Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Reikai napisał:

Co do dat - akceptujecie miesiac i rok, czy musi byc tez dzien? :P 

nie rób sobie Panie jaj, trza było to wcześniej przemyśleć

Teraz, Gregorius napisał:

jeszcze godzina.

A na serio wydaje mi się ze dzień powinien być. No ale jak pisałem wcześniej dla mnie to zabawa i jeśli inni są z tym ok to może być tylko miesiąc.

nie no, ja bym pickował inaczej gdyby to nie miała być data, jedźmy tak jak jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Tzn. jeżeli uważasz że akurat upadek miasta odcisnął takie znaczenie na świecie wtedy to chętnie przeczytam.

Spróbuję przy opisach wyjaśnić czemu zakończenie średniowiecza w skali historii świata to ważniejsze wydarzenie niż np kryzys na giełdzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

Spróbuję przy opisach wyjaśnić czemu zakończenie średniowiecza w skali historii świata to ważniejsze wydarzenie niż np kryzys na giełdzie:)

Jakie zakonczenie sredniowiecza?  nie było dla ludzi wtedy zeyjących czegoś takiego. Zycie toczyło się dalej. Opisz jakie znaczenie miał Upadek Konstantynopola na losy swiata. 

Zakończenie średniowiecza jest jedyna datą zupełnie  umowną z tych dotychczas wybranych. 

@DRK skasuj może post w temacie draftowym i dopisz go tu.

Edytowane przez Gregorius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregorius napisał:

Jakie zakonczenie sredniowiecza?  nie było dla ludzi wtedy zeyjących czegoś takiego. Zycie toczyło się dalej. Opisz jakie znaczenie miał Upadek Konstantynopola na losy swiata. 

Zakończenie średniowiecza jest jedyna datą zupełnie  umowną z tych dotychczas wybranych. 

@DRK skasuj może post w temacie draftowym i dopisz go tu.

Sorki. Już. 

Jeszcze raz. Uznaję że wybór Lenina do polityki pomaga najbardziej Mao i Pol Potowi wbić się na podium w ANTYGOAT. Patrzę @ernie9005 komu to dopomogłeś.

I proszę. MAO Twój pick. Sprytne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Gregorius napisał:

Jakie zakonczenie sredniowiecza?  nie było dla ludzi wtedy zeyjących czegoś takiego. Zycie toczyło się dalej. Opisz jakie znaczenie miał Upadek Konstantynopola na losy swiata. 

Zakończenie średniowiecza jest jedyna datą zupełnie  umowną z tych dotychczas wybranych. 

@DRK skasuj może post w temacie draftowym i dopisz go tu.

Nie ma czegoś takiego jak data zakończenia średniowiecza :D To są tzw. daty umowne.

Słuchejta chłopaki - Krzysiek dopłynął do jakiejś dużej wyspy - to co - od dziś kończymy to średniowiecze?  Od teraz jesteśmy ludźmi renesansu :P 

Dotarcie Kolumba do Ameryki (to najpopularniejsza data), tezy Luthra wywieszone na drzwiach katedry w Wittenberdze, upadek Konstantynopola, czy wynalezienie czarnej sztuki przez Gutenberga - to tylko kilka dat pokazujących, że w cywilizacji kultury europejskiej zaszły spore zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, DRK napisał:

Mao i Pol Potowi wbić się na podium w ANTYGOAT.

Przecież to tak naprawdę są małe pikusie w historii świata. Są postacie które były s.....i na znacznie większa skalę. I robili rzeczy, które tym dwóch panom nawet do głowy nie przyszły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Co do dat - akceptujecie miesiac i rok, czy musi byc tez dzien? :P 

Nie chcę spoilerować, ale jeśli masz na myśli fade away tych dużych na,, D" to spokojnie wystarczy jak podasz erę 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Alonzo napisał:

Nie ma czegoś takiego jak data zakończenia średniowiecza :D To są tzw. daty umowne.

Słuchejta chłopaki - Krzysiek dopłynął do jakiejś dużej wyspy - to co - od dziś kończymy to średniowiecze?  Od teraz jesteśmy ludźmi renesansu :P 

Dotarcie Kolumba do Ameryki (to najpopularniejsza data), tezy Luthra wywieszone na drzwiach katedry w Wittenberdze, upadek Konstantynopola, czy wynalezienie czarnej sztuki przez Gutenberga - to tylko kilka dat pokazujących, że w cywilizacji kultury europejskiej zaszły spore zmiany. 

mam nadzieje ze bedziesz glosowal! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gregorius napisał:

Dziwny wybór to był Phelps po wynikach ATF sportowców. Dla mnie być może Phelps top3 sportowców.

oczywiście nie znałem wyników ATF sportowców, no jak mi Phelpsa dacie na dół stawki, to więcej z Wami nie gram, a już wiecie jaka to będzie wielka strata

piuw piuw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

oczywiście nie znałem wyników ATF sportowców, no jak mi Phelpsa dacie na dół stawki, to więcej z Wami nie gram, a już wiecie jaka to będzie wielka strata

piuw piuw

zle to robisz

powinienes napisac ze jak nie obiecamy dac go wysoko to konczysz w tym momencie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

oczywiście nie znałem wyników ATF sportowców, no jak mi Phelpsa dacie na dół stawki, to więcej z Wami nie gram, a już wiecie jaka to będzie wielka strata

piuw piuw

Tak szczerze tamte wyniki to jakś skandal. Ale cóż zrobisz. Pewnie Fluber go wybrał i to dlatego (żart)

@Reikai

czy on bardziej nie powinien trafić do władców? Bo pomimo że był najbogatszy to biznesu dużo w nim nie widze. Ale uczciwie powiem że prawie o nim nie wiedziałem i dopiero jak otworzyłem sobie wikipedie to przypomniałem sobie że o nim kiedyś czytałem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.