Skocz do zawartości

Bucks 23/24


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Thomas napisał(a):

Mieli dobrze funkcjonującą maszynkę, to zachciało im się Lillarda. Nie dosyć, że się osłabili, to jeszcze wzmocnili Boston. To jest klasyczny przykład, że zła zmiana jest gorsza od braku zmian. Dla tego siedzę w jednej robocie od kilkunastu lat :D

Ciesz się! 

Giannis wielokrotnie ciepło wypowiadał się o Bulls 

Kolejne ruchy jak ten z Docem mogą zrobić różnicę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, airmax napisał(a):

Dobrze, że jest w Bux ktoś kompetentny, kto potrafi zdiagnozować problemy słabszych wyników 

 

Pokaz mi gościa który nie chciałby przytulic tych 40 baniek. Jakby bucks do mnie zadzwonili z propozycja tez bym wziął posadę mimo tego ze grałem parę lat w jakiś ligach amatorskich. Trudno winić gościa  z pokrętnym wytłumaczeniami w sytuacji ze ma skład bez broniących guardow w ogóle. Ale Doc dla mnie i tak jest przez ligę  bardziej ceniony niż na to zasługuje.

 

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marceli73 napisał(a):

Pokaz mi gościa który nie chciałby przytulic tych 40 baniek.

Chyba nie mogłeś bardziej mylnie odebrać mojego wpisu :)

Niech sobie Doc zarabia, niech mu się wiedzie. Osobiście bardzo się cieszę, że dostał tą ofertę, bo nie muszę go więcej słuchać komentującego meczów. Mój wpis to bardziej podśmiec***ki z FO Bux & tej bandy tańczącej wesołe tańce po tym jak zwolnili trenera. Póki przegrywają to trzeba wykorzystać moment, bo zaraz wleci jakieś 14-1 i będzie po zabawie

Edytowane przez airmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, airmax napisał(a):

Chyba nie mogłeś bardziej mylnie odebrać mojego wpisu :)

Niech sobie Doc zarabia, niech mu się wiedzie. Osobiście bardzo się cieszę, że dostał tą ofertę, bo nie muszę go więcej słuchać komentującego meczów. Mój wpis to bardziej podśmiec***ki z FO Bux & tej bandy tańczącej wesołe tańce po tym jak zwolnili trenera. Póki przegrywają to trzeba wykorzystać moment, bo zaraz wleci jakieś 14-1 i będzie po zabawie

Ja nie polemizuje z tym. Tez tak uważam a pretensje do siebie może mieć tylko management Bucks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, airmax napisał(a):


 

Cały ten mecz to jest beka z obrony Bucks, ile oni zostawiali czystych pozycji dla Heat na obwodzie i nie tylko, tam czasem piłka krążyła, a te placki z Bucks tylko kręciły głowami, oni już nawet pod koszem nie potrafią ustawić obrony.

Oberwie im się za ten ruch po Lillarda jeśli on nie zagra jakichś playoffów na poziomie tego co robił w pierwszych rundach przeciwko Nuggets czy OKC. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Dziuseppe napisał(a):

Oberwie im się za ten ruch po Lillarda jeśli on nie zagra jakichś playoffów na poziomie tego co robił w pierwszych rundach przeciwko Nuggets czy OKC. 

Bardziej powinno im się oberwać za zatrudnienie Griffina i na jego miejsce doktorka. To już obrażony Stotts byłby 5 razy lepszy. Przynajmniej atak by hulał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dziuseppe napisał(a):

Cały ten mecz to jest beka z obrony Bucks, ile oni zostawiali czystych pozycji dla Heat na obwodzie i nie tylko, tam czasem piłka krążyła, a te placki z Bucks tylko kręciły głowami, oni już nawet pod koszem nie potrafią ustawić obrony.

Oberwie im się za ten ruch po Lillarda jeśli on nie zagra jakichś playoffów na poziomie tego co robił w pierwszych rundach przeciwko Nuggets czy OKC. 

 

Za lillara? 

 

Widziałeś i zresztą sam pisałeś o zagrywkach ustawieniu obrony 

Za to odpowiada Lillard czy Antek? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Behemot napisał(a):

Bardziej powinno im się oberwać za zatrudnienie Griffina i na jego miejsce doktorka. To już obrażony Stotts byłby 5 razy lepszy. Przynajmniej atak by hulał.

Tylko, że problem Griffina wziął się też z tych gwiazd Bucks, bilans miał dobry, jak oddali Holidaya i Allena, a wzięli Lillarda, to normalne, że obrona się pogorszyła, ale gość coś tam kumał i próbował zrobić, a teraz mają chłopa co dwa lata dochodzi do tego jakie usprawnienia wprowadzić. 

Nowy trener i brak poszanowania wśród zawodników był chyba największym problemem, jak Giannis sobie sam wchodzi na parkiet, później krytykuję ustawienia obronne Griffina w rozmowie z dziennikarzem, to coś jest nie tak, a po wywaleniu AG oczywiście niewiniątko, kocham Adriana Griffina, to mój brat, zaprosiłem go na swój ślub, nie podoba mi się to xD 

Jebać tych Bucks. 

2 minuty temu, josephnba napisał(a):

Za lillara? 

 

Widziałeś i zresztą sam pisałeś o zagrywkach ustawieniu obrony 

Za to odpowiada Lillard czy Antek? 

Jak nie słuchali trenera to c*** im do dupy, obu, a Lillard zawsze był firanką w obronie.

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**** co tu się za patola rodem z kryminału odstawia 

 

Może sobie wszyscy pozakladajcoe frajerskie konta patusów z pierdla lub patocelebrytów 

 

 

Jeen debil zrobił sobie konto z jakimś pedałem i teraz dzieciarnia podlapała vibe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, josephnba napisał(a):

k**** co tu się za patola rodem z kryminału odstawia 

 

Może sobie wszyscy pozakladajcoe frajerskie konta patusów z pierdla lub patocelebrytów 

 

 

Ale o co Tobie chodzi?  Sam bluzgasz i wyzywasz praktycznie w każdym poście zawdoników czy drużyny, które Ci nie pasują. Ja tu robię patole bo raz napisałem, że c*** im do dupy?

Zmień sobie może nick na hipokryta. Niezły fikołek xD

Ja to odbieram tak, że im nie pasowało to co on chciał wprowadzić, to nie są poważni ludzie. No nie zwalniasz chłopa z bilansem 30-13(chyba, że jesteś LeBronem i kolegę chcesz zatrudnić xD), żeby zatrudnić w jego miejsce DOKTORA RIVERSA po to aby wprowadził usprawnienia, RIVERS I NOWE USPRAWNIENIA GRZE kumasz?

 

 

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dziuseppe napisał(a):

Ale o co Tobie chodzi?  Sam bluzgasz i wyzywasz praktycznie w każdym poście zawdoników czy drużyny, które Ci nie pasują. Ja tu robię patole bo raz napisałem, że c*** im do dupy?

Zmień sobie może nick na hipokryta. Niezły fikołek xD

Ja to odbieram tak, że im nie pasowało to co on chciał wprowadzić, to nie są poważni ludzie. No nie zwalniasz chłopa z bilansem 30-13(chyba, że jesteś LeBronem i kolegę chcesz zatrudnić xD), żeby zatrudnić w jego miejsce DOKTORA RIVERSA po to aby wprowadził usprawnienia, RIVERS I NOWE USPRAWNIENIA GRZE kumasz?

 

 

To nie bezpośrednio do ciebie było ale tak c*** do dupy to taki zwrot parusów z kryminału 

 

Ja nie bronię Lillarda czy Antka za to że nie słuchali tylko tego że dostaje się Damianowi za to że zespół nie broni 

Naiwnym był ten kto myślał że difens się poprawi jak odejdzie Holiday i przyjdzie Lillard 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Naiwnym był ten kto myślał że difens się poprawi jak odejdzie Holiday i przyjdzie Lillard 

Tu zgoda, to było raczej oczywiste, ale Lillard jakoś niewinny też nie jest, nie chodzi mi o obronę, tylko jego grę ogólnie. On rzutowo ma jeden z najgorszych sezonów w karierze, dlatego pisałem, że jak tu nie będzie prime Dame w playoffach, to Bucks nie mają czego szukać i ten transfer po niego będzie można uznać za nieudany. 

 

8.5 prób za trzy na mecz i 34%, nie na takiego Lillarda liczyli, to Holiday jakoś tragicznie przy tym nie wyglądał rok temu, a trzymał obronę na obwodzie w garści.

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dziuseppe napisał(a):

Tu zgoda, to było raczej oczywiste, ale Lillard jakoś niewinny też nie jest, nie chodzi mi o obronę, tylko jego grę ogólnie. On rzutowo ma jeden z najgorszych sezonów w karierze, dlatego pisałem, że jak tu nie będzie prime Dame w playoffach, to Bucks nie mają czego szukać i ten transfer po niego będzie można uznać za nieudany. 

 

8.5 prób za trzy na mecz i 34%, nie na takiego Lillarda liczyli, to Holiday jakoś tragicznie przy tym nie wyglądał rok temu, a trzymał obronę na obwodzie w garści.

Rzutowo zgoda ale pozycję do rzutów to tworzy się zagrywkami ofensywnymi a nie liczy tylko i wyłącznie na one Man show w każdym meczu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc 

Lubię Lillarda ale nie będę za niego umierał. Gra poniżej oczekiwań i to jest fakt. Nie jest on jednak jedynym winnym a już wyrzucanie mu obrony to tak jakby nigdy go nie oglądać i się dziwić że źle broni 

 

Mi się to podoba w dwójnasób

1. Wzmocnili Celtów 

2. Antek może zechcieć odejść do sąsiada o którym ma bardzo dobre zdanie 

 

To drugie to bardzo życzeniowe ale taki przywilej fana 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

2. Antek może zechcieć odejść do sąsiada o którym ma bardzo dobre zdanie 

 

To drugie to bardzo życzeniowe ale taki przywilej fana 

Ale do Chicago to on nie powinien chcieć ze względu na bardzo mierny management. Na pewno mu tam ekipy nie sklecą chyab ze za darmo by poszedł ale trzeba było nie podpisywać extension.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.