Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, Koelner napisał:

a co? w ciąży jesteś że wino pijesz?

u naszego Piasta przynajmniej piwo się nie kończyło w beczce wiec Jezus mocno overrated 

Piast to 1000 lat później prawie to i moda na inny trunek była. Za to Herkules pewnie winem nie wzgardziłby. Nie wiem jak u Thora. No ale pewnie nie mieli tego skilla co Jezus skoro zasłaniasz ich Kołodziejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.07.2023 o 21:17, Qcin_69 napisał:

właśnie Dali był moja alternatywa dla Rafaela :P 

zobaczymy jaki będzie efekt finalny :D 

Obaj słabi. Obaj gorsi od wybranego później Renoira... I to pod każdym względem. Zwłaszcza Twój Rafael

17 godzin temu, Koelner napisał:

Attyla kozak

Tak? A niby w czym? Za nim kroczy pewna legenda tylko ,ze jak popatrzysz to on przegrał wszystkie bitwy z powaznym rywalem. On na początku spychał plemiona w objęcia Rzymu bo miał jednak więcej kawalerii ale jak popatrzysz to Rzymowi większe klęski finalnie zadali wtedy Wandalowie czy Goci zabijąc cesarza pod Adrianopolom

Sam Attyla przegrał z Persami jak tylko próbował ich najechać. Wschodnie prowincje Rzymu najechał bo akurat ci musiel wycofać wojska by ratować sycylię i Afrykę bo to były wtedy najbotasze prowincje Rzymu. A zostały zdobyte przez Wandali. 

Attyla to bardziej mit niż realne sukcesy,. Pokonywał słabe rozproszone nieliczne plemiona barbarzyśńkie ale przegrywał wojny ze zorganizowanym wojskiem i państwem.. 

Choć na tym etapie to nie jest bust to też nie jest to żaden sukces

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Attyla władca który zginął z powodu krwotoku z nosa i w zasadzie nic po sobie nie zostawił poza legenda.

Ale jak patrzę wszyscy już wybrali w naukach scisłych wiec czy ktoś mi może wytłumaczyć że nie poszedł nikt z trójki Euler, Riemann i Leibniz ? Szczególnie Riemann zasługiwał na Topke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał:

Fluber chyba już wybrał 

no dlatego trzeba oznaczyć @Reikai

dobra literatura poszła cała to mnie zastanawia czemu nie poszedł Dickens -> nazwisko turbo mocne a i jak porównywać anglosaskich lejców wody to na pewno jest duuuuużo bardziej zjadliwy niż taki Joyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie lista osób która mogła pójść i nie powinna być na ostatnim miejscy w literaturze : S Lem, P. K. Dick, Dmitrij Głuchowski, Bracia Strugaccy . A te poprzednie głosy to szukanie na siłe osób z "nazwiskiem"  którzy sa znani bo są starzy i wtedy wybór był z pary na krzyż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.