Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Gregorius napisał:

@fluberBeyonce 314 milionów na insta . Michael Jackson 8 mln. Mozart 0.

 

Adele 54mln dla porównania. 

Nawet w kategorii w której Beyonce powinna być najlepszą, jeżeli Twój wybór ma się bronić, to Beyonce przegrywa z Ariana grandę cze Selena Gomez.

I nawet nikt mi nie zarzuci, że to spojler, bo nikt nie bierze ich na poważnie:)

3 minuty temu, Kily napisał:

Brakuje w tym atfie kategorii „komedia”. Można by wybierać z uczestników i miałoby to więcej sensu niż Deltuś dwa atfy temu :)

Męczysz z tym bradym, jak ely ze zmarzlikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Nawet w kategorii w której Beyonce powinna być najlepszą, jeżeli Twój wybór ma się bronić, to Beyonce przegrywa z Ariana grandę cze Selena Gomez.

I nawet nikt mi nie zarzuci, że to spojler, bo nikt nie bierze ich na poważnie:)

Jakbyś nie zauwazył to tylko pokazuje jak dupiany jest Twoj argument o Bradym

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

oglądanym człowiekiem w TV w historii.

A niby jakim cudem skoro Super Bowl ma rok w rok mniejszą oglądalnosć od Ligi Mistrzów i to dwukrotnie więksża gdzie na dodatek USA generuje praktycznie 3/4 oglądalnosci SB

Bo rekordowe SB mają oglądalnosć na świecie ok 200 mln a wg Nielsena LM średnio ok 400. Najsłabszy fimał LM jest ok 2 razy częsciej oglądany od nr 1 w SB...

I nie wnikam w wasze spory ale to jest czyste łapu capu co napisałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, jack napisał:

Szczerze powiedziawszy to dowiedziałem się kto to dopiero przy poprzednim typowaniu i właściwie na dzisiaj wiem tylko, że to goat futbolu amerykańskiego. Ale co wygrał, gdzie grał a nawet jak wygląda (bez googlowania) to nie mam pojęcia. 

Tak lecąc Niemenem - Mam tak samo jak Ty. Też go przed ATF sport wcale nie kojarzyłem. Nawet nazwiska.  Ale tam go ładnie Marcus chyba zargumentował i koniec końców dalem go na 3 miejscu, jakby nie liczyć mojego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał:

Przecież to nie o Bradym, tylko o Tobie :)

No co Ty, nie żartuj, o mnie? jak to? niemożliwe!

Naprawdę czasami mnie tu rozpierdalacie.

 

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Jakbyś nie zauwazyłem to tylko pokazuje jak dupiany jest Twoj argument o Bradym

Ale to nie ja zacząłem używać argumentu o popularności, czy oglądalności Brady'ego. Ja go tylko obalam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

No co Ty, nie żartuj, o mnie? jak to? niemożliwe!

Naprawdę czasami mnie tu rozpierdalacie.

 

Ale to nie ja zacząłem używać argumentu o popularności, czy oglądalności Brady'ego. Ja go tylko obalam.

obalać to możesz co najwyzej połowke jak masz z kim. Bo pare postów dalej pokazujesz że patrzenie na instagrama w tym celu jest do dupy

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał:

No napisałeś co napisałeś, więc się tutaj z @Gregoriusem nabijamy adekwatnie do sytuacji :)

Nom, jak te dwa weirdosy w klasie grające w RPG, śmiejące się, że reszta nie rozumie jaka ważną i zajebista postacią jest nekromanta;)

1 minutę temu, Gregorius napisał:

obalać to możesz co najwyzej połowke jak masz z kim. Bo pare postów dalej pokazujesz że patrzenie na instagrama w tym celu jest do dupy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ely3 napisał:

A niby jakim cudem skoro Super Bowl ma rok w rok mniejszą oglądalnosć od Ligi Mistrzów i to dwukrotnie więksża gdzie na dodatek USA generuje praktycznie 3/4 oglądalnosci SB

Bo rekordowe SB mają oglądalnosć na świecie ok 200 mln a wg Nielsena LM średnio ok 400. Najsłabszy fimał LM jest ok 2 razy częsciej oglądany od nr 1 w SB...

I nie wnikam w wasze spory ale to jest czyste łapu capu co napisałeś

Wstaw. Tylko cały mój post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał:

Wstaw. Tylko cały mój post.

A po co wstawiać ten wątek o Churchillu.? Że też sie nadaje do łapu-capu? Tu akurat nie uważam Churchilla za zły wybór bo w Pierwszej Wojnie Światowej jednak miał spore zasługi

Ale sugerowanie ,ze Brady jest najczęsciej oglądanym człowiekiem w TV w histroii to jest niezły poziom absurdu. .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

A po co wstawiać ten wątek o Churchillu.? Że też sie nadaje do łapu-capu? Tu akurat nie uważam Churchilla za zły wybór bo w Pierwszej Wojnie Światowej jednak miał spore zasługi

Ale sugerowanie ,ze Brady jest najczęsciej oglądanym człowiekiem w TV w histroii to jest niezły poziom absurdu. .

Wstaw co chcesz. Mi o tym nie pisz, bo interesuje mnie to w mocno ograniczonym stopniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.