Skocz do zawartości

Random shit 23/24


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

juz abstrahujac od zachowania Shaqa, to beka w huj ze Stana i K0

gałe mu zrobili przed poznaniem go jakby conajmniej Jezus zmartwychwstal i odwiedzil Polske, jak to szło " "Wielki Arystoteles" itp., te randomy ze studia to juz tam ostatnich gringli szukali mu w odbycie, byleby tylko go spropsowac

a tu wchodzi Shaq i pokazal jak ma wyjebane i jak bardzo sie myla w ocenie goscia, ktorego nawet nie znaja (surprise, surprise, LeBron na IO tez ludzi zlewal) dzien pozniej jak wywiad poszedl nie po mysli to Stano sie splakal (jak odbior wywiadu bylby inny u ludzi, to Stano, by sie nawet nie zajaknał)

jaka to naiwnosc, u ludzie wydawalo, by sie ogarnietych, oni mysla, ze ci celebryci to tacy super ludzie, usmiechnieci zawsze na codzien wzorowi ludzie? przeciez to z reguly najgorszy rodzaj ludzi jesli chodzi o charakter

pod zapowiedzia wywiadu na KO dopiska:Wizyta Shaquilla O’Neala w Polsce związana jest z dołączeniem marki SHAQ do portfolio @CCC. #współpracareklamowa to co oni sie spodziewali? Shaq przesadzil z ta reklama, ale moze on myslal, ze tu glownie chodzi o promocje marki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, steve napisał(a):

d zapowiedzia wywiadu na KO dopiska:Wizyta Shaquilla O’Neala w Polsce związana jest z dołączeniem marki SHAQ do portfolio @CCC. #współpracareklamowa to co oni sie spodziewali? Shaq przesadzil z ta reklama, ale moze on myslal, ze tu glownie chodzi o promocje marki?

Na 100% myslal ze idzie do kolejnego lokalnego bota z youtuba sie pousmiechac, bot bedzie sie usmiechal do niego i jakos to bedzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, steve napisał(a):

gałe mu zrobili przed poznaniem go jakby conajmniej Jezus zmartwychwstal i odwiedzil Polske, jak to szło " "Wielki Arystoteles" itp., te randomy ze studia to juz tam ostatnich gringli szukali mu w odbycie, byleby tylko go spropsowac

no, przyjechała ikona pewnego okresu w NBA ale mogli go olać i pokazać mu że Polacy wstali z kolan i tak naprawdę zrobić program wspominkowy o Wójciku i / albo drużynie z EuroBasket 97 - co ty bredziesz stary

22 minuty temu, steve napisał(a):

dzien pozniej jak wywiad poszedl nie po mysli to Stano sie splakal (jak odbior wywiadu bylby inny u ludzi, to Stano, by sie nawet nie zajaknał)

no tak, jakby wywiad  był dobry to by  Stano nie wypuścił video o tym, ze był zły

23 minuty temu, steve napisał(a):

jaka to naiwnosc, u ludzie wydawalo, by sie ogarnietych, oni mysla, ze ci celebryci to tacy super ludzie, usmiechnieci zawsze na codzien wzorowi ludzie?

nie, chodziło o to że pewnie większość (znowu, raczej tych nie znających / śledzących Shaqa, bo ci którzy go śledzą podejrzewali, że niekoniecznie) spodziewała się, że udzieli ciekawego / zabawnego wywiadu, nie że jest super człowiekiem zawsze uśmiechniętym, to trochę różnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma wrażenie, że tu niektórym nie chodzi o Shaqa i jego osobę tylko o fakt, że udało się dojebać Stnowskiemu, to jest w tym wszystkim najważniejsze

pewnie dlatego, tak niektórym wydaje się nagle imponować to, że obrzydliwie bogaty gość z majątkiem szacowanym na grubo ponad 1.5mld złotych wspaniałomyślnie rozdaje kilkaset par butów, co stanowi zapewne promil kwoty, który może sobie codziennie spuścić w klopie jeśli tylko najdzie go ochota

ale najważniejsze i tak jest to, że Stanowski się spłakał, bo chciał aby jego produkt był na odpowiednim poziomie, a zamiast tego nadział się na chałturę, mały, cyniczny skurwielek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, rw30 napisał(a):

no tak, jakby wywiad  był dobry to by  Stano nie wypuścił video o tym, ze był zły

napisalem odbior wywiadu, a nie wywiad, jakby wywiad byl hujowy, a odbior dobry to by milczal

btw. jak ten wywiad mial byc dobry jak go przeprowadzal Stanowski co huja wie o koszu, widziales w ogole jakie on pytania zadawal?

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ma wrażenie, że tu niektórym nie chodzi o Shaqa i jego osobę tylko o fakt, że udało się dojebać Stnowskiemu, to jest w tym wszystkim najważniejsze

ale najważniejsze i tak jest to, że Stanowski się spłakał, bo chciał aby jego produkt był na odpowiednim poziomie, a zamiast tego nadział się na chałturę, mały, cyniczny skurwielek

mi jest Stanowski obojetny zupelnie, ale no widocznie tak dopilnowal, ze wyszla lipa i wyszla troche beka z K0

to juz nie mozna k0 ani Stanowskiego skrytkowac?

13 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

pewnie dlatego, tak niektórym wydaje się nagle imponować to, że obrzydliwie bogaty gość z majątkiem szacowanym na grubo ponad 1.5mld złotych wspaniałomyślnie rozdaje kilkaset par butów, co stanowi zapewne promil kwoty, który może sobie codziennie spuścić w klopie jeśli tylko najdzie go ochota

nie no wiadomo, najlepiej sie liczy i rozdaje nieswoje pieniadze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, steve napisał(a):

jakby wywiad byl hujowy, a odbior dobry to by milczal

co?   co ty za gimnastykę umysłową uprawiasz?

3 minuty temu, steve napisał(a):

btw. jak ten wywiad mial byc dobry jak go przeprowadzal Stanowski co huja wie o koszu, widziales w ogole jakie on pytania zadawal?

nie wiem, Stano mówił w tym video z wczoraj że i tak odrzucona (przez menago Shaqa) została większość jego pytań o koszu, so who cares?

poza tym jakich Ty pytań oczekiwałeś, by wywiad mógłby być wg Ciebie dobry? pytania o zagrywki jak z podcastu Brona & JJa? pytania o treningi u Pata R? czy czego?  wiadomo, to miał być high-level wywiad o wszystkim po trochu, skierowany do przeciętnego widza K0 a nie dla hardcorowych fanów kosza jak my, stąd nie był tam potrzebny żaden analityk basketu

zresztą jakie ma to znaczenie, skoro bez względu na pytanie Shaq mówił swoje, ignorując w większości pytanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na moje to Shaq sie zczail od razu po 1 pytaniu, ze gada z jakims randomem i jakas rzeczowa rozmowa o koszykowce nie ma sensu. moze mial w "scenariuszu" jednak napisane inaczej i mial jak najczesciej o tym CCC gadac + to co napisal memento wyzej: "Na 100% myslal ze idzie do kolejnego lokalnego bota z youtuba sie pousmiechac, bot bedzie sie usmiechal do niego i jakos to bedzie". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, rw30 napisał(a):

zresztą jakie ma to znaczenie, skoro bez względu na pytanie Shaq mówił swoje, ignorując w większości pytanie?

to moze mogl go przycisnac na wizji i sie go zapytac: ej kolego fajnie, ze promujesz buty w PL, ale badz na tyle mily i odpowiadaj tepy murzynie na jebane pytania (w jakis cywilizowany, nieinwazyjny sposob) zamiast mu ciagle wchodzic w dupe podczas wywiadu, pierdolic oh ah jaki ty slawny i na koncu sie splakac dzien po? 

pierwsze pytanie Stanowskiego: zastanawiam sie czy ty zdajesz sobie sprawe jaka legenda jestes w Polsce i czy czasami Cie to zaskakuje, ze lecisz do jakiegos kraju (o ktorym pewnie nie czytales w przeszlosci za duzo, bo i po co (Stanowski gada jakby Shaq do kraju 3 swiata przylecial)) i nagle sie okazuje rany tutaj tez, tutaj tez mnie znaja, chca mnie dotknac i sfotografowac?

no ja pi****le xdd pudelek

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, steve napisał(a):

mi jest Stanowski obojetny zupelnie, ale no widocznie tak dopilnowal, ze wyszla lipa i wyszla troche beka z K0

to juz nie mozna k0 ani Stanowskiego skrytkowac?

skoro jest ci obojętny to dlaczego go krytykujesz i toczysz bekę? też jak Shaq nie masz lepszych rzeczy do roboty, bo podobnie jak on marnujesz mój czas?

nie zauważyłem jakiegoś wielkiej beki z KO, poza osobami, którzy usilnie chcą ją wywołać, ja też poza nielicznymi programami nie jestem ich odbiorcą, ale kompletnie nie rozumiem, że gość, który buduje swoją pozycje na programach w internecie wyjaśnia pewne rzeczy w internecie i jest mu to wytykane w tonie - jakby było dobrze to by nic nie powiedział - no tak, tak to chyba działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMF napisał(a):

Bo to trochę 90s vibe robienia dobrze gwieździe zza Oceanu gdy w sumie mamy ~porównywalne gwiazdy sportu, myślałem, że z tego trochę wyrośliśmy. 

Ja czekam aż wyrośniemy z myślenia, że takie i podobne rzeczy się dzieją tylko w Polsce i że jak się celebryta pojawia gdzieś "na zachodzie", to tam nie ma wiochy i cringelordów, tylko wszyscy siędzą emanując godnością, z grubsza nieporuszeni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Chytruz napisał(a):

Ja czekam aż wyrośniemy z myślenia, że takie i podobne rzeczy się dzieją tylko w Polsce i że jak się celebryta pojawia gdzieś "na zachodzie", to tam nie ma wiochy i cringelordów, tylko wszyscy siędzą emanując godnością, z grubsza nieporuszeni.

Znaczy kompleks zachodu jest cechą immanentnie polską(może trochę bałtycką i słowacką ewentualnie).

Nie mówię, że gdzieś na zachodzie nie ma wiochy i cringe, ale to, że my robimy coś źle i inni robią coś źle, nie oznacza wcale, że wszyscy robią źle tą samą rzecz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej zaskakujące dla Stanowskiego i w sumie dla nas jest to że Shaq pracuje na co dzień jako dziennikarz (noo, mocne słowoo; w kazdym razie pracujew telewizji).

Wiadomo, że prywatnie może być bucem, może mieć wyjebane, nie wiedziec gdzue jest Polska itd itp ale pracując w tym zawodzie dobrze wiedział że daje c***owy wywiad i beznadziejny produkt. Mógł wyjść walnąć wyuczoną od nastolatka gadkę szmatkę o NBA, koszu i byciu celebrytą, wszyscy byliby umiarkowanie zadowoleni. A tak to wyszła karykatura wywiadu. To jest dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Zimny napisał(a):

Mógł wyjść walnąć wyuczoną od nastolatka gadkę szmatkę o NBA, koszu i byciu celebrytą

o koszu nie mógł, bo za to odpowiada inny jego sztab, a tego z nim akurat w WWA nie było, tak powiedziano Stanowskiemu przed wywiadem, żeby tych pytań o kosza było jak najmniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment ale jakie pytania miał zadawać Stanowski? Moim zdaniem zadawał fajne pytania, przystępne dla ludzi nie będących w temacie.

Na pewno gdyby miał wiedzę, pozwolenie i zadawał typowo koszykarskie to byłoby inaczej, na pewno :)

Shaq wstałby z fotela, zaczął klaskać i opowiedział o swojej karierze.

Edytowane przez Sewer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kubbas napisał(a):

tez tak jak wyzej pisali, mam w pizdzie czy to Stanowski czy cokolwiek

to po prostu c***owe podejscie do ludzi ktorzy jak my wlaczyli to, a wierz mi ze jakby odpowiedzial ciekawie na pytania i normalnie to by zrobil tym butom i marce jeszcze lepsza reklame bo by poszlo info jaki to fajny wywiad dal Shaq promujac buty

wiec wyc***al takze siebie

Polecam wejść w komentarze pod zapowiedzią wywiadu Canal+ z Shaqiem na Twitterze. CCC pojawia się wielokrotnie w komentarzach i tutaj Shaq odniósł sukces, bo wszyscy zapamiętali, gdzie jego buty są sprzedawane i są w przystępnej cenie. Myślisz, że ludzie przy dobrej jakości butów i niskiej cenie nie kupią butów, bo Stanowski mówi, że Shaq udzielił mu lipnego wywiadu?

Cytat

...wg mnie i większości innych fchooj nie, bo pokazał się tam jak 20 letni raper z getta a nie 50+ letni poważny człowiek i biznesmen. Ale może Ty jesteś geniuszem marketingu i widzisz coś czego my nie widzimy & ludzie  (nasz wiek i trochę starsi, pamiętający Shaqa) rzuco się teraz na te buty i będą je kupowali sobie i dzieciom (nastolatkowie to chyba tak średnio, bo zwyczajnie nie znajo Shaqa). Choć ja osobiście wątpię żeby ten wywiad był marketingowym sukcesem.

@rw30 - jest sukcesem, bo o wywiadzie jest głośno i wszyscy zapamiętali, że buty są sprzedawane w CCC w przystępnej cenie. W Polsce jest bukmacher ETOTO, który zatrudnił do reklamowania Borka, Stanowskiego, Hajtę, Pola, Smokowskiego. Siedzieli oni na kanale bukmachera i grali sobie w quizy albo opowiadali anegdoty piłkarskie, ale w ogóle nie mówili o ETOTO, zakładach bukmacherskich, kuponach i hazardzie. I praktycznie nie przyciągało to nowych ludzi i bukmacher zrezygnował z nich wszystkich notując straty. I tutaj właśnie byłoby to samo, gdyby Shaq poszedł w wywiad o koszu z małą wzmianką o butach w CCC. Zyskałby Stanowski i jego kanał, ale Shaq to jednak bestia z pewnie dobrymi marketingowcami i to on ograł Stanowskiego i wykorzystał jako trampolinę do reklamy w Polsce. W ETOTO było odwrotnie i dziennikarze się nachapali kasy gadając o harataniu gały zamiast reklamowania produktu, a bukmacher miał tylko straty.

 

Cytat

ma wrażenie, że tu niektórym nie chodzi o Shaqa i jego osobę tylko o fakt, że udało się dojebać Stnowskiemu, to jest w tym wszystkim najważniejsze

ale najważniejsze i tak jest to, że Stanowski się spłakał, bo chciał aby jego produkt był na odpowiednim poziomie, a zamiast tego nadział się na chałturę, mały, cyniczny skurwielek

@LeweBiodroSmoka - ja akurat się śmieje, bo Stanowski siedzi w sporcie od dawna i dlatego napisałem "Stanowski zrobił Stanowskiego". Od lat gość cisnął po piłkarzach z Polski, którzy nie udzielali wywiadu jemu lub jego dziennikarzom z Weszło. Tutaj była lekka modyfikacja i Shaq został pociśnięty, bo udzielił wywiadu na wyrypaniu ekscelencji. Ciupany od lat jest Robert Lewandowski, który nie lubi Stanowskiego i pewnie nigdy nie udzieli mu wywiadu bezpośrednio. 

Edytowane przez Wyparlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Wyparlo napisał(a):

W Polsce jest bukmacher ETOTO, który zatrudnił do reklamowania Borka, Stanowskiego, Hajtę, Pola, Smokowskiego. Siedzieli oni na kanale bukmachera i grali sobie w quizy albo opowiadali anegdoty piłkarskie, ale w ogóle nie mówili o ETOTO, zakładach bukmacherskich, kuponach i hazardzie. I praktycznie nie przyciągało to nowych ludzi i bukmacher zrezygnował z nich wszystkich notując straty.

skad masz to info ze zrezygnowal z nich i poniosl straty?

te quizy sie po prostu wypalily, na poczatku byly smieszne, potem juz nudne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kubbas napisał(a):

skad masz to info ze zrezygnowal z nich i poniosl straty?

te quizy sie po prostu wypalily, na poczatku byly smieszne, potem juz nudne

Bo żaden z nich już nie jest ambasadorem tego bukmachera. A tutaj artykuł Interplay z 2023 roku:

 
Cytat

 

Firma bukmacherska eToto, która należy do byłego prezesa Multimedia Polska i jest reklamowana przez ekspertów i dziennikarzy, przez pięć lat działalności wygenerowała 115 mln zł strat netto. W ubiegłym roku przy wzroście przychodów o 17 procent jej strata netto wyniosła 25,55 mln zł – informuje portal "Wirtualne Media".
 

Niedawno dowiedzieliśmy się, że sześcioletnią współpracę z eToto zakończył Mateusz Borek. Dziennikarz i komentator przez ponad sześć lat był „twarzą” bukmachera. 

 

Shaq w jeden dzień zareklamował lepiej swoje buty w CCC, niż Borek przez 6 lat bukmachera ETOTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Wyparlo napisał(a):

Od lat gość cisnął po piłkarzach z Polski, którzy nie udzielali wywiadu jemu lub jego dziennikarzom z Weszło.

przecież Michniewicz się niedawno rzucił na Paczula z Weszło za to, że krytykował go za grę w Katarze, Stanowski co prawda mówił, że nie ma w zwyczaju jechać po dobrych znajomych czy Michniewiczu, który jest chrzestnym jego syna, ale w Weszło nigdy większej cenzury nie było, a że cisnęli po piłkarzach? no bardzo dobrze, bo to zwykle beztalencia i darmozjady, przekonane o swojej zajebistości, to właśnie Weszło wprowadziło dziennikarstwo sportowe na nowy, bardziej przystępny poziom w czasie gdy reszta lizała fiutki żeby tylko komuś nie podpaść, bo wywiadu nie udzieli

Godzinę temu, Wyparlo napisał(a):

W Polsce jest bukmacher ETOTO, który zatrudnił do reklamowania Borka, Stanowskiego, Hajtę, Pola, Smokowskiego.

Stanowski nigdy oficjalnie Etoto nie reklamował, reszta się zgadza, doszedł jeszcze potem Wichniarek

same Etoto poniosła kolosalną kleskę na rynku, nie wiem czy to było na pewno spowodowane brakiem reklamy w tych quizach, mi tu bardziej pachnie jakimś rodzajem pralni pieniędzy

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Wyparlo napisał(a):

Bo żaden z nich już nie jest ambasadorem tego bukmachera. A tutaj artykuł Interplay z 2023 roku:

w jaki sposob z tego co wrzuciles wyciagnales wnioski ze straty zanotowali przez ten quiz?

i ze ta reklama akurat byla nieskuteczna przez to jak powiedziales ze jak Shaq nie wymieniali sponsora i nie lokowali produktu co chwila?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.