Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał:

ale pisałeś o 'najszybszych piłkarzach' a nawet w tym tekście masz info o Bale'u :P 

Bo to tylko słaba la liga, wzialem mocniejsze ligi angielską i niemiecką :D
+ z tym Garethem jest to trochę nieprecyzyjne.

Wśród piłkarzy za najszybszego zawodnika uchodzi Walijczyk Gareth Bale (Real Madryt), który potrafił rozwinąć prędkość do 36,9 km/h. Jego 60-metrowy sprint w meczu przeciwko Barcelonie przeszedł do historii europejskiego futbolu, na biegowym liczniku wykręcił prawie 35 km/h
Bo niby 36.9, a potem że 35.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Bo to tylko słaba la liga, wzialem mocniejsze ligi angielską i niemiecką :D
+ z tym Garethem jest to trochę nieprecyzyjne.

Wśród piłkarzy za najszybszego zawodnika uchodzi Walijczyk Gareth Bale (Real Madryt), który potrafił rozwinąć prędkość do 36,9 km/h. Jego 60-metrowy sprint w meczu przeciwko Barcelonie przeszedł do historii europejskiego futbolu, na biegowym liczniku wykręcił prawie 35 km/h
Bo niby 36.9, a potem że 35.

mówio że z Villarealem 40!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że @Sylvinho. mi podjebie chyba ostatnią taką najbardziej oczywistą datę do wyboru i będę mógł w ostatniej rundzie wybrać totalnego bangera

no ale cóż -> macie szanse w takim razie!

1 minutę temu, ernie9005 napisał:

Warto w tym miejscu dodać, że pierwszą miłością Bale'a jest golf, a golf to Woods.

golf to

Volkswagen Golf MK1 - 59 900 PLN | Otoklasyki.pl

 

ogólnie przypał grać w sport nazwany na cześć c***owej fury

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

Ty i Kily lubicie NFL :)

Raczej jestem tu osamotniony. Po prostu nie każdy wychodzi z założenia, że warto chwalić się swoją ignorancją i niektórzy dochodzą do wniosku, że warto zapoznać się z danymi spoza swojej bańki ;)

Co do Waszych dyskusji o szybkości to zdajecie sobie sprawę, że te szybkości zawodnicy NFL osiągają w padach i hełmie, trzymając piłkę, co nie tylko ogranicza ruchy, ale i dodaje jakieś 4-4,5 kg? I ten Fournette to nie jest nic nadzwyczajnego jak na warunki NFL.

Edytowane przez Kily
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

myślałem że @Sylvinho. mi podjebie chyba ostatnią taką najbardziej oczywistą datę do wyboru i będę mógł w ostatniej rundzie wybrać totalnego bangera

no ale cóż -> macie szanse w takim razie!

golf to

Volkswagen Golf MK1 - 59 900 PLN | Otoklasyki.pl

 

ogólnie przypał grać w sport nazwany na cześć c***owej fury

Też o tej dacie myślałem ale nie wydała mi się finalnie aż tak idealna, szczególnie patrząc po innych wyborach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Kily napisał:

I ten Fournette to nie jest nic nadzwyczajnego jak na warunki NFL.

wg. artu podlinkowanego przez Gregoriusa to jest :)

 

zresztą dobrze BMF tu zauważył że w przypadku tych sportów promujących atletyczność o nieporównywalnie mniejszej konkurencji niż piłka nożna  (kosz, futbol amerykański) często można odnieść sukces zaczynając bardzo późno (albo po prostu 'przebranżowić się z innego sportu').

W piłce nożnej (tej na wysokim poziomie) nie ma o tym mowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

wg. artu podlinkowanego przez Gregoriusa to jest :)

Artykuł z 2017, gdy od 2016 NFL notuje w NGSach szybkość ballcarrierów. A i tak rok wcześniej Tyreek Hill miał 2 razy wyższą prędkość niż Fournette z tego 2017 (najszybszy o 1,15 mph szybszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał:

Artykuł z 2017, gdy od 2016 NFL notuje w NGSach szybkość ballcarrierów. A i tak rok wcześniej Tyreek Hill miał 2 razy wyższą prędkość niż Fournette z tego 2017 (najszybszy o 1,15 mph szybszy).

tyle reklam, tyle pomiarów

i to wszystko pod 11 minut realnej gry! ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kily napisał:

Artykuł z 2017, gdy od 2016 NFL notuje w NGSach szybkość ballcarrierów. A i tak rok wcześniej Tyreek Hill miał 2 razy wyższą prędkość niż Fournette z tego 2017 (najszybszy o 1,15 mph szybszy).

artykuł pierwszy z brzegu po NFL interesuje się mocno średnio. Na żywo w TV to może z 3 mecze widziałem. A szukałem artykułu który kiedyś szukałem o czasach na 100m(własciwie to było na jakąś długość w jardach)  osiąganych przez  zawodników +120kg.

2 minuty temu, julekstep napisał:

tyle reklam, tyle pomiarów

i to wszystko pod 11 minut realnej gry!

dlatego zasnąłem na pierwszym oglądanym superbowl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, julekstep napisał:

wg. artu podlinkowanego przez Gregoriusa to jest :)

 

zresztą dobrze BMF tu zauważył że w przypadku tych sportów promujących atletyczność o nieporównywalnie mniejszej konkurencji niż piłka nożna  (kosz, futbol amerykański) często można odnieść sukces zaczynając bardzo późno (albo po prostu 'przebranżowić się z innego sportu').

W piłce nożnej (tej na wysokim poziomie) nie ma o tym mowy

Frank Lampard is the son of footballer Frank Richard Lampard and it was obvious for him to join football. He started his professional career at the age of 14 by joining the West Ham United. He was a youth player for the club in the 1994-95 season.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Frank Lampard is the son of footballer Frank Richard Lampard and it was obvious for him to join football. He started his professional career at the age of 14 by joining the West Ham United. He was a youth player for the club in the 1994-95 season.

ale w sensie że w piłce 14 latki już podpisują kontrakty profesjonalne to ma podważyć to co napisałem?

czy po prostu po koleżeńsku chciałeś wzmocnić przekaz? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Gregorius napisał:

Frank Lampard is the son of footballer Frank Richard Lampard and it was obvious for him to join football. He started his professional career at the age of 14 by joining the West Ham United. He was a youth player for the club in the 1994-95 season.

Ale w sensie że uważasz iż syn reprezentanta kraju w piłkę nożną miał pierwszy kontakt z piłką w wieku 14 lat?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.