka, że mieli oni najlepsze wywiady, o które bardzo często sami piłkarze zabiegali, na których wypromowali się Ćwiąkała czy Milewski, były one długie, rzeczowe i bez wazeliny, a że jeden z drugim palnął w niej jakąś głupotę za którą był potem ciśnięty, to już raczej nie ich problem. Przez swój bezkompromisowy styl przekazywania informacji o piłce Weszło rzeczywiście miało sporo wrogów, ale to nie jest od zawsze wyznacznik tego, że coś jest złe. Nie bronię Stanowskiego na siłę, często też po nim jechałem jak wtedy gdy spijał z dzióbka Michniewiczowi w HP, niemniej na tle tego co w przeszłości odwalali Borek czy Kołtoń w Przeglądzie, to nie jest zbyt duża lista zarzutów. Ty natomiast masz widoczne bardzo duże ciśnienie na to aby mu koniecznie dojebać, co pewnie wynika z tego, że nie cierpisz bukmacherki, którą Stanowski reklamuje od zawsze, i ok no, można mieć takie zdanie, to wielu ludziom zniszczyło życie, ale gdybyśmy mieli walczyć ze wszystkim co to powoduje, to nie starczyło by doby.

45 minut temu, Wyparlo napisał(a):

A tutaj Stanowski akurat przechodził przypadkiem i wpadł do studia. Do 10 kolejnych quizów ETOTO również. Strona Weszło - https://weszlo.com/2019/03/02/etoto-dolacza-weszlackiej-rodziny/

W tym programie występował też Smuda na przykład, co nie znaczy, że był twarzą Etoto. Stanowski tam występował, ale nie był w tym towarzystwie Borków i innych, którzy to promowali pod nazwiskiem. Jeśli zarzutem ma być to, że reklamy Etoto pojawiły się na Weszło to no kiddin - mało którego buka na tych łamach nie było.

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Życie_to_mem napisał(a):

Swoją drogą zastanawiam się jakim cudem CCC (czyli taka obuwnicza Biedronka) namówiła do współpracy jednego z najbardziej rozpoznawalnych sportowców 21 wieku. Po co właściwie Shaqowi współpraca z niezbyt prestiżową firmą z Polski?

Cytat

90 platform e-commerce i 980 sklepów w 23 krajach pod markami CCC, eobuwie.pl, Modivo i DeeZee. 

Cytat

Obecna wartość rynkowa spółki to 8,46 mld zł.

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Czyli tak jak myślałem, że to głównie do chodzenia będą mimo stylizacji na koszykarskie. Dzięki za info.

jakość taka jak w tych Jordanach retro poprzerabianych do chodzenia, jak te modele w SK Store, bardzo leciutkie więc git do chodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

90 platform e-commerce i 980 sklepów w 23 krajach pod markami CCC, eobuwie.pl, Modivo i DeeZee. 

Nadal to żaden prestiż dla osoby takiej jak Shaq. 

Może on ma jakąś misję żeby jak najwięcej dzieciaków wyposażyć w buty dostępne cenowo. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Życie_to_mem napisał(a):

Ok, to zapytam inaczej - po co Shaqowi zabawa w sprzedaż i promocję taniego obuwia? To trochę tak jakby Zidane został twarzą parówek. 

Nie wiem ?! Chyba ci chodziło w poprzedniej wypowiedzi o to że wielki Shaq zadaje się z takim ccc to ci odpowiedziałem. Czy powinien promować tanie obuwie to nie wiem. Ma swoich doradców finansowych i może mu wyszło że efekt skali zadziała. Ma chyba jeszcze jakieś buty lepsze z Reebokiem.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.