Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

https://lifebogger.com/frank-lampard-childhood-story-plus-untold-biography-facts/

nie wiem czemu ale nie da się kopiować -> poszukaj sobie po 'very young'

Przecież nawet w tym artykule masz że lubił piłkę ale nie trenował profesjonalnie. W Europie szkolenie od najmłodszych lat oparte jest na profesjonalne kluby.

1 minutę temu, julekstep napisał:

serio uważasz że Lampard jako syn piłkarza w anglii kopał sobie raz na 2 tygodnie do 14 roku życia? xDD

Jedyny fakt jest że pierwsze profesjonalne szkolenie zaczął w wieku 14 lat. Reszta to wymysły/gdybania/domysły. Tym śmieszniejsze że tak jak dzieci grają w kosza czy football tak za naszych czasów w tym wieku graliśmy codziennie w piłkę nożną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

Przecież nawet w tym artykule masz że lubił piłkę ale nie trenował profesjonalnie. W Europie szkolenie od najmłodszych lat oparte jest na profesjonalne kluby.

ok czyli tym jednym kontr-przykładem dla ludków których przebranżawiają w collegu 'bo szybko biegają' ma być kolo którego ojciec był piłkarzem (z epizodem w reprezentacji) a wujkiem jednen z najbardziej znanych trenerów swego czasu :) 

a tu coś czytałem o racjonalności, wychodzeniu z bańki itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

ok czyli tym jednym kontr-przykładem dla ludków których przebranżawiają w collegu 'bo szybko biegają' ma być kolo którego ojciec był piłkarzem (z epizodem w reprezentacji) a wujkiem jednen z najbardziej znanych trenerów swego czasu :) 

a tu coś czytałem o racjonalności, wychodzeniu z bańki itp

nie jeden ale też mi się nie chce szukać więcej bo widziałem listę 15-20 z absolutnego topu. Ale musiałbym o każdym poszukać  czy to fakt.  Swoją drogą i tak to wiecej na teze przeciwna. Ze każdy atleta może grać w NFL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

nie jeden ale też mi się nie chce szukać więcej bo widziałem listę 15-20 z absolutnego topu. Ale musiałbym o każdym poszukać  czy to fakt.  Swoją drogą i tak to wiecej na teze przeciwna. Ze każdy atleta może grać w NFL

https://pl.wikipedia.org/wiki/Tom_Brady_(futbolista)

Thomas Edward Patrick Brady Jr. (ur. 3 sierpnia 1977 w San Mateo) − amerykański futbolista występujący na pozycji quarterbacka. Karierę futbolową rozpoczął w 1992 roku w Junípero Serra High School w rodzinnym San Mateo, gdzie z powodzeniem uprawiał także baseball,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

Faktycznie pokazuje to, że nie trzeba specjalnie myśleć w tym sporcie :D

Napisz, że nie nie wiesz o co chodzi bez pisania, że nie wiesz o co chodzi. Instrukcja kompletna :D

 

2 minuty temu, fluber napisał:

Nom, bo rozpędzony 8-latek może zabić.

Powinieneś przygotować jakąś rozprawę naukową na temat wpływu gry w tackle football na zdrowie kilkuletnich dzieci, bo ewidentnie wiesz coś, czego nie wiedzą praktycy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał:

 

Powinieneś przygotować jakąś rozprawę naukową na temat wpływu gry w tackle football na zdrowie kilkuletnich dzieci, bo ewidentnie wiesz coś, czego nie wiedzą praktycy ;)

Z tego co wiem to są już nawet opracowania na temat wpływu na dorosłych.

Ilu futbolistów amerykańskich zmarło w trakcie gry a ilu piłkarzy? Przecież z piłki nożnej mogę wrzucić od ręki kompilacje dużo bardziej brutalnych wejść kończących sie dużo gorzej niż to co pokazałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Ilu futbolistów amerykańskich zmarło w trakcie gry a ilu piłkarzy? Przecież z piłki nożnej mogę wrzucić od ręki kompilacje dużo bardziej brutalnych wejść kończących sie dużo gorzej niż to co pokazałeś.

To co pokazałem to normalna, legalna część gry, a Ty piszesz o faulach. Nie wiem ilu zmarło, ale sytuacje typu przerwanie rdzenia kręgowego widziałem kilka razy nawet samemu oglądając mecz na żywo. Jak masz dużo szczęście to po czymś takim chodzisz w taki sposób:

 

No i oczywiście najbardziej nagłośnionym problemem są wstrząsy mózgu i utraty przytomności po tym. Powstał na ten temat nawet całkiem głośny film z Willem Smithem w roli głównej. A tak to wygląda na boisku:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszne te wasze porównania 36-39 km/h 

krążek hokejowy potrafi lecieć z prędkością powyżej 400 km/h 

atletycznosc przy tenisie i piłce nożnej tez ma się nijak do tego jakiego skilla trzeba mieć żeby napierdalac w hokej - nieprzypadkowo hokej uważany jest za najtrudniejszy sport do uprawiania (z tych profesjonalnych).

poki co jeśli chodzi o sport:

1)Phelps

2)Bolt

3)Messi

4)Lebron/jordan

5)Gretzky

6)Maradona

7)Jordan/Lebron

8)Djokovic

9)Brady

10)Cristiano 

11)Gajusz Diokles

dopuszczam przetasowania względem tego który piłkarz na którym miejscu, ale sam szkielet już macie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał:

śmieszne te wasze porównania 36-39 km/h 

krążek hokejowy potrafi lecieć z prędkością powyżej 400 km/h 

atletycznosc przy tenisie i piłce nożnej tez ma się nijak do tego jakiego skilla trzeba mieć żeby napierdalac w hokej - nieprzypadkowo hokej uważany jest za najtrudniejszy sport do uprawiania (z tych profesjonalnych).

poki co jeśli chodzi o sport:

1)Phelps

2)Bolt

3)Messi

4)Lebron/jordan

5)Gretzky

6)Maradona

7)Jordan/Lebron

8)Djokovic

9)Brady

10)Cristiano 

11)Gajusz Diokles

dopuszczam przetasowania względem tego który piłkarz na którym miejscu, ale sam szkielet już macie

 

Cos ci Ali zniknął, mimo wcześniejszych propsow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.