Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawny polityk jak i aktywista. Organizator i przywodca rewolucji w najwiekszym panstwie swiata. Nie mam watpliwosci, ze dotychczas najlepszy z wyborow. Steal, bo nie mozna juz go brac w antyGoat, gdzie powinien isc prawdopodobnie rowno ze Stalinem.

Edytowane przez ernie9005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ernie9005 napisał:

Sprawny polityk jak i aktywista. Organizator i przywodca rewolucji w najwiekszym panstwie swiata. Nie mam watpliwosci, ze dotychczas najlepszy z wyborow. Steal, bo nie mozna juz go brac w antyGoat, gdzie powinien isc prawdopodobnie rowno ze Stalinem.

chcesz powiedzieć, że taki z niego aktywista, że aż równy Stalinowi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, ernie9005 napisał:

Sprawny polityk jak i aktywista. Organizator i przywodca rewolucji w najwiekszym panstwie swiata. Nie mam watpliwosci, ze dotychczas najlepszy z wyborow. Steal, bo nie mozna juz go brac w antyGoat, gdzie powinien isc prawdopodobnie rowno ze Stalinem.

Mam wrażenie że rozumiesz tę kategorię trochę inaczej niż ja i najlepszy polityk dla mnie to nie taki który najsprawniej przejmie władzę, tylko taki co najlepiej rządzi. A Ty wziąłeś gościa który po przejęciu władzy rozpętał w Rosji wojnę domową trwająca ładnych parę lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Mam wrażenie że rozumiesz tę kategorię trochę inaczej niż ja i najlepszy polityk dla mnie to nie taki który najsprawniej przejmie władzę, tylko taki co najlepiej rządzi. A Ty wziąłeś gościa który po przejęciu władzy rozpętał w Rosji wojnę domową trwająca ładnych parę 

Kazdy zaglosuje wg swojego uznania, ja wybralem Lenina uznajac organizacje udanej rewolucji w Rosji jako wydarzenie majace przemozny wplyw na dzieje swiata. Wiem, ze to inaczej rozumiany aktywizm niz te dotychczasowe wybory, ale wg mnie dopuszczalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Zbustowales Lenina jak julek Konfucjusza. 

Jeden z gorszych wyborów.  O ile nie najgorszy w tym momencie. Ale może inaczej rozumiemy daną kategorie. Swoją drogą wybór wygląda jakbyś znalazł Lenina tylko z jakiegoś podręcznika gdzie jest opisany mega hasłowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ernie9005 napisał:

Chce powiedziec to co powiedzialem. I dodac, ze Lenin to duzo wiekszy aktywista od Stalina.

Kukiełka Parvusa :P 

Wisarionowicza Dżugaszwiliego za to chyba nawet dwukrotnie nominowali do Pokojowej Nagrody Nobla. Wielki miłośnik demokracji, zwykł mawiać - Demokratyczne głosowanie zostanie uznane za ważne, jeżeli będzie zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Nie wiem w co tu gracie, ale podoba mi się, że o postaciach historycznych dyskutujecie na forum historycznym koszykarskim

Polecam Leopolda II - Hitlery i Staliny to tylko jego marne podróby.

.. albo Krwawy Feluś - Dzierżyński pochodził z ziemiaństwa i nikt chyba nie utłukł tyle ruskich co on! Zaprawdę wielki patriota :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ernie9005 napisał:

Kazdy zaglosuje wg swojego uznania, ja wybralem Lenina uznajac organizacje udanej rewolucji w Rosji jako wydarzenie majace przemozny wplyw na dzieje swiata. Wiem, ze to inaczej rozumiany aktywizm niz te dotychczasowe wybory, ale wg mnie dopuszczalny.

No dla mnie to wybieramy najlepszych w historii, a Lenin jest dla mnie jednym z najgorszych polityków w historii. Nie wiem jak to zinterpretują inni, ale myślałem że właśnie po to była kategoria antygoat, dla tych znanych kurew typu Hitler, Stalin czy Lenin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jbc to nie bede updejtowal pierwszego posta w drafcie przez dwa dni (ale pickowac bede ofc)

mam nadzieje ze sobie poradzicie!

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Polecam Leopolda II - Hitlery i Staliny to tylko jego marne podróby.

.. albo spojler

Po pierwsze nie spojleruj

po drugie Leopolda mam juz ja :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No dla mnie to wybieramy najlepszych w historii, a Lenin jest dla mnie jednym z najgorszych polityków w historii. Nie wiem jak to zinterpretują inni, ale myślałem że właśnie po to była kategoria antygoat, dla tych znanych kurew typu Hitler, Stalin czy Lenin.

Ale w polityce etyka/moralnośc się nie liczy. Wiec najlepszy = najskuteczniejszy w prowadzeniu swojej polityki.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Gregorius napisał:

Jeden z gorszych wyborów.  O ile nie najgorszy w tym momencie. Ale może inaczej rozumiemy daną kategorie. Swoją drogą wybór wygląda jakbyś znalazł Lenina tylko z jakiegoś podręcznika gdzie jest opisany mega hasłowo.

wszyscy płakali podobno po Leninie, ale to raczej nie powód by robić z niego aktywistę, zresztą po Stalinie też płakali

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał:

Belgi mu pomnik wystawiły. 

Wielki filantrop :P 💪

ZEBY TO JEDEN

w 2010 niektorzy jeszcze mowili ze wielki wizjoner (w przerwach od pouczania ciemnych polaczkow jak byc dobrymi europejczykami!)

wniosek - jak chcesz wyczyniac niewyobrazalne okrucienstwa na jakiejs grupie etnicznej to wybierz taka, ktora nie powinna stworzyc silnego miedzynarodowego lobby! Wtedy mozna!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

@Sylvinho. mogłbyś napisać jakie to osiągnięcia w naukach ścisłych miał Alfred Nobel ? Wynalazł dynamit i pracował nad stabilizacja nitrogliceryny ale to raczej jako wynalaca (choć tez imo poza top10)  . Najwyżej to on mógłby być w kategorii biznes. No ale może czegoś o nim nie wiem.

Rozdaje nagrody w naukach ścisłych, więc jest goatem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.