Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ely3 napisał:

Bo w malarastwie to co najciekawse działo się bardiej na zachód i bardziej na pólnoc od Włoch. Bardziej przełomowe. Ciekawsze..

ale w tej kategorii mamy zawarte wszystkie 'sztuki plastyczne'

a Michał Anioł to przejebany rzeźbiarz (i przy okazji b.dobry malarz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale w tej kategorii mamy zawarte wszystkie 'sztuki plastyczne'

a Michał Anioł to przejebany rzeźbiarz (i przy okazji b.dobry malarz)

Ale to ,że ktoś jest multi nie oznacza od razu ,że jest TOP1. To nie działa w ten sposób ,że jak ktoś był wybitnym malarzzem to jest gorszy od tego co i rzeźbł i malował.. W ogóle obrazy czy Michała Anioła czy Leonarda są lekko przereklamowane

Ktoś w ogóle widział Mona Lisę  Malutkie to to ledwo co tam można dostrzec i trzeba wierzyć na słowo ,że to wybitne arcydzieło. To nie są złe dzieła. Ale powtrzam jeszcze Leonardo ogólnym poziomem się broni I w takich zabawach się broni nazwiskiem.

A Michała Anioła obrazy śa mhmm no ok poprawne. Rzeźbiarzem jest lepszym ale rzeżba to uboga krewna malarstwa. Wiec zawsze dla mnie wybitny malarz, który jeszcze na dodatek był nowatorski ponad rzeźbiarzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Goat'em w biznesie nie jest. Jako wynalazca top 2 z szansami na zwycięstwo ;) 2 innych blisko imo. Z tych co kojarzę. Może 3.

Czy ja wiem czy nie jest, zależy jak na to spojrzeć. Od strony biznesowej najlepiej ogarniał kwestie patentowe, działał szybciej i wydajniej niż reszta, a niekoniecznie był najlepszym/najmądrzejszym wynalazcą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

A Michała Anioła obrazy śa mhmm no ok poprawne. Rzeźbiarzem jest lepszym ale rzeżba to uboga krewna malarstwa. Wiec zawsze dla mnie wybitny malarz, który jeszcze na dodatek był nowatorski ponad rzeźbiarzem

ale to jest Twoje personal preference

ktoś inny może uważać że dzieła 3d mają większą wartość niż takie 2d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ale to jest Twoje personal preference

ktoś inny może uważać że dzieła 3d mają większą wartość niż takie 2d

Tak ale na Twoim miejscu bym nie szedł tą droga bo wtedy Twój Gutenberg jak wynalaca jednej rzeczy przegrywa od razu z tymi co mają więcej wynalzaków.

Sam sobie szkodzisz taką argumentacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, P_M napisał:

Czy ja wiem czy nie jest, zależy jak na to spojrzeć. Od strony biznesowej najlepiej ogarniał kwestie patentowe, działał szybciej i wydajniej niż reszta, a niekoniecznie był najlepszym/najmądrzejszym wynalazcą. 

panowie idą w ilość jak widać :)

czego innego się spodziewać po 'ścisłowcu' fluberze jak nie '''yyyyyy DWA WYNALAZKA LEPSZA NIŻ JEDNA WYNALAZKA!!!"

 

nie-humaniści barbarzyńcy phi

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Ale to ,że ktoś jest multi nie oznacza od razu ,że jest TOP1. To nie działa w ten sposób ,że jak ktoś był wybitnym malarzzem to jest gorszy od tego co i rzeźbł i malował.. W ogóle obrazy czy Michała Anioła czy Leonarda są lekko przereklamowane

Ktoś w ogóle widział Mona Lisę  Malutkie to to ledwo co tam można dostrzec i trzeba wierzyć na słowo ,że to wybitne arcydzieło. To nie są złe dzieła. Ale powtrzam jeszcze Leonardo ogólnym poziomem się broni I w takich zabawach się broni nazwiskiem.

A Michała Anioła obrazy śa mhmm no ok poprawne. Rzeźbiarzem jest lepszym ale rzeżba to uboga krewna malarstwa. Wiec zawsze dla mnie wybitny malarz, który jeszcze na dodatek był nowatorski ponad rzeźbiarzem

Dziekuje za Teoje zdanie.

Pozwole się z nim nie zgodzić uważam że MA w kategorii:

- sztuka (plastyczna - malarstwo, rzeźba itp.)

Jest topowym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ely3 napisał:

Tak ale na Twoim miejscu bym nie szedł tą droga bo wtedy Twój Gutenberg jak wynalaca jednej rzeczy przegrywa od razu z tymi co mają więcej wynalzaków.

Sam sobie szkodzisz taką argumentacją

wiem że sobie szkodzę bo pewnie wybiorę malarza (patrząc po tym co zostało w puli)

 

ale dla mnie nie liczy się wygrana

dla mnie liczy się prawda

#jezusATFów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał:

Dziekuje za Teoje zdanie.

Pozwole się z nim nie zgodzić uważam że MA w kategorii:

- sztuka (plastyczna - malarstwo, rzeźba itp.)

Jest topowym wyborem.

Topowym ale na pewno nie nr 2 i może nawet nie TOP 5..

Ale w tych zabawach czasem jest konkurs znajomości i taki Ali będzie nr 1 w boksie choc większość speców ma go za nr 2 lub 3

Teraz, julekstep napisał:

ale dla mnie nie liczy się wygrana

dla mnie liczy się prawda

Czyli sam skreślasz Gutenberga bo on tylko druk i gdzie mu do Tesli czy Edistona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał:

Ja nie widzę nikogo w tierze Edisona, a raczej to nie jest kwestia tego że kogoś pomijam 

Edison to bardziej biznesmen, dziwne ze masz go nad Tesla, ale fajnie ze @Gregorius zna odpowiednia kolejność! 

Dam tez Edisona wysoko bo mimo jego szemranej przeszłości, zaraz za Tesla (odpowiednik Mozarta u naukowców btw) najciekawsze i najpewniejsze nazwisko.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OGólnie jak przy każdym ATF jest za duże rozdrobnienie.

To już za chwilę się zacznie rzeźbienie w wikipeddi. Branie anigielskojęzycznych ATF writers, itp I będzie angielskojęzyczzny punkt widzenia. Wystarczy popatrzzeć na istniejące w interencie TOP10 literatury. Tam jest kilka nazwisk popularnych w USA i kompletnie pomijanych w Europie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.