Skocz do zawartości

beGM Team Option 2023


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, Szulim napisał:

Ja może wtrącę się i zakończę ten temat. 
 

Opcja niepodjęcia przez klub w terminie sprawia ze zawodnik trafia na FA 

eot

Dziękuje za uwagę ;) 

 

A co myslisz o sprawie QO o ktorej rozmawialismy w innym watku. Wg rl NBA decyzje trzeba podjac przed FA. Jak sie nie podejmie to zawodnik staje sie UFA. Podobna sytuacja do tej TO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Reikai napisał:

Lol, ale to jest termin dla RL NBA a nie beGM. To jest zaden argument bo u nas czasowo wszystko sie rozjedza.

Ale akurat tutaj jest tak samo.

Ale jak @Szulim zmieni zdanie, a lubi podejmować własne decyzje to dajcie znać, bo może poczekam z Matkovic do października.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Szulim napisał:

Nie No, nie róbmy jaj

termin był do 29.06 

nie podjęte = FA

podjęte = zostają 

I @MarcusCamby zapraszam do Rady 

doskonale wiesz, ze nikt z nas nie podejmuje własnych decyzji bez dyskusji w Radzie - jak masz z tym problem to możesz mnie zastąpić - dla mnie bez problemu ;) 

Spoko, tylko dajcie znac nastepnym razem na poczatku tematu zeby nie bylo takich zajebek i pytan na przyszlosc, bo ja np nie wiedzialem do kiedy jest termin i czy bedzie mozna zmieniac decyzje potem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Reikai napisał:

Lol, ale to jest termin dla RL NBA a nie beGM. To jest zaden argument bo u nas czasowo wszystko sie rozjedza.

No to trzeba przyspieszyc. Dawac oferty 1 rundy😁

Ale rozumiem cie. Nie bylo daty w temacie i w sumie to malo osob pewnie wiedzialo ze termin to 29. Ja nie wiedzialem

Takze podsumowujac pewne daty z rl NBA sa tu respektowane a inne nie. Mysle o QO

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, tutaj Karpik zapomniał wpisać termin bo wpisał go do Player Option i pewnie założył ze każdy pamięta 

Takze No Ok, organizacja wciąż jest dopracowywana ;) 

I serio, po tym offseason stworzymy mniejsze zespoły które będą odpowiedzialne za elementy gry bo sama Rada nawet z tą pomocą która istnieje - nie zawsze wszystko ogarniemy idealnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.