Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

.

jestem Mike'em De Antonim :

1] wypierdalam na ławkę Howarda

 

[...]

 

2] wypierdalam na ławkę Nasha, wstawiam do gry Chrisa Duhona [...] Duhon jest Lakersom bardziej potrzebny niż Steve.

 

[...]

 

jedyny problem w tym,że Mike De nie jest mną i za cholere nie posadzi na ławce swojego ministranta, a

Howard ma zdaje się duże plecy na górze i prędzej Lakersi szczezną niż dadzą mu klapsa, który może nauczyłby

szczyla, co to jest męskość.

 

[...]

 

Bez KObego i jego personality Shaq

przeszedłby do historii zjednym tytułem wygranym na plecach Wade'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni dostają grube pieniądze min. za bieganie po parkiecie! Nawet jak lider rzuca cegłę z ręką na ryju to oni mają psi obowiązek mu się pokazać, zapierdalać po obwodzie i szukać sobie pozycji, wtedy może po 5 c***owym shot selection zacznie podawać i nie będzie pałować rzutów na siłę. To tak jakby podkoszowemu nie chciało się zbierać piłki, bo drugi podkoszowy mu 4 razy zbiórkę ukradł.

 

 

Are you kidding?

nie wiem, moze on sie zgrywał, a może się zorientował że pierdoli i sam do siebie napisał potem 'r u kidding' --- ciężko mi stwierdzić bo nie znam usera ani nie śledzę dokładnie tamtego wątku

 

ale jeśli naprawdę miał to na myśli co napisał, to post gruby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, moze on sie zgrywał, a może się zorientował że pierdoli i sam do siebie napisał potem 'r u kidding' --- ciężko mi stwierdzić bo nie znam usera ani nie śledzę dokładnie tamtego wątku

 

ale jeśli naprawdę miał to na myśli co napisał, to post gruby

Chłopie, jak nie śledzisz wątku to po co to wklejasz? r'u kidding było odpowiedzią na konkretny post użytkownika tommason a ty próbujesz coś dopowiedzieć. Zresztą jak ktoś ma inne zdanie niż ty to musi od razu lecieć do łapu-capu? Z takim myśleniem to każdy post z tego forum powinien się znaleźć w tym temacie. Chciałeś zaistnieć, ale coś ci się nie udało

 

jeszcze jedno, też grubo miszczowskie

 

devilnevercry

myślę, że bardziej niż kasa to tego fana ucieszyła reakcja LeBrona, to że był z nim potem na wywiadzie i że spędził z nim trochę czasu

 

przypomne, koles wygral 75 k USD

No i co z tego że wygrał 75k? Dla normalnego jankesa to nie sa jakieś wielkie pieniądze. To tak jakby wygrał nowy samochód klasy S który mógł sobie kupić, a rozmowa z absolutnym top sportowcem na świecie nie zdarza się codziennie...

 

Coś ci słabo idzie, ale kombinuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, jak nie śledzisz wątku to po co to wklejasz? r'u kidding było odpowiedzią na konkretny post użytkownika tommason a ty próbujesz coś dopowiedzieć. Zresztą jak ktoś ma inne zdanie niż ty to musi od razu lecieć do łapu-capu? Z takim myśleniem to każdy post z tego forum powinien się znaleźć w tym temacie. Chciałeś zaistnieć, ale coś ci się nie udało

 

 

 

No i co z tego że wygrał 75k? Dla normalnego jankesa to nie sa jakieś wielkie pieniądze. To tak jakby wygrał nowy samochód klasy S który mógł sobie kupić, a rozmowa z absolutnym top sportowcem na świecie nie zdarza się codziennie...

 

Coś ci słabo idzie, ale kombinuj

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę @rw że nawet na tym forum znalazło by się kilku takich gości na których ta kaska nie zrobiła by wrażenia jesli tylko mogli by usiąść obok lebrona, w końcu to tylko pieniądze a posiedzieć sobie z takim wielkim umięśnionym murzynem bezcenne :)

 

ps. ale tak zupełnie serio to 75 kafli to ok 2 letnie zarobki dla takiego przeciętnego jankesa, kolega chyba przecenia dobrobyt panujący w usa jak również przywilej związany ze spotkaniem lebrona :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę @rw że nawet na tym forum znalazło by się kilku takich gości na których ta kaska nie zrobiła by wrażenia jesli tylko mogli by usiąść obok lebrona, w końcu to tylko pieniądze a posiedzieć sobie z takim wielkim umięśnionym murzynem bezcenne :)

 

ps. ale tak zupełnie serio to 75 kafli to ok 2 letnie zarobki dla takiego przeciętnego jankesa, kolega chyba przecenia dobrobyt panujący w usa jak również przywilej związany ze spotkaniem lebrona :)

Nie rozumiem po co to rozstrząsać, skoro gość dostał kasę i miał możliwość spotkania z LBJ.

Trzeba przyznać, że LBJ też się świetnie zachował, gdyby częściej pokazywał się z takiej strony miałby o połowę mniej haterów. Ale może kiedyś uda mu się choć trochę zmienić wizerunek buca, na który zapracował sobie przez wszystkie lata.

 

 

A tu coś o słynnych faulach technicznych Duncana:

A Duncan jak najbardziej sluszenie wylecial za smianie sie z decyzji Crawforda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Knicks to co innego.

Niby grają teraz padakę, ale...

1)prawdziwy, nie oszukiwany (jak w Nets) starpower.

Melo, drugi najlepszy scorer w NBA, teraz wskoczył w slump, ale wiadomo, lubi big moments i na PO się wstawi (czego nie należy oczekiwać po dajmy Deronie czy JJu)

 

Nie wiem, czy fani Knicks byliby z tego aż tak zadowoleni ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę @rw że nawet na tym forum znalazło by się kilku takich gości na których ta kaska nie zrobiła by wrażenia jesli tylko mogli by usiąść obok lebrona, w końcu to tylko pieniądze a posiedzieć sobie z takim wielkim umięśnionym murzynem bezcenne :)

 

ps. ale tak zupełnie serio to 75 kafli to ok 2 letnie zarobki dla takiego przeciętnego jankesa, kolega chyba przecenia dobrobyt panujący w usa jak również przywilej związany ze spotkaniem lebrona :)

zależy jak bogaty jankes i jak wpatrzony w lebrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieczęsto tu cokolwiek wrzucam, ale to mnie rozbawiło:

 

To w końcu jak mamy oceniać Kobego? Jako wybitnego scorera którym był przez całą karierę czy jako playmakera od 3 spotkań? I która wersja w końcu jest lepsza dla Lakers? Bo że nie jest to jego naturalna wersja to chyba widać. Black Mambą jest się całe życie, nie można się nagle stać bobrem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale oglądałeś coś miśków ostatnie dwa lata czy recapy na nba.com?

1. Na czym opierasz swoje założenie, że Gay jest świetnym obrońcom lub też świetny na Durexa? Pokaż mi staty, mecze albo wskaż jak wypadał Durant przeciwko niemu. Gay jest solidnym obrońcom ale Prince na pewno nie pogorszy obrony.

 

siłom i godnościom osobiostom.

 

mój wewnętrzny grammar nazi płacze.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.