Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ely3 napisał:

Sprawdziłem kilka list aktorów i to list tworzonych przez widzów. Wayne nie ma nigdziew TOP40. Nie wiem może gdzie na listach TOP100 się znajdzie ale mniej więcej takiego sobiego aktora wybrałeś

nie no to są jaja, czyli mamy brać pod uwagę pokolenie 20latków, którzy obecnie śliną się do Avengersów? no nic przynajmniej Wy go poznacie skoro to taki no-name

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Nikt nie mówi że Sly jest lepszy. on były tak gównianym wyborem ze głową mała. Ale jest bardziej rozpoznawalny niż Wayne. 

Nie, Sly jako wybór broni się bardziej niż Wayne. Stallone sam zrobił Rocky'ego i już za to jest wyżej, bo nie jest tylko aktorem i działał szerzej niż Wayne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

te która wrzuciłem 

Niby jaką? Tam nie ma żadnego linka... Bo chyba nie chodzi ci o to ,że ma najwięcej oskarów w trzeciorzędnych kategoriach

Powtarzam Papcio Chmiel może i tworzyć ponadczasową postać Tytusa ale i tak nikt nie wexmie go z drugim czy trzecim wyborem w malarstwie.  I nie ma znaczenie czy zgarnął więcej nagród prestiżowych dla twórów komiksów od Picassa... 

To ,że ma jakies Oskary za dokument. to nie ma znaczenia. PEwnie nawet nie wiesz kto zdobył te Oskary rok temu czy dwa lata temu. Wiesz kto zrobył nagrodę za animację 5 lat temu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie no to są jaja, czyli mamy brać pod uwagę pokolenie 20latków, którzy obecnie śliną się do Avengersów? no nic przynajmniej Wy go poznacie skoro to taki no-name

Nie wiem co chcesz brać i nie chce spojelerować ale to nie jest nawet najpopularniejszy aktor w pokoleniu moich rodziców. Nie wiem skad ci sie to wzięło ale choć nie jest to no nejm to jest to po prostu słąby wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Nie, Sly jako wybór broni się bardziej niż Wayne. Stallone sam zrobił Rocky'ego i już za to jest wyżej, bo nie jest tylko aktorem i działał szerzej niż Wayne :)

Nie no, już bez jaj. Wiadomo, że LBS zrobił ogromnego reacha z Waynem, ale gadanie, że Stallone byłby lepszym wyborem to już paranoja. Może jeszcze Reeves i Cage?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Gregorius napisał:

No i po argumntacji Walt Disney mocno u mnie spada. Gdybyś mocno zaakcentował powstanie wytwórni Disneya i jej wpływ na kinomatografie to miałbyś dla mnie miejsce na samej górze. A jak mam oceniać Artyzm Myszki Mickey to chyba tylko Flubera wyprzedzisz.

przecież to była odpowiedz  na to ze powstały ambitniejsze animacje a nie za tym by go wybrać :P to miałeś w skrocie odnośnie dlaczego on, i będzie to napisane w końcowym opisie a jie podczas jazdy samochodem z córkami xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.