Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niepoprawiony do kolejnego picku, więc raczej ląduje koło Wayne'a z Leninem :P

Mimo wszystko ciagle mam nadzieje, ze rozumiesz, iz desygnaty pojec spolecznik i aktywista nie pokrywaja sie, a my mamy w atf wybierac aktywistow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ernie9005 napisał:

Mimo wszystko ciagle mam nadzieje, ze rozumiesz, iz desygnaty pojec spolecznik i aktywista nie pokrywaja sie, a my mamy w atf wybierac aktywistow.

to czy ja to pojmuję jest akurat dla Ciebie najmniej istotne raczej ;)

po prostu jak na moje pod pojęciem aktywista było gro lepszych, bezpieczniejszych picków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pablo81 zastanawiam się i to pytanie nie jest tylko dla Ciebie skąd takie zamiłowanie to kobiet które były symbolami seksu między 40 a 90 lat temu. Czy naprawdę one Wam się najbardziej podobają czy uważacie że symbol seksu z ostatnich 20 lat jest gorszy od symbolu z przed lat 60? W paru kategoriach mam wrażenie że licza sie tylko jakieś stworzone rankingi stworzone przez AI lub gadające głowy. Nie ogarniam tej logiki. Kino, muzyka, literatura czy własnie uroda. Wiem że może dla obecnych czasów może być brak odpowiedniej perspektywy i nie możemy ocenić odbioru po primie danych osób ale serio... nie macie własnego zdania (Chyba że macie i naprawde z wszystkich osób które mielibyście puknąc akurat z tymi przez Was wybranymi chcielibyście najbardziej.)

5 minut temu, julekstep napisał:

@Pablo81  13 godzin wybierał

widzę dużo fapowania było w tym czasie, ale wynik nawet spoko (pozytywnie wyróżnia się na tle pozostałych ciotek klotek z 50's-60's) xD

A to inna sprawa że pisząc posta myślałem że jego wybór najbardziej spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Gregorius napisał:

@Pablo81 zastanawiam się i to pytanie nie jest tylko dla Ciebie skąd takie zamiłowanie to kobiet które były symbolami seksu między 40 a 90 lat temu. Czy naprawdę one Wam się najbardziej podobają czy uważacie że symbol seksu z ostatnich 20 lat jest gorszy od symbolu z przed lat 60? W paru kategoriach mam wrażenie że licza sie tylko jakieś stworzone rankingi stworzone przez AI lub gadające głowy. Nie ogarniam tej logiki. Kino, muzyka, literatura czy własnie uroda. Wiem że może dla obecnych czasów może być brak odpowiedniej perspektywy i nie możemy ocenić odbioru po primie danych osób ale serio... nie macie własnego zdania (Chyba że macie i naprawde z wszystkich osób które mielibyście puknąc akurat z tymi przez Was wybranymi chcielibyście najbardziej.)

A to inna sprawa że pisząc posta myślałem że jego wybór najbardziej spoko.

ja tu będę leciał po sympathy i mam zamiar wziąć SWOJĄ PIERWSZĄ NARZECZONĄ Z TV (chyba że ktoś mi ją zabierze :()

 

a jeśli chodzi o Pablo to przecież widać że on jedzie z list w opór xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ja tu będę leciał po sympathy i mam zamiar wziąć SWOJĄ PIERWSZĄ NARZECZONĄ Z TV (chyba że ktoś mi ją zabierze :()

Moje pierwsze tv zauroczenie jest średnia...nie wiem co w niej wtedy widziałem. Młodość. Ale mam zamiar wziąć kogoś z czasów współczesnych kto wywarł na mnie duże wrażenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

Moje pierwsze tv zauroczenie jest średnia...nie wiem co w niej wtedy widziałem. Młodość. Ale mam zamiar wziąć kogoś z czasów współczesnych kto wywarł na mnie duże wrażenie. 

Czasy współczesne to czasy filtrów, fotoszopow i operacji plastycznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Czasy współczesne to czasy filtrów, fotoszopow i operacji plastycznych.

No i? Wole filtry i photoshop niż brzydkie niektóre wybory którym może photoshop by pomógł na tyle wyglądała by znośnie.

Nie mów że nie widziałeś zdjęcie Dereszowskiej bez photoshopa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał:

No i? Wole filtry i photoshop niż brzydkie niektóre wybory którym może photoshop by pomógł na tyle wyglądała by znośnie.

Nie mów że nie widziałeś zdjęcie Dereszowskiej bez photoshopa.

No to znaczy, że one tak naprawdę nie wyglądają. A wydawało mi się, że dla Ciebie istnienie wyboru jest dosyć ważne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

No to znaczy, że one tak naprawdę nie wyglądają. A wydawało mi się, że dla Ciebie istnienie wyboru jest dosyć ważne;)

wiesz że te stare też tak nie wyglądają bo makijaż znany jest od tysięcy lat. Tylko w przeciwieństwie do obecnych trudniej znaleźć prawdzie zdjecia bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

No i? Wole filtry i photoshop niż brzydkie niektóre wybory którym może photoshop by pomógł na tyle wyglądała by znośnie.

Bez jaj dobry grafik z każdego zrobi w miare.

Co do operacji plastycznych to mnie np. glonojady odrzucają (pozdro @LAF ) a sylikonowe piersi w dotyku są przestraszne.

Jak Tobie to nie przeszkadza ok rozumiem, mnie w realu odrzuca mimo że na zdjeciu w miare wygląda i zapewne kilka glosów w tym Twój zyskałby taki pick.

Rajczel bardzo spoko pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Gregorius napisał:

Jakie to ma znaczenie jak w obu przypadkach widzisz zdjecia po jakiejś obróce. Tylko ż obecnymi gwiazdami masz duże szanse jak już musisz znalezc jakąs sex taśme czy inne naturalne zdjecie.

Nie, jak spotkasz osobę która na makijaż na żywo to będzie wyglądać tak samo, jak spotkasz osobę zfotoszopowana na żywo to nawet jej nie poznasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, agresywnychomik napisał:

Co do operacji plastycznych to mnie np. glonojady odrzucają (pozdro @LAF ) a sylikonowe piersi w dotyku są przestraszne.

100% racji. Ostatnia aż mi się przykro zrobiła jak dziewczyna z naprawdę fajnymi dużymi naturalnymi piersiami jeszcze sobie powiększyła i jej cyc wygląda jak milion innych sztucznych.  A glonojady to porażka nie ma co nawet o tym pisać.

Teraz, fluber napisał:

Nie, jak spotkasz osobę która na makijaż na żywo to będzie wyglądać tak samo, jak spotkasz osobę zfotoszopowana na żywo to nawet jej nie poznasz

Fluber pzesadzasz. Powiedziałbym żebyś zachował zdrowy rozsądek ale ... Twoje uogólnienia są do dupy. W zdecydowanej większości przypadków nie masz racji co do photoshopa aczkolwiek i takie przypadki się zdarzają. 

https://demotywatory.pl/4696353/20-zdjec-gwiazd-ktore-pokazuja-jak-makijaz-zmienia-nasz-wyglad 

Zobacz co potrafi makijaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Gregorius napisał:

 

Fluber pzesadzasz. Powiedziałbym żebyś zachował zdrowy rozsądek ale ... Twoje uogólnienia są do dupy. W zdecydowanej większości przypadków nie masz racji co do photoshopa aczkolwiek i takie przypadki się zdarzają. 

W 2 poprzednich atf większość wyborów to laski, które prime miały/mają w erze fotoszopa. Nie sądzę żeby to był przypadek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, fluber napisał:

W 2 poprzednich atf większość wyborów to laski, które prime miały/mają w erze fotoszopa. Nie sądzę żeby to był przypadek 

A ja sadzę że masz problem z logika. Zmienia się kanon urody i te z czasów obecnych są bliższe do naszego aktualnego kanonu urody. 

Teraz, P_M napisał:

https://www.filmweb.pl/person/Raquel+Welch-116837/photos/608999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.