Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

wnioskuje o wyjebane @Reikai z draftu, bo obraża się o dyskusje w beGM w rezultacie nawet nie dał lajka za Hendrixa (chyba, że to jeszcze nie to, to ja już nic nie pojmuję)

Zebym ja sie o cokolwiek w zyciu obrazil to trzeba sie postarac XD

Nie widze powodu nad stawianiem umiejetnosci gry na fortepianie nad gry na gitarze + wokal.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Reikai napisał:

Nie widze powodu nad stawianiem umiejetnosci gry na fortepianie nad gry na gitarze + wokal

aaa

to trzeba od razu było powiedzieć, że c***a się znasz ;) skoro tak spłycasz twórczość Jimiego, jestem bardzo ciekaw tej Twojej topki w takim razie 

miałem inny taki mocno hipsterskii typ, ale tu ludzie niestety idą bardziej w mainstream, ciekaw jestem czy ktoś go jednak piknie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, P_M napisał:

Na studiach miałem etykę i może miałem dziwnego profesora, ale wszyscy studenci zgodnie widzieli słabości w imperatywie Kanta i dość szybko się po nim przejechali. Inna sprawa, że bardziej irytuje mnie odtwórczość niż treść, bo to samo zostało już powiedziane/napisane przed Kantem, a dziwnym trafem ta zasada etyczna jest jemu przypisywana. :)

na studiach niefilozoficznych taka etyka czy filozofia zwykle mieszczą się w ramach 30 godzin(za moich czasów) i masz tam przegląd różnych filozofii od czasów Heraklita po X, ciężko żeby coś tam bardziej analizować czy się zagłębiać, wiec  nie poznajesz danej filozofii (w całości) a ostateczne wyniki - znasz wynik, nie znasz kolejności działania- wiec wtedy łatwo o krytykowanie wszystkiego- Kant to jednak niezły skurwiel był i tam należałoby analizować zdanie po zdaniu by ogarnąć, ze może nudny ale precyzyjny jak nikt inny (a przynajmniej ja tak to odbierałem).

Sam wprawdzie nie trafiłem na Profesora (a był taki) który był wyznawca Kantyzmu, ale miałem do czynienia z Profesorem Ż. (dlaczego już teraz Ż. to akurat smutna historia) od Platona i do dzisiaj pamietam jak na ustnym egzaminie musiałem wytłumaczyć jaskinie platona na podstawie stojącego przed nami krzesła :P  (dostałem 3 elegancko z komentarzem ze uratowałem honor roku xd reszta oblała :D) a z tego co słyszałem ten od Kanta byl jeszcze bardziej sajko, wiec podejrzewam, ze jakbyście trafili na niego na tych wykładach z etyki to by odbijał wasze piłeczki jak chiński pingpongista :P 

 

@Reikai patrz jakiego czarnego konia w muzyce znalazłem 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

aaa

to trzeba od razu było powiedzieć, że c***a się znasz ;) skoro tak spłycasz twórczość Jimiego, jestem bardzo ciekaw tej Twojej topki w takim razie 

miałem inny taki mocno hipsterskii typ, ale tu ludzie niestety idą bardziej w mainstream, ciekaw jestem czy ktoś go jednak piknie

Sam nie wiem jak zagłosuje, po prostu prowadzę krucjatę przeciwko podejściu Flubera do tematu i też spłycam temat.

5 godzin temu, Qcin_69 napisał:

na

@Reikai

 

Piekna, utalentowana.

Top

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ernie9005 napisał:

Bardzo dobry pick Leopold II. Joseph Conrad w Jądrze ciemności dokładnie uplastycznił jego postępowanie w Kongo Belgijskim, a to lektura szkolna chyba nadal jest. 

to jest moj osobisty nr 1 (tak - mam swiadomosc ze z big2 nikt nie ma szans w tej kategorii) bo do skali (calkiem duza jak na zwykla kwestie kolonizacyjna) i stopnia (tutaj luzno przebijal nawet big2) okrucienstwa dochodzi jebana hipokryzja 'zachodu' (gdzie jeszcze w 21 wieku totalnie mainstreamowi belgijscy politycy potrafili nazywac tego c***ka 'wizjonerem')

a wszystko dlatego ze to zlo zostalo skierowane przeciwko grupie, ktora nie dorobila sie skutecznego miedzynarodowego lobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Ok jaki Ty jesteś biedny i niezrozumiany przez społeczeństwo.  Smuteczek. Pewnie skoro tak mówisz to tak jest i musimy dać Ci same pierwsze miejsce.

Policz sobie ile komentarzy było na temat moich wyborów, a ile na temat wyborów innych osób;) z pewnością wszystko sobie wymyśliłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

to jest moj osobisty nr 1 (tak - mam swiadomosc ze z big2 nikt nie ma szans w tej kategorii) bo do skali (calkiem duza jak na zwykla kwestie kolonizacyjna) i stopnia (tutaj luzno przebijal nawet big2) okrucienstwa dochodzi jebana hipokryzja 'zachodu' (gdzie jeszcze w 21 wieku totalnie mainstreamowi belgijscy politycy potrafili nazywac tego c***ka 'wizjonerem')

a wszystko dlatego ze to zlo zostalo skierowane przeciwko grupie, ktora nie dorobila sie skutecznego miedzynarodowego lobby

Belgia miala farta niesamowitego te zbrodnie zostaly przykryte wybuchem wojny i ze zbrodniarza stali się ofiarami a później jakoś do tego nie wracali... Dopiero pare lat temu Leopold z całym inwentarzem zostal "przywrócony" do ogólnej wiedzy.

@fluber skoncz już z tym męczeństwem to sie robi niesmaczne.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Policz sobie ile komentarzy było na temat moich wyborów, a ile na temat wyborów innych osób;) z pewnością wszystko sobie wymyśliłem:)

'jednego Twojego wyboru'

jakby jack napisal 100 postow w ktorych twierdzi ze Spielberg to nie bust to pewnie tez by dostal 100 odpowiedzi ze to jednak bust lol

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Policz sobie ile komentarzy było na temat moich wyborów, a ile na temat wyborów innych osób;) z pewnością wszystko sobie wymyśliłem:)

Zgodna z ilością Twoich postów. Zamiast szukać spisków lub litości zastanów się nad tym że sam tą dyskusje nakręcasz dwa inni mogą mieć zupełnie inne zdanie (co ma miejsce) w ocenie Twoich wyborów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Zgodna z ilością Twoich postów. Zamiast szukać spisków lub litości zastanów się nad tym że sam tą dyskusje nakręcasz dwa inni mogą mieć zupełnie inne zdanie (co ma miejsce) w ocenie Twoich wyborów.

No tak, te prywatne wycieczki w postach osób, które tu nawet nie grają, spowodowane moimi wyborami, pewnie też sobie wymyśliłem;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.