Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, fluber napisał:

Jeżeli kryterium oceny będzie "nie lubię ruskich" to na pewno skończy na dole. Tylko co my w takim razie tu oceniamy?

Mogę pomóc. To się da załatwić. Pisz o niej po prostu tak:

 Sophie Friederike Auguste von Anhalt-Zerbst 

Nie ma za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Jeżeli kryterium oceny będzie "nie lubię ruskich" to na pewno skończy na dole. Tylko co my w takim razie tu oceniamy?

Oceniamy jakość wyborów a wybrałeś Katarzynę która jest może na 6- może nawet na 8 miejscu pośró władców Rosji. Nie wiem jak ci wyszło ,ze ze wszystkich carów roysjkich wybrałeś sobie deliktanie mówiąc średniaka.

Tu nie ma nic wspólnego z ruskimi tylko to po prostu bardzo słaby wybór i na razie chyba najsłabszy z władców

@ignazz Jak dla mnie steal w wyborze film . Jack to najlepszy aktor wszechczasów pewnie w większości rankingów. Fantastyczny praktycznie w każdym filmia . Rzadko ma słabe role. Do tego jeszcze fan NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Koelner napisał:

kino to jedno ale literatura to jest chyba mega kwestia gustu. 

Nie widzę różnicy, kino, muzyka, literatura i laseczki (#Dereszowskapamietamy), to wszystko kwestia gustu:)) 

44 minuty temu, jack napisał:

To samo można napisać chociażby o Tolkienie. 

Pewnie można, j.w kwestia gustu:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał:

Nie widzę różnicy, kino, muzyka, literatura i laseczki (#Dereszowskapamietamy), to wszystko kwestia gustu:)) 

ja po prostu osobiście mam szeroki wachlarz literatury ponieważ to zależy od wieku, pracy, pory roku, pory dnia, nastroju itp itd w kinie nie mam takiego rozrzutu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

ja po prostu osobiście mam szeroki wachlarz literatury ponieważ to zależy od wieku, pracy, pory roku, pory dnia, nastroju itp itd w kinie nie mam takiego rozrzutu :P 

No to ja w kinie mam taki sam rozrzut jak w literaturze. Właściwie z gatunków to jedynie od dłuższego czasu horroru(dobrego) nie oglądałem. Natomiast o ile kino GORE lubiłem/lubie oglądać to jedyny gatunek którego nie trawie to filmy pokroju Piły czy Hostelu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kily napisał:

To Ty nie wiesz, że z żyjących ma najmniej obserwujących na insta? Djokovic to co najwyżej ciekawostka.

dokladnie

w skali globalnej ciekawostka sportowa ktora ma jednak swoich wiernych fanow tu i tam (przeciez dlatego LBS specjalnie wolal maca)

dokladnie tak jak Brady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, jack napisał:

To samo można napisać chociażby o Tolkienie. 

nie do końca. King ma fajne pomysły ale warsztat literacki słaby. Tolkine lepszy choć ogólnie to nie da się porównać żadnego do noblistów. Tu oczywiście jest kwestia gustu bo nie każdy noblista będzie każdemu się podobał

Wiesz ja osobiście lubię Kawabate czy Asturiasa ale taki Imre Kertesz czy inny Modiano mnie nudzą

King ogólnie to jest na razie najslabszy pisarz tu zapodany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

nie do końca. King ma fajne pomysły ale warsztat literacki słaby. Tolkine lepszy choć ogólnie to nie da się porównać żadnego do noblistów. Tu oczywiście jest kwestia gustu bo nie każdy noblista będzie każdemu się podobał

Wiesz ja osobiście lubię Kawabate czy Asturiasa ale taki Imre Kertesz czy inny Modiano mnie nudzą

King ogólnie to jest na razie najslabszy pisarz tu zapodany

jako szanowany ekspert literacki jakbyś mógł wymienić swoje top5 na ten moment?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ely3 napisał:

King ma fajne pomysły ale warsztat literacki słaby.

Na szczęście nie warsztat tu oceniamy bo mogłoby się okazać, że najlepszy ma mój chłop od polskiego w liceum. 

W kategorii muzyka nie oceniamy raczej najlepszego wokalu czy najsprawniejszych palców 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

eeeeeee przecież Tolkien stworzył alternatywny świat, język. co to za pierdololo?

A King to nie nawymyślał różnych cudów? Tolkien wymyślił języków bo był specem od języków. Gdyby go nie wymyślił to nic by się nie stało. A te jego kilka książek na krzyż to infantylne nuuuudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, jack napisał:

W kategorii muzyka nie oceniamy raczej najlepszego wokalu czy najsprawniejszych palców

No ale akurat KINg jest po prostu najsłabszy z tych wszystkich. Może jest populany ale na pewno nie jest naj;lepszy ani nawet dobry w skali historii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ely3 napisał:

No ale akurat KINg jest po prostu najsłabszy z tych wszystkich. Może jest populany ale na pewno nie jest naj;lepszy ani nawet dobry w skali historii

O większości dobrych w skali historii większość z nas nawet nie usłyszy, nie wspominając o czytaniu czegokolwiek co napisali 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

a jaka to wartość literacka? 

a co to jest wartość literacka Twoim zdaniem?

 

6 minut temu, jack napisał:

A King to nie nawymyślał różnych cudów? Tolkien wymyślił języków bo był specem od języków. Gdyby go nie wymyślił to nic by się nie stało. A te jego kilka książek na krzyż to infantylne nuuuudy.

ale trafiło do mas. jego twórczość to kinowe Gwiezdne Wojny coś nowego w elementem wow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.