Skocz do zawartości

don't ever underestimate the heart of a champion


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

czyli temat o Celtics... ja tu sobie bede dickriderowal w trakcie sezonu. jak na razie wygladamy strasznie przejebanie. KG jest zdrow, chociaz nie wrocil do swojej formy, ale poza tym wszystko idzie swietnie, zespol do siebie pasuje, najwazniejsze braki uzupelnione, nawet Rondo jumpera poprawil i leci blowout za blowoutem. ja bym sie bal na miejscu innych kibicow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli temat o Celtics... ja tu sobie bede dickriderowal w trakcie sezonu. jak na razie wygladamy strasznie przejebanie.(...)

o qrwa:D

to juz nie suns?!

za rok bedziesz wielkim dikrajderem lakers jak zrobia b2b?:D

co za chlop...

 

A co to już nie można kibicować dwóm różnym drużynom? tym bardziej że grają w innych konferencjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest 4-0 i na horyzoncie nie ma specjalnie przeciwnikow, z ktorymi mozna by bylo stracic winy... pewnie znowu poczatek sezonu zaczniemy jakos rekordowo.

 

KG, niestety nie jest soba :cry: niby nie widac roznicy w obronie gdzie dalej straszy gada motywuje rotuje, ale jednak to nie jest to samo. juz w pre widzialem, ze jego zbieranie jest jakies podejrzane, teraz sie to potwierdza, choc na razie jest to bardzo mala probka. jednak widac olbrzymia roznice w wyskoku... niby pakuje jakies tam alleye, jakies tam dunki w transition, ale ja sie przyzwyczailem do Garnetta siegajacego glowa do obreczy przy tych wsadach, a teraz sporo mu do tego brakuje. nie gral pol roku, wiec jest to do zrozumienia. mam tylko nadzieje, ze z czasem wroca mu nogi.

 

Pierce gra kosmos. trafia kiedy trzeba, ograniczyl straty, bardzo dobrze broni... widac ze dieta wyszla mu na dobre. wlasciwie gra w sam raz - nie forsuje gry, broni i konczy mecze. wielki + za przygotowanie do sezonu.

 

Marquis, Sheed wiadomo duzo wnosza do tego zespolu z lawki, ale Shelden Williams jest duzo lepszy niz myslalem. bardzo duzo zbiera po obu stronach parkietu(w ataku jest to spowodowane pewnie gra u boku Sheeda co daje mu duzo miejsca na zbiorki) i ogolnie swietnie sie spisuje. Big Baby rownie dobrze moze nie wracac, bo kazdy z obecnych wysokich Bostonu jest conajmniej klase lepszy od Big Baby, wiec naprawde cieszy mnie, ze sie polamal na te dwa miesiace. byc moze bylo to jedno z najwazniejszych wzmocnien sezonu dla Celtow.

 

bardzo dobry kontrakt dla Rondo. wiem, ze statsy Rondo sa pozawyzane, ze tutaj ma idealne warunki itd. ale to dziala rowniez w druga strone, bo do Celtics prawie zaden PG w NBA nie pasuje tak dobrze jak Rondo. ogolnie cos tam poprawil swoj jumper, ale najwazniejsze jest to ze sie nie waha przy rzucaniu, co kiedys stanowilo duzy problem, bo psulo rytm ofensywy calej druzyny. nie wyobrazam sobie tej druzyny bez niego... moze nie jest typowa gwiazda, ale cos w rodzaju Battiera, czyli ultra-roleplayer... do Bostonu pasuje jak ulal, bo gwiazd tu wystarczajaco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak widac olbrzymia roznice w wyskoku... niby pakuje jakies tam alleye, jakies tam dunki w transition, ale ja sie przyzwyczailem do Garnetta siegajacego glowa do obreczy przy tych wsadach, a teraz sporo mu do tego brakuje. nie gral pol roku, wiec jest to do zrozumienia. mam tylko nadzieje, ze z czasem wroca mu nogi.

Czy ja wiem, Garnett już przychodząc do Bostonu lata skakania głową do obręczy miał za sobą. Jedyną zmianę jaką ja widzę, to że Doc ewidentnie nie chce go na razie przeciążać. Poza tym znacznie niższy Kenyon po znacznie poważniejszych urazach już kilka razy po pewnym czasie od kontuzji wracał do kosmicznego jumpa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze garnett jest starszy

po drugie po ciężkiej kontuzji ,która kosztowała go stratą czasu ,operacji ,która fizycznie zmieniła jego strukturę wiązadeł

po trzecie po tej kontuzji mięśnie są słabsze i po czasie może dojść do siebie co nie znaczy ,że musi

po czwarte teraz jest narażony na ciągłe ,lekkie kontuzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dunk, ktorego podales w pierwszym linku Bastek, to tez jakis oszalamiajacy nie byl. niby wyskoczyl wysoko chociaz to tez wzglednie, bo dopoki nie zobaczylem powtorki i tej chwilowej stopklatki, to nie wiedzialem ze jest glowa kolo obreczy, zreszta podobnie bylo to z drugim linkiem

 

imo wiadomo, ze teraz KG bedzie sie oszczedzal, po tak dlugiej przerwie od basketu spowodowanej dosc powqazna kontuzja nie spodziewalbym sie odrazu jakichs highflyerow i lotow pod sufitem, minie troche czasu to KG wroci do swojej dyspozycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten dunk, ktorego podales w pierwszym linku Bastek, to tez jakis oszalamiajacy nie byl. niby wyskoczyl wysoko chociaz to tez wzglednie, bo dopoki nie zobaczylem powtorki i tej chwilowej stopklatki, to nie wiedzialem ze jest glowa kolo obreczy, zreszta podobnie bylo to z drugim linkiem

 

imo wiadomo, ze teraz KG bedzie sie oszczedzal, po tak dlugiej przerwie od basketu spowodowanej dosc powqazna kontuzja nie spodziewalbym sie odrazu jakichs highflyerow i lotow pod sufitem, minie troche czasu to KG wroci do swojej dyspozycji

ja natomiast zauważyłem , podczas meczu z cavs że KG mimo że sprawia wrażenie 100% zdrowego dziwnie na kolano jednak kuleje....

 

cos jest na rzeczy jak dla mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.