Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

LeweBiodroSmoka w temacie 'Love me tender' w dyskusji nt MVP D.Rose'a:

 

 

 

Kontynuując już ten OT (wybaczacie,ale od trzech dni nie ma o czym gadać wyłączając AC gate, Ryska Lewisa i brata ntb. MVPrzemka ). To jest c***a prawda, gdyż było wielu bezstronnych kibiców tutaj czy na e-b, którzy uważali Rose za poważnego kandydata do MVP, mało tego bo w okolicach kwietnia zdecydowana większość była pewna do kogo trafi nagroda i nie ma to znaczenia na którym miejscu wylądował w all-fantasy bo ty RappaR brałeś Georga w pierwszych rundach na wieść o czym padły mi pelargonie na balkonie. Nie wiem czy jest możliwość odkopania tamtych dyskusji, ale hype na DR był niesamowity i na większosci jego dyspozycja robiła kolosalne wrażenie i choć może nie był zasłużonym zwycięzca to na pewno nie był to worst MVP ever.

 

 

pomijając że śmeiszne to w sumie good point

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chris Bosh HOFem? chyba lekka przesada...

 

Niektórzy patrzą na nazwiska zamiast na formę i to co prezentują. Tak jak Kobe miał Nasha i Howarda, a Melo ma Amare ( moim zdaniem lepszy gracz niż Bosh ) czy Tysona Chandlera i też pytać czemu nie walczą o mistrzostwo. Starość nie radość. Pewne rzeczy przemijają. Przez kontuzje, wiek czy inne czynniki. Wade będzie HOFem, był czas że zjadał Kobego na śniadanie, ale teraz jest słaby i o tym trzeba mówić. Nie jest wsparciem dla LeBrona...

 

Jedynie ely mi wyjaśnił w miarę Wasz punkt widzenia, ale moim zdaniem przecenia rolę lidera. Koszykówka to sport zespołowy. Nie wygra sam serii. I tak wygrał w pojedynkę jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Wam powiem, że zdrowy Bledsoe to będzie gracz, robiący wielką różnicę z obu stron parkietu. Taka znacznie lepsza wersja Mike Conleya. Nie wiem czy to jest warte maxa, do tego może być podatny na kontuzje, ale 12 mln za sezon moim zdaniem zasługuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, bo dla mnie Gasol, Bynum i Odom to support lepszy od Miami 12-14.

Shaqa się nie liczy jako wysokiego bez rzutu tylko jako Shaqa. To odzielna liga. A od Bynuma Kobe lubił mieć dużo bardziej Odoma i Gasola jako wysokich i grał wtedy dużo lepiej. 

 

POZAMIATAŁ.

Edytowane przez JH13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rysiek wyoptował z ostatniego roku kontraktu (15 mln) i podpisał coś w stylu 40/4 z tą samą ekipą (Spurs).

 

no kurde, ale to jest zayebista różnica w stosunku do tego co podał ignazz [i zwłaszcza co do tego co sugerował że Amare mógłby zrobić] - w sumie koleś [Jefferson] zarobił jakieś 260% tego, z czego zrezygnował, a nie 150 jak pisał ignazz.... więc tym bardziej to co pisał w stosunku do Amare to polewka i science fiction

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc myślałem, że to jest w miarę rozsądne forum sportowe. Ludziska się dziwują, że James nie napierdalał rzutów od pierwszej do ostatniej minuty niczym Kobe 06, mając z każdej strony rzekomo rewelacyjny support. Lebron nie ma counter moves, Ma je Kobe, ma je Carmelo. Niech Bóg mi świadkiem - zasłoniłem oczy (ostatnio robiłem to chyba podczas oglądania Amityville) ze strachu przed Rudy Gayem wyłaniającym się po przecinku. Charakternicy z polskiego forum o NBA niemal jednogłośnie oznajmili, że ta trzecia kwarta to rychło w czas panie LeBron. Lepiej było w przerwie oddać śmierdzące skarpety do prania, niż palić głupa z trafianiem piłki do kosza. Ja jednak pozwolę się w tym miejscu nie zgodzić. Gdyby przypadkiem udało się coś obronić, a rest of team uzbierałby trochę więcej niż 2 punkty, to można było zrobić z tego mecz. W g3 udało się przez 10 minut zredukować z -21 do -7. to i tutaj można było.

 

 

Rudy Gay żondzi, charakternicy też dobrzy

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zupełnie nie wiesz co może się zdarzyć w najbliższej przyszłości, zawsze możesz poczytać badboys2

 

 

nie wierze w to, ze heat zdobeda tu mistrzostwo i odwroca losy serii. nie wiem co musialoby sie wydarzyc.

choc z 2 strony, wystarczy wygrac 3 mecze z rzedu, to nie jest niewykonalne...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.