Skocz do zawartości

Bucks 23/24


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Khris Middleton underwent successful surgery on his right knee shortly after the playoffs to address an issue he played through last season.

Middleton is expected to fully recover from the minor arthroscopic procedure, and he should be back on the court in July.

Following a left wrist surgery last offseason, Middleton missed the first 20 games of the season as he waited for the wrist to heal.

Middleton missed 18 straight games during the middle of the season with knee soreness. 

Middleton has until June 21st to make a decision on his $40.4 million player option for the 23-24 season.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Chyba czas odświeżyć temat, bo Bucks maja problem... i nie chodzi o to, że Dame ma gorsze i lepsze dni w ataku w kontekście wpasowania się w ekipę, to przyjdzie, ale dzieje sie dokładnie to co pisałem po dealu, że jeszcze zapłaczą za Jrue.... Dlaczego? 

Od lat pisałem o tym, że kluczem defensywy Bucks nie jest ani Giannis (oczywiście jest super obrońcą), ani Lopez (te ochy i achy jako kandydata do DPOTY), tylko Jrue. 

Dziś mamy oczywiście dopiero 4 mecze, ale... Bucks maja obecnie najgorszą obronę w lidze, mając na boisku 2 graczy niby "kalibru" All-D.

Bucks maja DRtg 121 - ktoś powie, to przez blowouty/garbage - nieprawda, bez garbage z Giannisem i Lopezem na boisku maja DRtg 117... poziom Utah czy Wizards czyli 27 i 28 ekipy overall w NBA w D...

Na gwałt potrzebują PoA na G jak Caruso, tylko nie wiem czemu Bulls mieliby go oddawać im. Mogliby ze studia wyrwać Austina Riversa, który nawet bez treningu byłby lepszy w D niż 3/4 ekipy Bucks. Był wcześniej Bullock, ale nie sięgali po niego za min., a Cartera nie zatrzymali wcześniej, więc teraz muszą bardziej pokombinować. Może jakis deal po Royca O'Neala?

Bez tego to dupa nie contender będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, dannygd napisał(a):

Chyba czas odświeżyć temat, bo Bucks maja problem... i nie chodzi o to, że Dame ma gorsze i lepsze dni w ataku w kontekście wpasowania się w ekipę, to przyjdzie, ale dzieje sie dokładnie to co pisałem po dealu, że jeszcze zapłaczą za Jrue.... Dlaczego? 

Od lat pisałem o tym, że kluczem defensywy Bucks nie jest ani Giannis (oczywiście jest super obrońcą), ani Lopez (te ochy i achy jako kandydata do DPOTY), tylko Jrue. 

Dziś mamy oczywiście dopiero 4 mecze, ale... Bucks maja obecnie najgorszą obronę w lidze, mając na boisku 2 graczy niby "kalibru" All-D.

Bucks maja DRtg 121 - ktoś powie, to przez blowouty/garbage - nieprawda, bez garbage z Giannisem i Lopezem na boisku maja DRtg 117... poziom Utah czy Wizards czyli 27 i 28 ekipy overall w NBA w D...

Przeciez w poprzednich sezonach Bucks bez Jrue na boisku bronili duzo lepiej niz w dotychczasowych kilku meczach...

7 godzin temu, lorak napisał(a):

to nie brak Jrue jest problemem, lecz nowy trener.

... ergo moga zaplakac bardziej za innymi zmianami, w tym skladu bo nie tylko Lillard za Jrue, ale tez Beasley za Allena i zastapili lawke wetow Ingles+Matthews na garsc prospektow.

Wszystkie te 4 zmiany moga byc na niekorzysc dla obrony, wiec sie tak skumulowalo. A z drugiej strony zawsze mi sie wydawalo, ze jak sie dokonalo zmiany trenera to trzeba dac wiecej czasu na wnioski odnosnie nowego systemu - ilez to razy byl slaby poczatek, a potem cos zatrybilo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2023 o 08:01, lorak napisał(a):

to nie brak Jrue jest problemem, lecz nowy trener.

 

17 godzin temu, wiLQ napisał(a):

Przeciez w poprzednich sezonach Bucks bez Jrue na boisku bronili duzo lepiej niz w dotychczasowych kilku meczach

Oczywiście, że zmiana trenera czy rotacyjnych graczy też ma znaczenie, ale mimo wszystko moja wypowiedz skupia się nie bez powodu na Jrue.

Ostatnie 3 lata to Bucks z Jrue +11 Net i 110 DRtg (co ciekawe bez Lopeza te wskazniki sa niewiele gorsze). Z kolei bez Jrue (ale.z Lopezem i Giannisem) tylko +2 Net i 114,5 DRtg. Owszem to lepiej niż ten obecny pozio., ale overall to jest przepaść w jakości, jeśli mamy ciągle w głowie, że na.boisku jest 2 all-D kaliber graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajnie ogląda się tych nowych Bucks. Świetnie złożony roster składający się z naprawdę mocnej S5 a kiedy przyjdzie pora na zmiany to z ławki nie muszą wystawiać przysłowiowych ogórów ale sensowne nazwiska.

Przykładem może być Portis który dziś pokazał się z naprawdę dobrej strony. Antek oczywiście dominuje i nie ma na niego mocnych.

Jak waszym zdaniem finalnie wypadają Bucks na tle dominatorów na wschodzie jak 76ers czy Celtics i jak oceniacie ich szanse w tym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalnie szalony mecz z Mavs. Obie ekipy oddały łącznie 201 rzutów (102 trójki) wszystko na blisko 50%fg

jeśli tak mają wyglądać ci nowi Bucks, to rzeczywiście jest to lekko przerażające w perspektywie PO, a taka seria z Celtics, to może być wydarzenie na miarę dekady, oby wszyscy byli zdrowi

Lillard wygląda świetne po wyleczeniu urazu, do tego Lopez jednak dalej ma coś w baku, kapitalne też były trójki Connaughtona

zastanawiam się tylko czy oni mogą na dłuższą metę wytrzymać cały rs takiego grania, niemniej D'Antoni byłby wniebowzięty

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

On jeszcze tam płakał, że piłka którą ostatecznie dostał, to nie jest ta. Pomyślałem sobie: chłopa totalnie odkleiło, ale później obejrzałem sobie ten mecz, a on oddał w nim aż 32 rzuty wole, więc miał czas się jej dokładnie przyjrzeć i ja mu wierzę xD 

Ale RJ tu krótko wyjaśnił, jak Giannis mógł to rozegrać, ale zamiast tego wolał zrobić The Jerry Springer Show :D 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
27 minut temu, LAF napisał(a):

75-38 po pierwszej połowie 😮

Bucks po pierwszej połowie meczu z Jazz mieli 77-46...

Więc w sumie niezły przewrót zrobili. Bucks z Jazz fatalnie bronili obwód gdzie co chwilę gubili kogoś i ten trafiał z czystej pozycji . A teraz byli skupieni.. Ale też Celtowie jakoś dziwnie weszli w ten mecz i szybko się poddali.. 

Z jednej strony Bucks nie są tak dobrzy jak dziś.. A Boston nie zawsze będzie tak zmęczone jak dziś . Było widać ,że ich nogi odczuwają trudy dogrywki z poprzedniej nocy. A Bucks po tym meczu z Jazz wyszli na misji. Tam jakoś na przełomie pierwszej i drugiej kwarty zrobili 25-0 czy jakoś tak . I wtedy wyłączyłem bo tego się nie dało oglądać. Tatum w ogóle nie rzucał. A po drugiej stronie Portis trafiał co chciał

Boston miał wypadek przy pracy a Bucks moim zdaniem wciąż musza sporo poprawić.. Liga coraz bardziej idzie w kierunku rzucania trójek a oni wciąz bronią ten obwód tak trochę jakby był rok 2013 

Wiadomo ,że obrona z Lillardem nigdy nie będzie tak dobra jak w poprzednim sezonie ale oni nie będą za każdym razem rzucać tak dobrze jak dziś. Ale co ostatnio ich oglądam czy z PAcers, Rockets czy Jazz to ich obrona jest mocno ryzykowna. Haliburton robił co chciał i nie bardzo wiedzieli jak go bronić. Z JAzz to w ogóle była kaszana bo weszli w mecz źle ale też nie mieli żadnego pomysłu na Sextona. Rzucali sobie za 3 jakby to był trening.. 

Oj bardzo im brakuje Graysona teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Reikai napisał(a):

Lillard, czy Jrue?

 

A to nie to samo? Skoro wymieniasz jednego na drugiego. Wiadomo ,że tam jeszcze doszedł inny geniusz obrony Beasley ale on się nawet stara

W Bucks nadal jest sporo dobrych obrońców , którzy tworzyli TOP5 obronę a teraz jest dramat.

W Blazers nawet dobrzy obrońcy jak Covington czy Nance Jr nie byli w stanie zmienić obrazu. Jak patrzę jak Lillard nawet nie patrzy na swojego gracza tylko wodzi wzrokiem za piłką to wiem ,że obrona Bucks dobra być nie może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Reikai napisał(a):

Lillard, czy Jrue?

Bo Blazers z 29 na 21 to kiepski przyklad.

Chyba both effect. Brak Jrue i  jego miejsce gość znacznie poniżej przeciętnej w obronie. No i bez trenera tez obrona sama się nie ustawi

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.