Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, julekstep napisał:

zalezy jak definiujesz popularnosc

no ale na pewno nie jest to sport 'worldwide'

Nie zdziwionym sie, gdyby Brady podczas tych wszystkich Super Bowl był najczęściej oglądanym człowiekiem w TV w historii.

39 minut temu, Kily napisał:

@Pablo81 zabrał się za nadrabianie wyboru Churchilla.

If Tom Brady missed the playoffs in all 7 seasons where he won the Super Bowl, he would still be: 

• 1st all-time in playoff pass yds (7,377) 
• 1st all-time in playoff pass TD (48)
• 1st all-time in championship game starts by a QB (7)

Churchill dobry pick. 

Wspaniały mówca (laureat Nagrody Nobla z literatury), inspirator, nie bojący się  trudnych decyzji, niezłomny mąż stanu.

Ale nie wykluczam, że Brady to jeszcze lepszy wybór :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał:

Mowisz, masz.

 

 

Cytat

the majority of historians and scholars agree that Jesus of Nazareth was a real historical figure who lived in the 1st century AD (...), whether or not someone believes in the existence of Jesus as a historical figure often depends on their  religious beliefs

Nawet AI wie, dlaczego niektórzy odrzucają konsensus naukowy w tej sprawie:)

13 minut temu, julekstep napisał:

znow antygoat polecial nie tam gdzie trzeba!

Nie on jedyny zdradza żonę, już bez przesady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

zalezy jak definiujesz popularnosc

no ale na pewno nie jest to sport 'worldwide'

W praktyce jednak kupienie biletu na zeszłoroczny mecz w Monachium (z udziałem Brady'ego) graniczyło z cudem ze względu na liczbę zainteresowanych.

Sam Brady jest bardzo dobrze znany wśród przedstawicieli tych "worldwide" sportów i jest dla nich inspiracją:

https://www.marketwatch.com/story/tom-brady-and-company-played-a-role-in-barcelona-comeback-vs-paris-saint-germain-2017-03-09

https://youtu.be/wnm4q8RTEII

Wybrany chwilę wcześniej Serb chyba też wie kto to Brady patrząc na ostatni finał wielkoszlemowy
djokovic-brady-main.jpg

 

Nawet w tym tygodniu Brady imprezował z ziomkami wykraczającymi poza amerykańskie kółko XD

Snapinsta.app_358347575_2547197532102018

Dobra, starczy tych linków i fotek XD generalnie chodzi o to, że to jednak jest postać "worldwide".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fluber napisał:

Nie on jedyny zdradza żonę, już bez przesady!

mam w nosie jego zone

kolo i jego firma reprezentuja wszystko co najgorsze w kapitalizmie

3 minuty temu, Kily napisał:

wrzutki o jakims randomowym jankesie

dla kogos kto lubi NFL tak jak Ty to na pewno jest znany! xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał:


Dobra, starczy tych linków i fotek XD generalnie chodzi o to, że to jednak jest postać "worldwide".

Benzema ma 71 milionów followów na instagramie, Brady ma 14. Generalnie jest ziomeczek, który ma prawie 20 razy więcej fanów na Insta niż Brady i pewnie nawet nie zostanie tu wybrany, bo sport nie jest w naszej bańce. Pod względem popularności Brady to lokalna ciekawostka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Benzema ma 71 milionów followów na instagramie, Brady ma 14. Generalnie jest ziomeczek, który ma prawie 20 razy więcej fanów na Insta niż Brady i pewnie nawet nie zostanie tu wybrany, bo sport nie jest w naszej bańce. Pod względem popularności Brady to lokalna ciekawostka.

Jokic ma 200 tys. Pewnie nikt go nie zna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał:

Ty dalej tak na serio o tym, ze liczba fallowów na insta całą prawdę ci powie?

Tak, popularność sportu, gwiazdowatosc wyboru jest zdecydowanie istotna zmienną. 99/100 zapytanych na ulicy osób jakbyś pokazał zdjęcie nie wiedziałoby kto to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Kily napisał:

Sam Brady jest bardzo dobrze znany

Szczerze powiedziawszy to dowiedziałem się kto to dopiero przy poprzednim typowaniu i właściwie na dzisiaj wiem tylko, że to goat futbolu amerykańskiego. Ale co wygrał, gdzie grał a nawet jak wygląda (bez googlowania) to nie mam pojęcia. 

2 minuty temu, julekstep napisał:

basket to niszowy sport - wiec MJ

Każdy wie kto to Jordan 

 

Edytowane przez jack
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle. Czyli wychodzi na to, że powinni w tym drafcie iść sami piłkarze i wybór Benzemy jest 5-6x lepszy od Brady'ego czy Djokovica (który swoją drogą ma mniej followów na insta niż Brady), bo o tyle więcej ma obserwujących na insta. Pozwolę sobie mieć inne zdanie i dla mnie Benzema to bardziej śmiech na sali przy dwójce wyżej wymienionych niż wybory goat sportowca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kily napisał:

No nieźle. Czyli wychodzi na to, że powinni w tym drafcie iść sami piłkarze i wybór Benzemy jest 5-6x lepszy od Brady'ego czy Djokovica (który swoją drogą ma mniej followów na insta niż Brady), bo o tyle więcej ma obserwujących na insta. Pozwolę sobie mieć inne zdanie i dla mnie Benzema to bardziej śmiech na sali przy dwójce wyżej wymienionych niż wybory goat sportowca.

Ja nie twierdzę, że Benzema to lepszy sportowiec niż Brady. Chociaż chyba jednak tak, bo statystycznie dużo trudniej zdobyć Złotą Piłkę w piłce nożnej niż nawet kilka nagród dla sportowca roku w futbolu amerykańskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Ja nie twierdzę, że Benzema to lepszy sportowiec niż Brady. Chociaż chyba jednak tak, bo statystycznie dużo trudniej zdobyć Złotą Piłkę w piłce nożnej niż nawet kilka nagród dla sportowca roku w futbolu amerykańskim.

I jeszcze Weah lepszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.