Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Gregorius napisał:

Tak szczerze tamte wyniki to jakś skandal. Ale cóż zrobisz. Pewnie Fluber go wybrał i to dlatego (żart)

@Reikai

czy on bardziej nie powinien trafić do władców? Bo pomimo że był najbogatszy to biznesu dużo w nim nie widze. Ale uczciwie powiem że prawie o nim nie wiedziałem i dopiero jak otworzyłem sobie wikipedie to przypomniałem sobie że o nim kiedyś czytałem .

Jak dla mnie najbogatszy czlowiek w dziejach jak najbardziej pasuje do biznesu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jack

Ciężko ocenić Twój wybór. Niby wtedy nie było zabiegów poprawiających estetykę , ale patrząc na nią to po prostu ładna dziewczyna.

Ogólnie patrząc na pick Bella (NK weźmie Jamesa to będzie dwóch Jamesów ; D ) nasuwa się jeszcze jeden wybór z tej samej branży, który jest wydaje mi się lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Dziwny wybór Pele biorąc pod uwagę , że w poprzednim ATF było sporo niejasności co do jego rekordów 

Do niedawana był to bezsprzecznie najlepszy piłkarz wrzechczasow. Mieliśmy ogromnego farta ze żyjemy w epoce walki Messi vs Cristiano ale dla wielu old school Pele nadal jest największym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Ciężko ocenić Twój wybór. Niby wtedy nie było zabiegów poprawiających estetykę , ale patrząc na nią to po prostu ładna dziewczyna.

Grace Kelly to ikona piękna. Tu nie ma co oceniać bo to fakt nie opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ignazz napisał:

Do niedawana był to bezsprzecznie najlepszy piłkarz wrzechczasow. Mieliśmy ogromnego farta ze żyjemy w epoce walki Messi vs Cristiano ale dla wielu old school Pele nadal jest największym. 

Dla wielu pilka nożna z czasów Grzesia Laty to była prawdziwa pilka, nie to co teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Gregorius napisał:

Jakie zakonczenie sredniowiecza?  nie było dla ludzi wtedy zeyjących czegoś takiego. Zycie toczyło się dalej. Opisz jakie znaczenie miał Upadek Konstantynopola na losy swiata. 

Zakończenie średniowiecza jest jedyna datą zupełnie  umowną z tych dotychczas wybranych. 

@DRK skasuj może post w temacie draftowym i dopisz go tu.

Dokładnie. To data podręcznikowa. Dla uwczesnych bez znaczenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ignazz napisał:

Dokładnie. To data podręcznikowa. Dla uwczesnych bez znaczenia. 

To data wyznaczająca koniec tysiącletniego okresu w historii ludzkości, tysiącletniej potęgi

To trochę tak jakby za 700 lat upadło USA i zakończyło się jego tysiącletnie liderowanie na świecie. 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak ktoś mi zaraz napisze, że Judasz to bardziej do aktywistów, to odchodzę już na serio

Gdybym ja go wybrał to już 3 osoby zdążyłyby napisać że nie istniał:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

jak ktoś mi zaraz napisze, że Judasz to bardziej do aktywistów, to odchodzę już na serio

No nie. Żaden z niego aktywista. Już bardziej może do religii pasowałby.

Ale do topki antyGOATów będzie mu się ciężko wbić. Szmalcownik, który wydał okupantom jednego Żyda? Szału nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jak ktoś mi zaraz napisze, że Judasz to bardziej do aktywistów, to odchodzę już na serio

 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no imo to jest Wielki Test dla tych wszystkich, którzy chcą dać Jezuska w top2

No ja będę się musiał mocno zastanowić, bo dla mnie Mojżesz, Maryja, Judasz, Jezus to są postacie mitologiczne i ciężko realnie je ocenić...

Edit: nie doczytałem, że Judasza wziął LBS do antygoata xDD no to już bust jak z Waynem, w avatarze braknie miejsca xD

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no imo to jest Wielki Test dla tych wszystkich, którzy chcą dać Jezuska w top2

Dzięki Judaszowi Jezus zbawił świat. Po owocach ich poznacie.

2 minuty temu, DRK napisał:

No nie. Żaden z niego aktywista. Już bardziej może do religii pasowałby.

Ale do topki antyGOATów będzie mu się ciężko wbić. Szmalcownik, który wydał okupantom jednego Żyda? Szału nie ma.

Podobno też podkradał kasę ze wspólnego budżetu apostołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

 

No ja będę się musiał mocno zastanowić, bo dla mnie Mojżesz, Maryja, Judasz, Jezus to są postacie mitologiczne i ciężko realnie je ocenić... 

oj tam, nie musisz udawać, że będziesz się zastanawiał 

#antychrystalert

2 minuty temu, fluber napisał:

Dzięki Judaszowi Jezus zbawił świat. Po owocach ich poznacie.

wiedziałem, że to padnie, ale, że z ust największego fanatyka to już nie bardzo 

to mniej więcej tak samo jak to, że dzięki Holocaustowi Niemcy zostali tygrysem Eyropy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Dzięki Judaszowi Jezus zbawił świat. Po owocach ich poznacie.

Jakby na to spojrzeć od technicznej strony, to Judasz nie miał wpływu na te wydarzenia był jedynie pionkiem "w grze" bez własnej woli i stało się tak jak zostało to przepowiedziane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

 

wiedziałem, że to padnie, ale, że z ust największego fanatyka to już nie bardzo 

to mniej więcej tak samo jak to, że dzięki Holocaustowi Niemcy zostali tygrysem Eyropy

To nie to samo. Jezus jest spełnieniem starotestamentalnych proroctw. Judasz i jego rola zostały opisane w proroctwie w Księdze Zachariasza.

Jednak Pan rzekł do mnie: «Wrzuć do skarbony4 tę nadzwyczajną zapłatę, której w ich przekonaniu byłem godzien». Wziąłem więc trzydzieści srebrników i wrzuciłem je do skarbony domu Pańskiego. 

4 minuty temu, P_M napisał:

Jakby na to spojrzeć od technicznej strony, to Judasz nie miał wpływu na te wydarzenia był jedynie pionkiem "w grze" bez własnej woli i stało się tak jak zostało to przepowiedziane. 

To że coś zostało przepowiedziane nie oznacza że stało się wbrew woli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.