Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gdyby się dało dokładnie określić upadek żelaznej kurtyny, to nie miałbym wątpliwości

Hmm. To może trzeba było wpisać to wydarzenie i podać datę, którą uważasz za najsłuszniejszą. Jeśli ktoś miałby obiekcje to niech udowadnia że jest inaczej. I w ostateczności najwyżej zmieniłbyś datę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, DRK napisał:

Hmm. To może trzeba było wpisać to wydarzenie i podać datę, którą uważasz za najsłuszniejszą. Jeśli ktoś miałby obiekcje to niech udowadnia że jest inaczej. I w ostateczności najwyżej zmieniłbyś datę 

Nie wiem, tu chyba trzeba by było znowu o Polskę zahaczyć, a to wydawało mi się ryzykowne 

w sumie to trochę lipa, bo mogliśmy się odnieść po prostu do konkretnego roku, a tak wiele istotnych wydarzeń może przepaść przez w sumie błachy aspekt

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

typ rządził przez ponad ćwierć wieku a najludniejszym państwie świata - dość istotne przy takich wyliczankach (abstrahując od innych okoliczności, w stylu zachodnia narracja itp)

 

to też prawda. Zresztą ja cały czas myślę czy od przywódców w tej kategorii bardziej nie docenich tych ciut niżej którzy za to mieli bardziej bezpośredni udział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny zestaw antyGOATów

Stalin - komunista

Hitler - narodowy socjalista

Mao - żółty komunista

Wszyscy mordowali pod czerwonym sztandarem z tym że Gruzin i Chińczyk mieli na nim gwiazki z młotkiem i sierpem, a niemiecki Austriak azjatycki symbol szczęścia 

Edytowane przez DRK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

skojarzyła mi się z laską Popeye'a trochę ;]

z tych trzech pewniaczków to Twój top @fluber?

Audrey to moja jedynka, ale to jest tak subiektywna kategoria, że nic nie wiadomo.

8 godzin temu, DRK napisał:

Budda pick na miarę i w sumie słuszny. Dwóch liderów nie dogoni, ale raczej nie da się zjeść czwartemu. 

Budda pewne trzecie miejsce. Teraz się zacznie loteria

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.