Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Qcin_69 napisał:

ale to chyba nie do końca tak.

Idac tym tropem myślenia, to kto nie zna 50 twarzy Greya? A raczej ani w kategorii filmu, ani książki nie będą to wybory które się tu pojawia. 

Beyonce jest ok, ja tam fanem akurat nie jestem i mam co najmniej 5 wokalistek które mam zdecydowanie wyżej, mino sympatii do niej, to jednak w all timerze popowym pewnie by się załapała do top5, ale w alltimerze bez podziału na nurty jej pojawienie sie jest jednak troszkę niespodzianka 

Cenie Twoją odpowiedz. Co do tego czy ktoś zna/nie zna to zakładam że doczytałeś że Disco Polo bardziej technicznych wymogów. Ale w pop mogłem wybrać bardziej bezpieczne wybory ale nie chciałem bo w sumie spodziewałem się reakcji aczkolwiek miałem nadzieje na więcej merytoryki. "Człowiek wiedział ,a się łudził". Bo na razie to dostałem raistowski żart (ale gdybym go nie znał to bym się usmiał) , sugestie że dlatego ma nagrody bo jest czarna* ,a nikt(Prawie) nie napisał i być może zastanowił się nad kryteriami wyboru w muzyce i ten sam probem mamy w sztuce. Czy pusty obraz albo obraz malowany dupa (zeby nie powiedzieć wysrywany) to arcysztuka i geniusz artysty czy zwykłe nomen omen gówno. 

Rozumiem każda ocenę jej jak i każdą ocene w sztuce ale wyjdźmy poza "na wiki był ranking", "AI uważa że" , madrę głowy zdecydowały że ten pierwszy Afroamerykanin bez amerykanina w nazwie grający na tamtamie to najwybitniejsza sztuka bo nadał nowy rytm waleniu pałą. Sam jeszcze nie wiem jak oceniać choć na pewno impakt na czasy w któych artysta zył ma duże znaczenie, technika (wokalna, instrumentalna,malarska) również ma znaczenie. Natomiast sympatie nie powinny mieć znaczenia. Beyonce jest jaka jest. Nie podoba mi się np obsesyjna cenzura artykułów o niej i próba usunięcia zdjęć. Ale nie widzę powodu żeby była nisko tylko za to że jest współczesna artystka i grupa docelową jej twórczości nie jesteśmy my.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Gregorius napisał:

bo w sumie spodziewałem się reakcji aczkolwiek miałem nadzieje na więcej merytoryki

Krótka merytoryka, nawet we współczesnej muzyce beyonce nie sprzedała najwięcej albumow na świecie, jest w szerokiej czołówce. Wspomniany wcześniej głos, Edyta Górniak ma 4 oktawy. I najważniejszy argument... 

Nie ma żadnego zajebistego świątecznego hitu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

serio jeszcze nikt nie zapytal chatugpt w tej sprawie?

Mowisz, masz.

 

Cytat
Was Jesus real?
 
ChatGPT

The historicity of Jesus, the central figure of Christianity, has been a topic of scholarly debate for many years. While there is no definitive proof that satisfies all perspectives, the majority of historians and scholars agree that Jesus of Nazareth was a real historical figure who lived in the 1st century AD.

The primary sources of information about Jesus come from the New Testament of the Bible, specifically the four Gospels: Matthew, Mark, Luke, and John, which were written by early Christian authors. Although these texts have a theological focus and were written several decades after Jesus' death, they are generally considered to contain historical elements and accounts of his life.

In addition to the biblical accounts, there are a few references to Jesus in non-Christian sources from the 1st and early 2nd centuries. These include the Jewish historian Flavius Josephus and the Roman historian Tacitus, who mention Jesus in their writings.

While these sources provide some historical evidence, they do not offer a complete biography of Jesus. The details of his life, teachings, and the events surrounding his crucifixion and resurrection are primarily based on religious texts and beliefs.

It's important to note that historical research and religious faith are separate disciplines. Historians analyze available evidence to understand the past, while religious beliefs involve matters of faith and spirituality. The question of Jesus' divinity or whether he performed miracles is typically approached from a religious standpoint rather than a historical one.

Ultimately, whether or not someone believes in the existence of Jesus as a historical figure often depends on their personal perspectives, religious beliefs, and the weight they assign to the available historical evidence.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 zabrał się za nadrabianie wyboru Churchilla.

If Tom Brady missed the playoffs in all 7 seasons where he won the Super Bowl, he would still be: 

• 1st all-time in playoff pass yds (7,377) 
• 1st all-time in playoff pass TD (48)
• 1st all-time in championship game starts by a QB (7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał:

@Pablo81 zabrał się za nadrabianie wyboru Churchilla.

If Tom Brady missed the playoffs in all 7 seasons where he won the Super Bowl, he would still be: 

• 1st all-time in playoff pass yds (7,377) 
• 1st all-time in playoff pass TD (48)
• 1st all-time in championship game starts by a QB (7)

szkoda ze to worldwide GOATs a nie us&a GOATs :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.