Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, DRK napisał:

23. Juliusz Cezar. Gajusz- władcy.

@Gregorius

mimo boostu za topowe imię w zabawie to jak dla mnie bust na miarę Spielberga

on nawet nie potrafił podbić całej Galii!

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

myślałem nad Cezarem też, trochę za szybko picknąłem

Napoleon > Cezar

luźno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

zaraz się okaże, że tą kategorie weźmie Jarkacz

Jarkasz to w polityce akurat :P 

chyba że uważasz go za Cesarza Polski!

2 minuty temu, Kily napisał:

Zdecydowanie muzyka "normalna" i aktorzy to byłyby dużo lepsze kategorie niż "polityka", która będzie pewnie pełnić funkcję rezerwowej listy władców gdy już wyczerpie się limit wyborów w tej kategorii.

akurat w polityka/aktywizm jest parę w ciul mocnych nazwisk, które nijak nie pasują do władców :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kily napisał:

Zdecydowanie muzyka "normalna" i aktorzy to byłyby dużo lepsze kategorie niż "polityka", która będzie pewnie pełnić funkcję rezerwowej listy władców gdy już wyczerpie się limit wyborów w tej kategorii.

Coś czuję, że w tej kategorii będą niezłe wybory. W poprzednim ATF był Jarosław to ciekaw jestem kto będzie w tym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

mimo boostu za topowe imię w zabawie to jak dla mnie bust na miarę Spielberga

on nawet nie potrafił podbić całej Galii!

Napoleon > Cezar

luźno

też mi się tak wydawało, ale jak widać nie wszyscy rozumieją, że lwia większość z nich poniosła spektakularne klęski, u Julka to pośrednio nawet przez fakt, że tak wielkiego imperium na sam koniec nie dało się kontrolować

1 minutę temu, julekstep napisał:

chyba że uważasz go za Cesarza Polski!

a ktoś myśli inaczej? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

Coś czuję, że w tej kategorii będą niezłe wybory. W poprzednim ATF był Jarosław to ciekaw jestem kto będzie w tym. 

Póki nikt tej kategorii nie tknął to IMO wciąż warto byłoby się z tej głupoty wycofać, wyjebać to w kosmos i udawać, że nigdy nie było tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

u mnie poza Mozartem i van Beethovenem to może jeszcze z 2 się załapie z muzyki powaznej akurat :P 

 

5 minut temu, julekstep napisał:

jest przynajmniej jeden kolo z muzyki 'rozrywkowej' którego będę miał luźno w top5 :) 

OSTR > klawiszowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał:

Póki nikt tej kategorii nie tknął to IMO wciąż warto byłoby się z tej głupoty wycofać, wyjebać to w kosmos i udawać, że nigdy nie było tego tematu.

można by rozdzielić te aktorstwo, przecież to jest tak subiektywne, że aż żal myśleć jak to się skończy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Kily napisał:

Zdecydowanie muzyka "normalna" i aktorzy to byłyby dużo lepsze kategorie niż "polityka", która będzie pewnie pełnić funkcję rezerwowej listy władców gdy już wyczerpie się limit wyborów w tej kategorii.

Początkowo rozwazalem, że z jakimś późnym pickiem wziąłbym kogoś z szeroko rozumianej muzyki gitarowej, ale jednak przy tak skonstruowanej kategorii, chyba nie warto. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.