Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał:

 

 

Dokładnie o to mi chodziło, zależy jak trafi do głosujących argumentacja o oskarach, legacy, wychowaniu kilku pokoleń, a faktem, że to filmy animowane i co za tym idzie nieco niższy status w kinie. 

oczywiście zgadzam się z tym co mówią przedmówcy - ze powstały bardziej ambitne kreskówki np. Ale to można odnieść do każdej kategorii.

To tak jakby krytykować Gutenberga i druk bo powstał Komputer

Arystotelesa bo urodził się Kant 

Kolumba bo polecieliśmy w kosmos

Edisona bo powstała fotowoltaika 

Wszystko się rozwija wiec ciężko żeby człowiek z ołówkiem tworzył bardziej ambitne kreskówki niz dzisiaj mając sztab ludzi i komputerów do pomocy

Wybieram Walta za kilka rzeczy: wizjonerstwo, ponadczasowość, kreatywność i spuściznę jaka pozostawił

To all time draft, Disney wyprzedził epokę o lata, a kino w zasadzie dekade po dekadzie ma nowego „bohatera” a Walt to co stworzył 80 lat temu dalej będzie w czubie choćby za 1000 lat pewnie bez względu na technologie :P 

Typ stworzył 2 ponadczasowe postacie - Myszkę Miki i Kaczora Donalda, które nigdy nie wyjdą z kanonu 

Walt Disney to da Vincie kinematografii :P 

2 minuty temu, ely3 napisał:

to tak jakbyś brał autora komiksu w temacie malarstwo. Moze za chwile wskoczy rocky z  psiego patrolu

widziałeś te listę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

oczywiście zgadzam się z tym co mówią przedmówcy - ze powstały bardziej ambitne kreskówki np. Ale to można odnieść do każdej kategorii.

To tak jakby krytykować Gutenberga i druk bo powstał Komputer

Arystotelesa bo urodził się Kant 

Kolumba bo polecieliśmy w kosmos

Edisona bo powstała fotowoltaika 

Wszystko się rozwija wiec ciężko żeby człowiek z ołówkiem tworzył bardziej ambitne kreskówki niz dzisiaj mając sztab ludzi i komputerów do pomocy

Wybieram Walta za kilka rzeczy: wizjonerstwo, ponadczasowość, kreatywność i spuściznę jaka pozostawił

To all time draft, Disney wyprzedził epokę o lata, a kino w zasadzie dekade po dekadzie ma nowego „bohatera” a Walt to co stworzył 80 lat temu dalej będzie w czubie choćby za 1000 lat pewnie bez względu na technologie :P 

Typ stworzył 2 ponadczasowe postacie - Myszkę Miki i Kaczora Donalda, które nigdy nie wyjdą z kanonu 

Walt Disney to da Vincie kinematografii :P 

widziałeś te listę?

No i po argumntacji Walt Disney mocno u mnie spada. Gdybyś mocno zaakcentował powstanie wytwórni Disneya i jej wpływ na kinomatografie to miałbyś dla mnie miejsce na samej górze. A jak mam oceniać Artyzm Myszki Mickey to chyba tylko Flubera wyprzedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

widziałeś te listę?

Jaką? Największych bajek dla dzieci? 

W literaturze nikt nie bierze na powaznie nawet najbardziej popularnej autorki bajek. MArta-Godlewska stworzył mega popularna ksiazki ale i tak wyżej cenię Tokarczuk. Tak samo Papcio Chmiel nie będzie ponad MAtejką.

To dobry wybór na ostatnie wybór coś jak Gajusz. . Ale ten wybór jest sporo sporo za wysoko

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

yp stworzył 2 ponadczasowe postacie - Myszkę Miki i Kaczora Donalda, które nigdy nie wyjdą z kanonu 

Dorzuc jeszcze ,że stworzył Bambika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

No i po argumntacji Walt Disney mocno u mnie spada. Gdybyś mocno zaakcentował powstanie wytwórni Disneya i jej wpływ na kinomatografie to miałbyś dla mnie miejsce na samej górze. A jak mam oceniać Artyzm Myszki Mickey to chyba tylko Flubera wyprzedzisz.

Mała poprawka. To tylko Flubera i LBS wyprzedzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Mała poprawka. To tylko Flubera i LBS wyprzedzisz.

No właśnie to już ostatnia seria i są wybory desperacji?. Udało się przebić  Walta Disneya. PRzecież Wayne chyba na żadnej liście aktorów nie będzie w TOP20.. Nie wiem nawet czy byłby najelpszym aktorem westernowym.

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

co złego w picku typa, który jest chyba najbardziej znanym aktorem w historii?

Zdecydowanie nie jest najbardziej znanym. I to nawet w 10 najbardziej znanych nie jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Stallone nie jest ponadczasowy, Wayne'a znają wszystkie pokolenia, no może poza tymi najświeższymi

No nie, nawet Audrey Hepburn nie będąc w kategorii kino, będzie wyżej w kategorii kino niż John Wayne tam wybrany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, agresywnychomik napisał:

John Wayne to musi być bottom 1 w swojej kategorii naprawde niezłe osiągniecie z 65 pickiem.

nie chciałem przeciągać zabawy, dodatkowo @P_M mnie trochę wkurwił i wyszło jak wyszło, choć dalej nie wiem jak można Wayne'a stawiać niżej od Stallone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Stallone nie jest ponadczasowy, Wayne'a znają wszystkie pokolenia, no może poza tymi najświeższymi

Skąd ci się to wzięło? 

Sprawdziłem kilka list aktorów i to list tworzonych przez widzów. Wayne nie ma nigdzie w TOP40. Nie wiem może gdzie na listach TOP100 się znajdzie ale mniej więcej takiego sobie aktora wybrałeś

Edytowane przez ely3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.