Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, Kily napisał:

Brakuje w tym atfie kategorii „komedia”. Można by wybierać z uczestników i miałoby to więcej sensu niż Deltuś dwa atfy temu :)

Wybór ograniczony do uczestników ATFa to czysty rasizm i ksenofobia. Powinna być możliwość wyboru z całego panteonu forumowiczów. Przecież wiele gwiazd nie bierze udziału w ATFie obecnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

A niby jakim cudem skoro Super Bowl ma rok w rok mniejszą oglądalnosć od Ligi Mistrzów i to dwukrotnie więksża gdzie na dodatek USA generuje praktycznie 3/4 oglądalnosci SB

Bo rekordowe SB mają oglądalnosć na świecie ok 200 mln a wg Nielsena LM średnio ok 400. Najsłabszy fimał LM jest ok 2 razy częsciej oglądany od nr 1 w SB...

I nie wnikam w wasze spory ale to jest czyste łapu capu co napisałeś

Proporcja widzów wydarzenia 2:1.

CR grał w 6 finałach LM, Brady w 10 SB.

Faktycznie CR miał więcej widzów w decydujących rozgrywkach, ale różnica nie jest tak duża, żeby pisać o napisaniu przeze mnie głupoty i wrzucaniu do lapu-capu. Tym bardziej, że napisalem, iż bym się nie zdziwił, że tak jest, a nie twardo stwierdziłem fakt.

Ogólnie chodzi mi o twój napastliwy ton i protekcjonalne podejście.

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezos był numer 1 w poprzednich latach. A po drugie ważne przynajmniej dla mnie kto w jaki sposób doszedł do własnego majątku. Tzn. czy naprawdę cos stworzył czy po prostu to było szczeście/urodzenie. 

2 minuty temu, ely3 napisał:

w pięknościach za to wybierane są kobiety sprzed 100 lat 

Tego nie rozumiem. ale może trudniej hejtowac starsze z epoki przed informacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał:

Ogólnie chodzi mi o twój napastliwy ton i protekcjonalne podejście do mojej osoby. 

śmiechłem xD

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Tego nie rozumiem. ale może trudniej hejtowac starsze z epoki przed informacyjnej.

po prostu z tych z ostatnich 30 lat KAŻDA ma jakieś c***owe foty i może się ludzie boją czarnego PRu xD

ale ta Bergman tragiczna bez kitu

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Proporcja 2:1

CR grał w 6 finałach LM, Brady w 10 SB.

Faktycznie CR miał więcej widzów w decydujących rozgrywkach, ale różnica nie jest tak duża, żeby pisać o napisaniu przeze mnie głupoty i wrzucaniu do lapu-capu. Tym bardziej, że napisalem, iż bym się nie zdziwił, że tak jest, a nie twardo stwierdziłem fakt.

Ogólnie chodzi mi o twój napastliwy ton i protekcjonalne podejście do mojej osoby. 

Nie daj sie Tom Brady swietny wybór. Żaden piłkarz nie znaczył tyle dla piłki nożnej i dla swoich drużyn tak dużo jak Brady. Dla mnie jest on w scisłym gronie dosłownie kilku sportowców którzy są ponad wszystkich innych (wykluczając niszowy dyscypliny jak np wspinaczka górska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Pablo81 napisał:

Faktycznie CR miał więcej widzów w decydujących rozgrywkach

ALe przecież piłka nożna nie jest oglądana tylko podczas Finału Ligi mistrzów. Jak dołożysz do tego transmisje z ligi gdzie piłka nozna ma kilka razy wiecej meczów w sezonie niż NFL. Do tego mistrzostwa Europy, świata, Copa Americe to ci wyjdzie ,że ta dysproporcja jest ogromna. Ba jestem pewien ,że najlpesi krykieciści lihi hinduskiej w przekroju jednego sezonu czy nawet kariery byli znacznie częsciej oglądani 

Więc nie ma szans by Brady był choć w 10 najczęsciej oglądanych sportowców w historii TV a co dopiero ludzi bo tu to jak byśmy jeszce dorzucili celebrytów, polityków itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ignazz napisał:

Szkoda ze wybrałeś jego a nie zespół. ;)

 

3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Freddie legit pick, był moja alternatywa dla Jacksona, ale jednak Freddy bez Queen to c***owka, a Jackson w każdym wydaniu top :P 

Queen to Freddie

27 minut temu, fluber napisał:

Widzę że trochę kolegów wzdychalo do Freddiego,:)

jak widać każdy ma swojego wąsacza/brodacza do wzdychania

TEN PRZYNAJMNIEJ NA PEWNO ISTNIAŁ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.