Skocz do zawartości

beGM Team Option 2023


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

  • ely3 odpiął/ęła ten temat

Jesli mozna jeszcze zmienic zdanie, to Cole Swider nie u Warriors. A jesli nie mozna, to niech zostanie tak jak jest.

Dziwna akcja, bo w jednym temacie czytam ze jest na to czas, a tu wyzej Ozzy pisze ze nie, takze jak to w koncu jest? Instructions nat klir maj gajs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ozzy110 napisał:

no niestety nie można. przykro mi

To jak to w koncu jest? Bo w innym temacie jest dyskusja, ze mozna do pazdziernika, a ty piszesz ze nie.

Piszcie jakos do kiedy termin, bo tak to sie zajebac mozna jak w wymienionym wyzej przypadku.

@RonnieArtestics twierdzi, ze do pazdziernika jest czas

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał:

To jak to w koncu jest? Bo w innym temacie jest dyskusja, ze mozna do pazdziernika, a ty piszesz ze nie.

Piszcie jakos do kiedy termin, bo tak to sie zajebac mozna jak w wymienionym wyzej przypadku.

@RonnieArtestics twierdzi, ze do pazdziernika jest czas

Reikai mylisz dwa tematy. do końca października 3 i 4 rok rookie umów z pierwszej rundy. koniec czerwca był dla wszystkich pozostałych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę prosić o podanie jakiegoś zapisu, gdzie w sytuacji kiedy drużyna nie podejmie decyzji o TO na przyszły sezon, to ta opcja i tak automatycznie jest przedłużana? 

Bo trochę kłóci mi się to z logiką, że nie napisałem o podjęciu opcji u DJJ i Simonovica, a one i tak zostały przedłużone. 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

Do X to masz decyzje na Kuminge a tutaj był do 29 Czerwca bodajże. 
 

Nie wiem w czym rzecz ?

Z tym, ze w temacie na poczatku nie bylo nic wspomniane o dacie. Taka uwaga na przyszlosc, zeby podawac daty zeby uniknac zajebanstw.

 

2 minuty temu, ozzy110 napisał:

Reikai mylisz dwa tematy. do końca października 3 i 4 rok rookie umów z pierwszej rundy. koniec czerwca był dla wszystkich pozostałych

Ok, no problem. Jak sie nie da, to sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LONGER01 napisał:

Odkąd gra istnieje, był zapis że nie podjęta decyzja = gracz zostaje. Przykład:

http://e-nba.pl/topic/7354-team-option-2020-decyzje-gmów/

"Brak deklaracji w sprawie gracza do 8 Listopada oznacza, że gracz u danego GMa zostaje."

Czyli jest to jakaś niezapisana zasada, którą po prostu trzeba znać? :D 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LONGER01 napisał:

Rok temu, już pierwszego dnia podjąłeś decyzję że nie podejmujesz TO Sama Merilla. 🙂

A co to zmienia? 

No chyba przyznasz, że o takich rzeczach nie trzeba pamiętać? Zwłaszcza jeżeli nie są w żaden sposób uregulowane. 

To też nie tak, że się dopierdalam dla zasady :D Oczywiście, że mogłem napisać NIE i mieć spokój, ale tego nie zrobiłem z jakiegoś powodu, z drugiej strony też nie napisałem TAK (mimo, że u 3 innych podjąłem opcje). Dlatego nie widzę logicznego wytłumaczenia dla podjęcia TO u 2 kolejnych zawodników, gdzie intencji z mojej strony na podjęcie opcji nie ma. 

Gdyby była taka zasada w temacie albo w regulaminie to bym się nie kłócił. :) 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Principe napisał:

A co to zmienia? 

No chyba przyznasz, że o takich rzeczach nie trzeba pamiętać? Zwłaszcza jeżeli nie są w żaden sposób uregulowane. 

To też nie tak, że się dopierdalam dla zasady :D Oczywiście, że mogłem napisać NIE i mieć spokój, ale tego nie zrobiłem z jakiegoś powodu, z drugiej strony też nie napisałem TAK (mimo, że u 3 innych podjąłem opcje). Dlatego nie widzę logicznego wytłumaczenia dla podjęcia TO u 2 kolejnych zawodników, gdzie intencji z mojej strony na podjęcie opcji nie ma. 

Gdyby była taka zasada w temacie albo w regulaminie to bym się nie kłócił. :) 

O to to, o to mi tez chodzi. Dalem tak, nigdzie nie bylo daty ani tego czy mozna zmienic zdanie czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Principe napisał:

A co to zmienia? 

No chyba przyznasz, że o takich rzeczach nie trzeba pamiętać? Zwłaszcza jeżeli nie są w żaden sposób uregulowane. 

To też nie tak, że się dopierdalam dla zasady :D Oczywiście, że mogłem napisać NIE i mieć spokój, ale tego nie zrobiłem z jakiegoś powodu, z drugiej strony też nie napisałem TAK (mimo, że u 3 innych podjąłem opcje). Dlatego nie widzę logicznego wytłumaczenia dla podjęcia TO u 2 kolejnych zawodników, gdzie intencji z mojej strony na podjęcie opcji nie ma. 

Gdyby była taka zasada w temacie albo w regulaminie to bym się nie kłócił. :) 

Podałem Ci zapis z RL NBA, który wg regulaminu obejmuje też Nas. Zawodnicy z Player option i team option mieli ten sam termin co my. 

Ty bezczelnie czekałeś na rozwój FA i już po dwóch dniach Free Agency się obudziłeś, że jednak ich nie chcesz. 

Trochę klasy, bo słabo to wygląda. Sam czekałem z Matkovic, ale decyzję podjąłem w terminie. 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Podałem Ci zapis z RL NBA, który wg regulaminu obejmuje też Nas. Zawodnicy z Player option i team option mieli ten sam termin co my. 

Ty bezczelnie czekałeś na rozwój FA i już po dwóch dniach Free Agency się obudziłeś, że jednak ich nie chcesz. 

Trochę klasy, bo słabo to wygląda. Sam czekałem z Matkovic, ale decyzję podjąłem w terminie. 

Gdzie jest ten zapis? Podałeś zasadę, która ma zastosowanie w przypadku kontraktów niegwarantowanych lub częściowo gwarantowanych, a nie podejmowania TO. 

Tak, czekałem specjalnie żeby nie mieć spotów w rosterze na FA. :D :D :D 

A wydłużanie kutasa przez moralizowanie innych na forum internetowym to przemilczę, bo to dopiero słabo wygląda. 

 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Principe napisał:

Gdzie jest ten zapis? Podałeś zasadę, która ma zastosowanie w przypadku kontraktów niegwarantowanych lub częściowo gwarantowanych, a nie podejmowania TO. 

Tak, czekałem specjalnie żeby nie mieć spotów w rosterze na FA. :D :D :D 

A wydłużanie kutasa przez moralizowanie innych na forum internetowym to przemilczę, bo to dopiero słabo wygląda. 

 

True team options are different than non-guaranteed salaries, which aren’t listed in the space below. Non-guaranteed salaries are less restrictive and provide a little more flexibility than team options, which clubs must act upon by a specific date (June 29) each year.

Masz to zapisane w CBA, także pokory kolego trochę nabierz, bo regulaminu sprawdzać Ci się nie chce, a jeszcze rzucasz niepotrzebne teksty o wydłużaniu kutasów na informacje czemu nie możesz tego robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

True team options are different than non-guaranteed salaries, which aren’t listed in the space below. Non-guaranteed salaries are less restrictive and provide a little more flexibility than team options, which clubs must act upon by a specific date (June 29) each year.

No i jak to ma się, koleżko, do tego, że mam w rosterze zawodników, których opcji nie podjąłem? 

43 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Masz to zapisane w CBA, także pokory kolego trochę nabierz, bo regulaminu sprawdzać Ci się nie chce, a jeszcze rzucasz niepotrzebne teksty o wydłużaniu kutasów na informacje czemu nie możesz tego robić.

Nie dotyczyło to samego problemu (bo mogę się mylić, ekspertem nie jestem), a przemądrzałego i pretensjonalnego stylu wypowiedzi z Twojej strony. 

Edytowane przez Principe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.