Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Gregorius napisał:

a) Dlaczego w tej kategorii mają być tylko filozofowie

b) dlaczego poza top20? Wystarczy poza top6 zeby w szerszej kategorii wypadł poza top10 i był jednym z najgorszym pickow 

To dopisz do rankingu przedstawicieli nauki społecznych.

Sokrates ma swoją ulicę w Warszawie 2500 lat po śmierci. Wyznacza początek nowej ery w filozofii, która powstała od jego imienia, na jego dorobku kariery zrobili Platon i Arystoteles. Szanujmy się, dla mnie eot, głosujecie jak chcecie, to tylko zabawa, ale myślę że lepiej będziemy się bawić jak wszyscy będą głosować uczciwie a nie po sympatiach.

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

To dopisz do rankingu przedstawicieli nauki społecznych.

Sokrates ma swoją ulicę w Warszawie 2500 lat po śmierci. Wyznacza o Czarek nowej ery w filozofii, która powstała od jego imienia, na jego dorobku kariery zrobili Platon i Arystoteles. Szanujmy się, dla mnie eot, głosujecie jak chcecie, to tylko zabawa, ale myślę że lepiej będziemy się bawić jak wszyscy będą głosować uczciwie a nie po sympatiach.

Przestań wreszcie sugerować ze wszyscy się na Ciebie uwzieli. Mam swoje zdanie i nie musi być zgodne z Twoim. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Koelner napisał:

@fluber świetnie pickuje, wie że na tym forum ludzie najbardziej trzepali na czarno-białej Marusi w mundurze Radzieckim więc wybranie gąski z śniadania u tifaniego też będzie na propsie 

coś w tym jest :D ja lubię vintage foczki, wiec tak Pola wygrała tak i tu Audrey mam bardzo wysoko, na pewno sto razy lepszy pick niż Kurnikowa w sportowych :) 

Nie wiem jeszcze czy Audrey będzie pierwsza, ale z top3 raczej jej nikt nie wypchnie (u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, fluber napisał:

To dopisz do rankingu przedstawicieli nauki społecznych.

Sokrates ma swoją ulicę w Warszawie 2500 lat po śmierci. Wyznacza początek nowej ery w filozofii, która powstała od jego imienia, na jego dorobku kariery zrobili Platon i Arystoteles. Szanujmy się, dla mnie eot, głosujecie jak chcecie, to tylko zabawa, ale myślę że lepiej będziemy się bawić jak wszyscy będą głosować uczciwie a nie po sympatiach.

dorobic sie na dorobku typa co nic nie zostawil

Platon powinien isc do biznesu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że pojawiają się głosy o walce Mao o 3 miejsce w kategorii antygoat.

Polecam zatem wziąć pod uwagę podawane przez historyków liczby ofiar rządów Mao rzędu 50-70 mln osób (w różnych źródłach są różne dane) wynikające bezpośrednio z podejmowanych przez niego zbrodniczych decyzji dotyczących kolektywizacji, wielkiego głodu, skoku naprzód i "rewolucji kulturalnej" a potem porównać ją z łączną liczbą ofiar podczas I i II wojny światowej, które są powszechnie uważane za niewyobrażalne kataklizmy.  Jasne chyba też jest, że nie ma jednej osoby odpowiedzialnej za wszystkie ofiary ww. wojen, a rządy Mao w Chinach były niepodzielne. W szczególności Argumenty Julka dotyczące demografii nie są przekonujące. W Europie pomiędzy 1900 rokiem (ok. 400 mln) a 1950 rokiem (ok. 550 mln) też nastąpił znaczny wzrost populacji. Wiadomo, że na historii naszego kraju większe piętno odcisnęli Hitler i Stalin, ale z perspektywy historii świata zgodnie uznaje się Mao za największego zbrodniarza w historii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ely3 napisał:

A ja uważam ,ze spory błąd z wyborem dat. Bo w tych wojnach nie wybuch był kluczowy tak naprawdę a zwłaszcza w drugiej wojnie bo przeiceż wtedy to ta wojna zaczęła się w Polsce i Niemczech i to nie przypadek ,ze większość celeberuje dzień zakońćzenia obu wojne światowych a Tylko Polska rozpoczęcie. 

Ogólnie obie daty są skopane. Zapytaj się Angoli kiedy skończyła się 1 a kiedy rozpoczęła. Znacząco więcej wie kiedy był koniec. 

Podobnie jest z ddrugą . Wydarzenie super ale wybór dat zły

Tu się zgodze.

My tez swietujemy zakonczenie 1wszej wojny - 11.11.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Dlatego sam go nie wybralem, ale jednak za bycie jakims tam Mikanem jakis tam props sie nalezy.

tylko ze Mikan chociaz zostawil po sobie Mikan Drills

cale sredniowiecze bazowalo albo na Platonie (wczesne) albo na Arystotelesie (pozne)

a Sokrates to byl taki fajny staruszek z bajek Platona co mowil madre rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Dlatego sam go nie wybralem, ale jednak za bycie jakims tam Mikanem jakis tam props sie nalezy.

Jakim Mikanem? Na sokratesie Platon i Arystoteles zbudowali swoje kariery. Na szczęście przynajmniej legitnie napisali w swoich dziełach, że to nie ich poglądy tylko Sokratesa. 

Sokrates to Michael Jordan, a Arystoteles i Platon to tacy Wojnarowski i sharania. Jakby Sokrates nie zrobił rewolucji filozoficznej to by nie mogli napisać jego poglądów i ich omawiać.

1 minutę temu, lorak napisał:

zdefiniowalem co dla mnie oznacza najlepszy wynalazca.

Wpisywales zapytania tak długo aż Gutenberg trafił na 1 miejsce, nieźle się bawicie;)

1 minutę temu, julekstep napisał:

tylko ze Mikan chociaz zostawil po sobie Mikan Drills

cale sredniowiecze bazowalo albo na Platonie (wczesne) albo na Arystotelesie (pozne)

a Sokrates to byl taki fajny staruszek z bajek Platona co mowil madre rzeczy

No tak, czyli Arystoteles i Platon piszący o osiągnięciach Sokratesa to bajkopisarze, coraz lepiej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, julekstep napisał:

typ nic nie po sobie nie zostawil poza tym co swojego Platon wsadzil mu w usta :) (i nie chodzi tu o pederastie w starozytnej Grecji!)

tylko ze to tez odnosi się do Jezusa, wiec skoro go tak wysoko propsujemy za bycie idea, to konsekwentnie tak samo powinno być z Sokratesem.

2 minuty temu, fluber napisał:

Wpisywales zapytania tak długo aż Gutenberg trafił na 1 miejsce, nieźle się bawicie;)

nie oceniaj innych podlug swojej miary ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

tylko ze to tez odnosi się do Jezusa, wiec skoro go tak wysoko propsujemy za bycie idea, to konsekwentnie tak samo powinno być z Sokratesem.

No dokładnie to napisałem, że Sokrates jest dla filozofii tym czym Jezus dla religii! Założycielem i twórcą

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lorak napisał:

tylko ze to tez odnosi się do Jezusa, wiec skoro go tak wysoko propsujemy za bycie idea, to konsekwentnie tak samo powinno być z Sokratesem.

Dlatego też żeby być konsekwentny dla mnie Jezus nie będzie top 1. Ale jak nisko spadnie zależy od pozostałych wyborów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.