Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ernie9005 napisał:

Dla mnie bardzo mocny pick Hepburn.

Zastanawiałem się, czy nie brać jej w kategorii film, ale zrezygnowalem watpiac w to, ze ktos oglada filmy starsze niz 20- 30 lat wstecz.

Wtedy dopiero @julekstep by krzyczał, że bust. 😀

Byłby bust bo już po poprzednim atf było widać że rezyser >>> aktor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Byłby bust bo już po poprzednim atf było widać że rezyser >>> aktor

dalej jest dla mnie. Co tobą kierowało? Bo akurat w tej kategorii nie mam ochoty kierować sie dawnymi kanonami piękna. Bo jeszcze ktoś wybierze jakiś gruby pasztet i powie że kiedyś to było na topie

@Reikai co tobą kierowało wybierając jako najlepszego sportowca kogośkto nawet w swojej kategorii jest koło 3 miejsca (aczkolwiek z największym hype)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

dalej jest dla mnie. Co tobą kierowało? Bo akurat w tej kategorii nie mam ochoty kierować sie dawnymi kanonami piękna. Bo jeszcze ktoś wybierze jakiś gruby pasztet i powie że kiedyś to było na topie

Uroda, a co innego? To atf, więc jakbyś ignorował prime w swoich czasach, to byś wybierał np tylko żyjących wynalazców, bo aktualny poziom wynalazków jest 100 poziomów wyżej niż kiedyś, tak samo z nauką itd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregorius napisał:

 

@Reikai co tobą kierowało wybierając jako najlepszego sportowca kogośkto nawet w swojej kategorii jest koło 3 miejsca (aczkolwiek z największym hype)

Bo nie porownamy tutaj jablek z orzechami np Jordan vs Ali jesli chodzi o to kto jest lepszy. Nie wybiore przeciez Usyka, bo jest zajebisty ale kazdy go ma w dupie i nikt go nie zna :) 

W kategorii Sport zakladam ze bedzie oceniany wlasnie hype, rozpoznawalnosc, wplyw na swiat. W Kambodzy kazdy zna Aliego, w Kazachstanie kazdy zna Aliego. Ali ikona boksu na swiecie przeciez na poziomie Jordana w koszu.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Uroda, a co innego? To atf, więc jakbyś ignorował prime w swoich czasach, to byś wybierał np tylko żyjących wynalazców, bo aktualny poziom wynalazków jest 100 poziomów wyżej niż kiedyś, tak samo z nauką itd 

Ale ja się nie pytam o inne kategorie. W urodzie będę oceniał kto mi się najbardziej podoba a nie prime. Choć jak Julek jakiegoś gościa wybierze to będę miał problem jak ocenić

2 minuty temu, Reikai napisał:

o czy byl najlepszym HW w historii to jest dyskusyjna sprawa. Ale ikona boksu i jeden z najbardziej rozpoznawalnych sportowcow bez dwoch zdan.

Dlatego się zapytałem. Hype tak. Najlepszy bokser nie. Czy najwieksza ikona boksu? Możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Ale ja się nie pytam o inne kategorie. W urodzie będę oceniał kto mi się najbardziej podoba a nie prime. Choć jak Julek jakiegoś gościa wybierze to będę miał problem jak ocenić

Jakbym wrzucił Twoja żonę/narzeczoną/ dziewczynę to dałbyś ja na pierwszym?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Nie. Uroda to nie wszystko.  Liczy się dużo więcej. 

Piękno jest ponadczasowe. Nie wiem, może prywatnie bardziej Ci się podoba doda, ale jasne jest że Audrey jest piękna i będzie piękna niezależnie od czasów. I naprawdę będę bardzo rozczarowany gdy filtry Instagramowe, fotoszopy, operacje plastyczne i najnowsze kosmetyki do makijażu sprawią, że będą tutaj dominować zrobione, przerobione, nienaturalne laski bez grama klasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.