Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ely3 napisał:

Obawiam się ,ze on nawet powieką nie ruszy. To już jest zimny trup.....

Ogólnie tak naprawdę to jest biznes i na dodatek nie jest to największe studio filmowe. Czyli nawet w tej kategorii byli lepsi od niego

filmy animowane, to też część ogólno pojętej filmówki, to czy ten pick jest spoko zadecydują już głosujący, mógłbyś choć raz dać ludziom jakieś pole do dyskusji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mógłbyś choć raz dać ludziom jakieś pole do dyskusji?

A to ja ci zabroniłem dyskutować? To przcież Qcin napisał ,że nikgo nie obchodzi moje zdanie. To raczej on ma focha, że ktoś kwestionuje słusznosć jego wybori. Bo ten wybór jak i zresztą Twój są za wysoko. A Twój to w ogóle chyba nie powinien paść

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

A to ja ci zabroniłem dyskutować? To przcież Qcin napisał ,że nikgo nie obchodzi moje zdanie. To raczej on ma focha, że ktoś kwestionuje słusznosć jego wybori. Bo ten wybór jak i zresztą Twój są za wysoko. A Twój to w ogóle chyba nie powinien paść

 

to był żart.

Tak samo jak zartem jest to jak deprecjonujesz Walta Disneya nazywając go rysownikiem, co tyko podkreśla jakim jesteś ignorantem w tej kwestii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

A to ja ci zabroniłem dyskutować?

a to ja sobie te wszystkie bany wstawiłem?

15 minut temu, ely3 napisał:

To przcież Qcin napisał ,że nikgo nie obchodzi moje zdanie.

Qcin pisał też, że 1 wrzesień to murowana #1 i zacieszał cały dzień

15 minut temu, ely3 napisał:

Bo ten wybór jak i zresztą Twój są za wysoko. A Twój to w ogóle chyba nie powinien paść

a to my rozmawiamy o moim wyborze, czy znowu musisz koniecznie komuś dopiec by uciec od sedna sprawy? Disney jako całokształt czyli nie tylko osoba, ale ktoś to stworzył podwaliny pod giganta filmowego ma szanse być w miarę wysoko, a Ty napisałeś 15 postów o tym, że on tworzył bajki, no i co z tego, że bajki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Qcin_69 napisał:

to był żart.

Tak samo jak zartem jest to jak deprecjonujesz Walta Disneya nazywając go rysownikiem, co tyko podkreśla jakim jesteś ignorantem w tej kwestii.

 

A nie był rysownikiem?

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to ja sobie te wszystkie bany wstawiłem?

A ,że niby ja ci wstawiłem wszystkie bany? A po co kłamiesz

I raczej nie za dyskusje ale z tego co widze to za dość emocjonalne wulgarne słownictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja tam bardzo lubię Robercika

Yup, GOAT-candidate luźno.  

Wayne w kategorii aktorów to nie byłby tak duży bust, tzn. typ jest GOAT-em swojego gatunku, ale tutaj nie powinien być wybrany.

Walt Disney dobry pick jeśli ocenia się overall impakt na przemysł i też srogi bust jeśli chodzi o samo artistry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Disney jako całokształt czyli nie tylko osoba,

Jeśli dla Ciebie jest on drugą najwazniejsza postacią w historii kina to ok..

Ale z mojego punktu widzenie nawet najlepszy rysownik komiksów nie będzie ponad Rembrandtem . A to mniej więcej taki case. A są rysownicy komiksów co stworzyli imprerium zarówno w Eruropie czy USA. I mieli ogromny wpływ na kulturę

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a to ja sobie te wszystkie bany wstawiłem?

 

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

Ty nawet czytać między słowami nie umiesz

To wyjaśnij mi co jest między wierszami w Twoim pierwszym zdaniu? Zostawiłeś tu choć minimum cienia na interpretacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.