Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, fluber napisał:

 

No i to przecież nie jest wina forda że w jego peaku nie mógł zrobić wyniku na top 10 w historii, to przecież oczywiste.

Stany dzięki WWII wyrosły na światowego hegemona gospodarczego, ale oczywiste jest, że Ford nie mógł się wtedy dorobić na tyle, żeby być w topce:) Teraz to widzę:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pablo81 napisał:

Stany dzięki WWII wyrosły na światowego hegemona gospodarczego, ale oczywiste jest, że Ford nie mógł się wtedy dorobić na tyle, żeby być w topce:) Teraz to widzę:) 

Ford miał 82 lata, kiedy się kończyła wojna, jego peak przypadał na lata 20-te, wtedy miał największy majątek. Pisanie o dorabianiu się na wojnie, przyjaźni z Hitlerem jako przyczynach zarobienia 200 mld dolców ( odpowiednik na współczesne czasy) można zweryfikować w 15 sekund. 

Pisząc o tym, że nie uważałeś, nie mam na myśli wojny, tylko datę, którą wybrał @P_M a która wypadła w peaku forda. 

Ford miał peak tuż przed wybuchem największego kryzysu w historii, a Ty wrzucasz sugestie, że all time nie miał największego majątku bo był gorszym biznesmenem i jeszcze w ogóle miał zajebisty czas na robienie świetnych wyników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, fluber napisał:

Ford miał 82 lata, kiedy się kończyła wojna, jego peak przypadał na lata 20-te, wtedy miał największy majątek. Pisanie o dorabianiu się na wojnie, przyjaźni z Hitlerem jako przyczynach zarobienia 200 mld dolców ( odpowiednik na współczesne czasy) można zweryfikować w 15 sekund. 

Pisząc o tym, że nie uważałeś, nie mam na myśli wojny, tylko datę, którą wybrał @P_M a która wypadła w peaku forda. 

Ford miał peak tuż przed wybuchem największego kryzysu w historii, a Ty wrzucasz sugestie, że all time nie miał największego majątku bo był gorszym biznesmenem i jeszcze w ogóle miał zajebisty czas na robienie świetnych wyników. 

Bawi mnie fakt, że forumowy moralizator, który mówi ludziom, jak mają żyć i gdzie mieszkać, po latach krytykowania Niemiec pickuje kumpla Nazistów. Taka moralność Kalego.

EOT.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pablo81 napisał:

Bawi mnie fakt, że forumowy moralizator, który mówi ludziom, jak mają żyć i gdzie mieszkać, po latach krytykowania Niemiec pickuje kumpla Nazistów. Taka moralność Kalego.

EOT.

To juz kumpla nazistow a nie naziste?

Zdecyduj sie.

 

ale ogolnie zarzucanie komus moralnosci Kalego przez pryzmat atf draftu to dobry banger

NIEMORALNIE PICKUJESZ! hahahah

 

i nie mowie nikomu jak ma zyc i gdzie mieszkac - po prostu smieje sie z Ciebie. Konkretnie z Ciebie. Ta wymiana po rqz kolejny potwierdziles zasadnosc tegoz.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Bawi mnie fakt, że forumowy moralizator, który mówi ludziom, jak mają żyć i gdzie mieszkać, po latach krytykowania Niemiec pickuje kumpla Nazistów. Taka moralność Kalego.

EOT.

 

Tego to już kompletnie nie rozumiem. Przecież to jest tylko zabawa. To, że wybrałeś pedofila ze swoim 1 wyborem też przecież nie świadczy o Twojej moralności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fluber napisał:

Tego to już kompletnie nie rozumiem. Przecież to jest tylko zabawa. To, że wybrałeś pedofila ze swoim 1 wyborem też przecież nie świadczy o Twojej moralności.

popieram Cie. Niektórym zbyt mocno weszła rywalizacja i próbują jakiś z dupy argumentów. O ile Sokrates i cześć Twoich wyborów dla mnie sie nie broni (jak na pozycje z którymi ich wybierałeś) to akurat czepianie Forda że był nazista jest zasadniczo nie do zrozumienia. W kateogorii biznes Ford to no-brainer i tylko ważne jest pytanie z którym miejscem. Na marginesie patrzenie tylko przez pryzmat zarobków jest moim zdaniem śmieszne. Ważniejsze jest jakie decyzje biznesowe doprowadziły do sukcesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak porównuję longevity i prime u antyGOATów.

Stalin bardzo okazałe longevity i rzekłbym przynajmniej dwa prime. 

Hitler znacznie krótsze longevity i jeden prime. I to pod sam koniec kariery. Przez pierwsze sezony wcale nie zapowiadał się jako chociaż przyzwoity ANTYGOAT. Ot, solidny roles z małymi przebłyskami. Do roku 1939 jego największe,, sukcesy"  to rozprawienie się z kolegami rzezimieszkami jego pokroju z SA w noc długich noży (kilkaset ofiar, góra tysiąc), ale tu mała szkodliwość społeczna. Później zaliczył jeszcze kryształową noc vs Żydzi (  91 ofiar). Na upartego można zaliczyć mu jeszcze 20 zabitych za pucz monachijski.  Nie jest tego za wiele w stosunku do konkurencji. 

Stalin przed 1939 tylko w ramach,, operacji polskiej" NKWD 1937 1938 wysłał na śmierć ponad 100 000 osób. A to wcale nie jest jeszcze przedwojenny prime. Ma dużo poważniejsze,, osiągnięcia".

Na pocieszenie dla Adolfa nominacja do nagrody MIP za DWŚ. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, julekstep napisał:

To juz kumpla nazistow a nie naziste?

Zdecyduj sie.

 

ale ogolnie zarzucanie komus moralnosci Kalego przez pryzmat atf draftu to dobry banger

NIEMORALNIE PICKUJESZ! hahahah

 

i nie mowie nikomu jak ma zyc i gdzie mieszkac - po prostu smieje sie z Ciebie. Konkretnie z Ciebie. Ta wymiana po rqz kolejny potwierdziles zasadnosc tegoz.

Fluber ci coś napisze - NIE MÓW MI JAK MAM ŻYĆ! NIENAWIDZE COACHINGU.

Ale ty możesz oceniać decyzje innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Ale ty możesz oceniać decyzje innych.

*Twoje

i zabron mi xD

11 minut temu, Pablo81 napisał:

Fluber ci coś napisze - NIE MÓW MI JAK MAM ŻYĆ! NIENAWIDZE COACHINGU.

i fluber mi nie musi nic pisac zebym jebal kolczing lol

16 minut temu, P_M napisał:

Kopernik i Skłodowska rewanż :))) 

tam w polskim atfie bylo chyba mocno na styku z tego co pamietam, wiec zobaczymy

tak czy siak ze 110 pickiem to imho dobre value (nawet biorac pod uwage ze to jedna z mocniejszych kategorii)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

tak czy siak ze 110 pickiem to imho dobre value (nawet biorac pod uwage ze to jedna z mocniejszych kategorii) 

Value niezłe, zwłaszcza w zestawieniu z wczesnym pickiem MCS, tylko ten moj Galileusz Ci będzie mocno psuł, bo worldwide on praktycznie zgarnia większość splendoru za bycie ojcem astronomii. O dziwo w żadnych topkach zagranicznych nie widziałem Kopernika w top 10, co najwyżej w honorable mentions. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, P_M napisał:

Value niezłe, zwłaszcza w zestawieniu z wczesnym pickiem MCS, tylko ten moj Galileusz Ci będzie mocno psuł, bo worldwide on praktycznie zgarnia większość splendoru za bycie ojcem astronomii. O dziwo w żadnych topkach zagranicznych nie widziałem Kopernika w top 10, co najwyżej w honorable mentions. 

te science listy z top googla zjebane tbh :P

a Galileuszowi bardziej KK dokuczal wiec ma wiecej woke pointsow na tych listach (a to wyglada na jedno z kryteriow tam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Well, wszystko zależy od tego jak patrzysz na Impact Worldwide:) 

Dokładnie na to patrzę. Żeby zrobić przelom w fizyce trzeba było mieć aparat matematyczny to umożliwiający.  Nazwiska mniej sexy ale powinny być w absolutnym topie właśnie w sensie impactu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Gregorius napisał:

Ja i tak bede hejtowal wszystkie wybory w naukach scislych póki jeden matematyk nie pójdzie. 

To Ty nie miałeś wtedy Gaussa na myśli??? Byłem pewien, że o Gaussa chodzi.

15 minut temu, Pablo81 napisał:

Przeżywasz bunt sześciolatka?:) lol

Twoja kolej, wybieraj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.