Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

to bedzie ciekawy pick

impakt - niepodwazalny

ale jak na koniec draftu sie zestawi dziela wszystkich wybranych to Picasso ze swoimi bohomazami bedzie na koncu xD

Różnie może być. Choć Pablo był malarzem, który miał wiele okresów i wszystkie z nich mocno wpisały się w główny nurt tego, co działo się w tym czasie w sztuce. Zawsze był w środku, a właściwie tworzył najnowsze ruchy artystyczne. Jego wczesne prace, z tak zwanych okresów niebieskich i różowych, były na wpół realistyczne. 
Ponadto był też utalentowanym grafikiem ręcznym, garncarzem, rzeźbiarzem i znanym poetą. Jak dla mnie biorąc to pod uwagę uważam, że powinien być bardzo wysoko w końcowej klasyfikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał:

Różnie może być. Choć Pablo był malarzem, który miał wiele okresów i wszystkie z nich mocno wpisały się w główny nurt tego, co działo się w tym czasie w sztuce. Zawsze był w środku, a właściwie tworzył najnowsze ruchy artystyczne. Jego wczesne prace, z tak zwanych okresów niebieskich i różowych, były na wpół realistyczne. 
Ponadto był też utalentowanym grafikiem ręcznym, garncarzem, rzeźbiarzem i znanym poetą. Jak dla mnie biorąc to pod uwagę uważam, że powinien być bardzo wysoko w końcowej klasyfikacji.

true

to garncarstwo może go tam podbić na 14tkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

lol każdy miał tego samego sleepera widzę

dobrze że qcin go przybustował już z drugim pickiem w kategorii!

No to był mój pick na okolice 150 wyboru, bo myślę, że Walt przy dobrej argumentacji ma szansę na top 3-7 przy słabej top 10-13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

No to był mój pick na okolice 150 wyboru, bo myślę, że Walt przy dobrej argumentacji ma szansę na top 3-7 przy słabej top 10-13

najwiecej oskarów w historii, kozacki impact i legacy, stworzenie ikonicznej postaci - Myszki Myki - nie za bardzo wiem kto tu ma podjazd 😛 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Qcin_69 napisał:

najwiecej oskarów w historii, kozacki impact i legacy, stworzenie ikonicznej postaci - Myszki Myki - nie za bardzo wiem kto tu ma podjazd 😛 

W kategoriach typu najlepszy krótkometrażowy animowany film dwuszpulowy:)

Trochę jakbyś w tenisie wziął goata w mikście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Qcin_69 napisał:

najwiecej oskarów w historii, kozacki impact i legacy, stworzenie ikonicznej postaci - Myszki Myki - nie za bardzo wiem kto tu ma podjazd 😛 

 

4 minuty temu, ernie9005 napisał:

Ale z drugiej strony nie da się ukryć, że w historii kina powstało pare ambitniejszych dzieł niż Myszka Miki 😂

 

3 minuty temu, fluber napisał:

W kategoriach typu najlepszy krótkometrażowy animowany film dwuszpulowy:)

Trochę jakbyś w tenisie wziął goata w mikście ;)

Dokładnie o to mi chodziło, zależy jak trafi do głosujących argumentacja o oskarach, legacy, wychowaniu kilku pokoleń, a faktem, że to filmy animowane i co za tym idzie nieco niższy status w kinie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.