Skocz do zawartości

łapu-capu


tangiers

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 25.03.2023 o 22:31, obywatelPP napisał:

Kiedyś machnąłem ćwiartkę na szybkości pod śmietnikiem i nagle za winkla wyskoczyły 2 takie mega owłosione szczury.. na momenice <zwrocik >ah, tylko trunku było szkoda ;))

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten temat to mógłby mieć osobne łapu-capu, ale chociaż niech coś po nim zostanie:

Godzinę temu, Qcin_69 napisał:

bo to kolejna dyskusja, która była wałkowany na milion sposobów na milionie forum, aż w końcu dotarła do e-nba.

Wiec nim dojdziesz do tego po kilkudziesięciu postach dyskusji, przedstawiam Ci wnioski końcowe odnośnie popularności dyscyplin na świecie:

1)Piłka Nożna 

długo nic

2)koszykowka

dlugo nic

3)piłka ręczna 

4)Bejzbol

5-6 Hokej i Siatkówka 

7-8 krykiet i rugby

9-10 football amerykański i piłka wodna 

jednak jesteśmy w Polsce, na polskim forum i tutaj siatkówka będzie wyżej wyceniana od piłki ręcznej, a Hokej od Bejzbola, mimo, ze w skali globalnej to mniej popularne sporty.

Wiec nie wiem o czym Ty chcesz dyskutować, jak za tymi danymi stoją fakty, a nie czyjeś widzimisie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 10.04.2023 o 12:26, iglo13 napisał:

Akurat Irving był bardzo chwalony za relacje w szatni, grał też to co miał grać. Świetny w ofensywie, słaby w defensywie, super 4 kwarty, perfekcyjne rzuty wolne(dla mnie ważne bo Mavs tragicznie rzucają za 1- patrze na ciebie Luka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, fluber napisał:

 

Taki regularnie najebujacy się lekarz z czasem będzie coraz głupszy, będzie powodował coraz więcej błędów i miał na sumieniu coraz więcej osób, przez co będzie pił coraz wiecej. Przerwij to póki jesteś młody, zanim dojdziesz do tego punktu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, shadowy86 napisał:

Temat na finały był mój, liczę, że po zwycięstwie Bostonu admini go przywrócą, a typo co założył temat finały Nuggets-Miami prześle mi czekoladki i bukiet kwiatów.

rozmawiałem już z miejscowo cukiernio czy jest szansa sprowadzić praliny o smaku jinxu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.