Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, fluber napisał:

Dokładnie, bo informacje o istnieniu chrześcijan pokrywają się z latami życia Jezusa.

Powiedz mi skoro piszesz ,że pokrywają się z latami zycia Jezua to pokaż mi choć jeden dowód ,że w jakimkolwiek piśmie pisano o chrześcijanach przed śmiercią Jezusa

1 godzinę temu, fluber napisał:

koro 8 lat po śmierci Jezusa Żydzi wybili 2 tysiące chrześcijan

Bo skoro wg Ciebie 8 lat po śmierci Jezusa jest zgodne z tym co napisałeś wcześniej to musisz zatrudnić kogoś kto będzie za Ciebie pisał bo sam nie potrafisz stworzysz choc jednego argumentu sensownego

Widać ,że jak Chat nie potrafi pomyśleć za Ciebie to jednak samemu brak ci sił na argumentacje.

Powiedz jak wyszło ci ,ze 8 lat po śmierci Jezusa to jest jednoznaczne pokrywa sie z latam izycia

To Jezus żył jeszce 8 lat po swojej śmierci ? To chcesz nam powiuedzeć

Po drugie jesli Twója wiedza opiera się na Wikipedii to mega słabo. Podaj konkretne źródło a nie wukipedie.

Bo na razie to nie wiem z czym mam dyskutować jeśli ja ci podaje dane ze zwojów Qumra  gdzie Żydzi zyjący w pierwszej połowie I wieku gdzie są nawet informacje pokrywające się z Nowym Testamentem nie wspomiają słowem o Jezusie i chrześnicjanach tzn ,że raczej nie istnieli wtedy

 

Krótko mówiac podaje konkretne źródło a nie Wikipedię . I to takie które poiwierdzą ,że chcrześijanie istnieli za życia Jezusa jak to napisałeś .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, ely3 napisał:

Powiedz mi skoro piszesz ,że pokrywają się z latami zycia Jezua to pokaż mi choć jeden dowód ,że w jakimkolwiek piśmie pisano o chrześcijanach przed śmiercią Jezusa

Bo skoro wg Ciebie 8 lat po śmierci Jezusa jest zgodne z tym co napisałeś wcześniej to musisz zatrudnić kogoś kto będzie za Ciebie pisał bo sam nie potrafisz stworzysz choc jednego argumentu sensownego

Widać ,że jak Chat nie potrafi pomyśleć za Ciebie to jednak samemu brak ci sił na argumentacje.

Powiedz jak wyszło ci ,ze 8 lat po śmierci Jezusa to jest jednoznaczne pokrywa sie z latam izycia

To Jezus żył jeszce 8 lat po swojej śmierci ? To chcesz nam powiuedzeć

Po drugie jesli Twója wiedza opiera się na Wikipedii to mega słabo. Podaj konkretne źródło a nie wukipedie.

Bo na razie to nie wiem z czym mam dyskutować jeśli ja ci podaje dane ze zwojów Qumra  gdzie Żydzi zyjący w pierwszej połowie I wieku gdzie są nawet informacje pokrywające się z Nowym Testamentem nie wspomiają słowem o Jezusie i chrześnicjanach tzn ,że raczej nie istnieli wtedy

 

Krótko mówiac podaje konkretne źródło a nie Wikipedię . I to takie które poiwierdzą ,że chcrześijanie istnieli za życia Jezusa jak to napisałeś .

 

Wydaje mi się, że już wyżej wytłumaczyłem, co mam na myśli i że nie chodziło mi o to że chrześcijanie powstali przed śmiercia Jezusa, tylko niedługo po.

Jeżeli uważasz, że znalazłeś dowód na nieistnienie Jezusa, to pochwal się w jakimś czasopiśmie naukowym, a nie tutaj.

Martwię się o Ciebie, brniesz w pytania z tezą, której nie postawiłem i wprost już napisałem, że nie mam tego na myśli. Po co to robisz? Jezus Ci przeszkadza w Twoim nowym życiu?

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jeszcze w temacie historyczności wybranych postaci to mam wiadomość od @RappaRa, że @Reikai miał fatalny pick:

Wziął mityczną postać Aleksandra Wielkiego, nie ma żadnych źródeł z jego życia, pierwsze dostępne opisy pochodzą dopiero z połowy I wieku BC, ewidentny bust, który powinien był być na ostatnim miejscu. To tak jakby wziął jako władcę Aragorna albo Króla Artura

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał:

Tak jeszcze w temacie historyczności wybranych postaci to mam wiadomość od @RappaRa, że @Reikai miał fatalny pick:

Wziął mityczną postać Aleksandra Wielkiego, nie ma żadnych źródeł z jego życia, pierwsze dostępne opisy pochodzą dopiero z połowy I wieku BC, ewidentny bust, który powinien był być na ostatnim miejscu. To tak jakby wziął jako władcę Aragorna albo Króla Artura

c***a sie zna zbanowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Kily napisał:

Wziął mityczną postać Aleksandra Wielkiego, nie ma żadnych źródeł z jego życia, pierwsze dostępne opisy pochodzą dopiero z połowy I wieku BC, ewidentny bust, który powinien był być na ostatnim miejscu. To tak jakby wziął jako władcę Aragorna albo Króla Artura

Plutarch korzystał ze źródeł oraz dokumentów z czasów Aleksandra Wielkiego - ich lista jest w necie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

 

chyba było pite xD

W zasadzie stwierdziłem że gardzę głosami pod publike pseudointelektualnymi. Muzyka jest dla ludzi. Gatunek który cenie nie ma szansy to pójdę na przekór i wybiorę gwiazdę pop i jedną z najbardziej wpływowych obecnie osób w muzyce. Do tego niewyobrażalny hype w obecnych czasach. Praktycznie najwięcej sprzedanych płyt i najwięcej nagród muzycznych z wszystkich obecnych gwiazd. Głos ma na tyle dobry że mogłem ją z czystym sumieniem wybrać. W każdych kategoriach oceny zasługuje na top , a to że to c***owa muzyka (mimo tego że talent i głos ma ) to inna sprawa. Takie mamy czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.