Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

nie, to normalny firm marvelowski

chociaż jak się zastanowić to faktycznie sprawiało wrażenie przeróbki xD (chyba bottom3 z dużą szansą na 'jedynkę' marvelowskich filmów jakie widziałem -> a tam poprzeczka jest bardzo nisko xD)

Normalny film marvelowski to miłość i grom. Grzmocenie musiałeś oglądać gdzie indziej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

Wiedziałem, że się w końcu opamiętasz z tym Sokratesem!

o znów coś cię naszło na Platona i jego bohaterów lirycznych? 

Teraz, fluber napisał:

Normalny film marvelowski to miłość i grom. Grzmocenie musiałeś oglądać gdzie indziej;)

jprdl

A KYSZ KOLEGO PABLA xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fluber napisał:

Sokrates ma nawet ulicę w Warszawie, skoro oceniamy PR, a nie rzeczywiste osiągnięcia to mam nadzieję, że nie będziesz hipokrytą:)

A Kolumb ma wlasny kraj!

a jakis inny noob wlasny kontynent!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, LAF napisał:

Natalie Portman jest średnia. Nie przesadzaj 

zgadza się. Portman to wyglada na taka co słabo ciągnie za to Sofia to zabiłaby 

 

25 minut temu, LAF napisał:

Serio ? O niej pomyślałem niedawno. Taka Monica tylko, że z dużo lepszym lepszym prime. 
 

Longvity + prime + fame 

Wszystko jest u niej. No jak dla mnie mocne 9/10 i tutaj by była zdecydowanie numerem 1

w dodatku w Modern Family sam Al Bundy ogarnia więc @julekstep już żałuje że jej nie wybrał bo miał zaćmienie z powodu blantów z liceum chociaż Salmą się wybronił w przeciwieństwie do Marusi to niezłe widełki 

41 minut temu, julekstep napisał:

a możesz nie spojlować?

nie da się wytrzymać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, celowo zostawiłem sobie kategorię podróżnicy/odkrywcy na koniec i mam jeszcze większą zagwozdkę, bo odkrywca a podróżnik to dwie różne osoby. Nie wiem czy oceniać trudność wypraw, ich wyjątkowość, chronologię, ilość kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:



@julekstep proszę, żebyś w pierwszym poscie to wydarzenie nazwał "Początek Wielkiego Eksperymentu" :D

i mistrz sarkazmu 

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Kategoria władcy bardzo obszerna trzeba przyznać i było z czego wybierać, ale da się zauważyć, że jednak typowi dowódcy wojskowi (nie władcy państw) zostali pominięci. Np. Hannibal, Horatio Nelson, Yi Sun-sin, Chalid ibn al-Walid, Erwin Rommel. 

Kanut Wielki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Możesz gify wrzucać, ale przewroty rządów to normalna sprawa w historii świata i nie wiem co jest takiego wyjątkowo w przewrocie, który wydarzył się w Rosji, co miałoby globalny Impact. 

Long-term impakt dużo większy niż wielu wybranych wydarzeń, gruby steal (odrzucając oczywiście fakt, że wszystkie daty można interpretować procesualnie). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DRK napisał:

Nie ma wątpliwości, że co najmniej na 1/6 powierzchni lądowej Ziemi było to bardzo istotne wydarzenie. Często z gatunku życia i śmierci.

Coś mi się nie zgadzają te obliczenia o 1/6 w powierzchni, a już patrząc przez pryzmat populacji, to jeszcze bardziej meh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Możesz gify wrzucać, ale przewroty rządów to normalna sprawa w historii świata i nie wiem co jest takiego wyjątkowo w przewrocie, który wydarzył się w Rosji, co miałoby globalny Impact. 

Powstanie top 2 mocarstwa XX w., wcielenie w życie idei Marksa (wybranego tu z 57 pickiem), co do dzisiaj pokutuje na naszej planecie, wymordowanie "w c***" wielu milionów ludzi - to takie podstawowe konsekwencje tego wydarzenia, znacznie dalej idące niż w przypadku innej rewolucji wybranej tutaj z 51 pickiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.