Skocz do zawartości

Let's repeat! czyli sezon 09/10 w jezioranach


sadek69

Rekomendowane odpowiedzi

no oczywiście tak, ale jak już gra bez tego palca to niech sobie daruje rzucanie i ograniczy się do kreowania pozycji partnerom, a rzucania jak ma czysta pozycję, bo jeżeli bez palca chce wykonywać tyle rzutów ile z palcem, to 4/19 będzie przynosić więcej szkód niż pożytku, mimo boiskowego iq czy passing skils kobasa..

Z tym się zgadzam, ale z rzucaniem u niego jest róźnie raz over 50% raz poniżej mimo tego palca.

 

Z Magic zaliczamy też jako 'without Kobee' :?: :D

Nie, czemu tak sądzisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozecie zmienic watek?

allen35 kurewsko smieszne. beka jak huj.

o ile zauwazylem, to wlasnie nie fani lakers robia z kobego wielkie halo tylko cala reszta.

chocby w tym temacie.

o konuzji wiadomo od 5 tygodni. rudno przyjelismy. na ile ma to wplyw na jego rzucanei to sie okaze, jak juz sie upora z urazem i bedzie gral normalnie. wtedy bedziemy mieli porownaniu. poki co moze odpusccie emat kobego, bo bedzie powracal co drugi mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgadzam, ale z rzucaniem u niego jest róźnie raz over 50% raz poniżej mimo tego palca.

no i tu się rodzi pytanie-co jest rzeczywiście w tym palcem.. Bo raz przeszkadza, raz nie, a przypominam raz jeszcze, że pierwsze mecze po tej kontuzji (nie licząc pierwszego, bo tam jeszcze grypa była) były w wykonaniu KB jedne z najlepszych w sezonie chyba..

 

theo001 napisał(a):

Z Magic zaliczamy też jako 'without Kobee' :?: :D

 

 

Nie, czemu tak sądzisz?[/quote:2q66tb0s]

 

Bo z Dallas było bez, to może teraz też bez :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allen35 analfabeto listosci! zajrzyj do slownika zanim napiszesz cos do ludzi.. wstydu oszczedz.

 

wtrącając swoje 3 grosze do tematu: te wszystkie smichy, chichy, docinki i durne przyspiewki bedziecie sobie mogli wsadzic w dupe w czerwcu, gdy bedziemy swietowac back-2-back, a wy ze swoich nor nie wysciubicie nawet nosa ze wstydu.

 

co do palca, to zgadzam sie ze gra w tym stanie jest bezcelowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrącając swoje 3 grosze do tematu: te wszystkie smichy, chichy, docinki i durne przyspiewki bedziecie sobie mogli wsadzic w dupe w czerwcu, gdy bedziemy swietowac back-2-back, a wy ze swoich nor nie wysciubicie nawet nosa ze wstydu.

Wyluzuj troche stary ......temat jest o tyle ciekawy , ze chyba mozna podejsc do niego nieco z dystansem........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtrącając swoje 3 grosze do tematu: te wszystkie smichy, chichy, docinki i durne przyspiewki bedziecie sobie mogli wsadzic w dupe w czerwcu, gdy bedziemy swietowac back-2-back, a wy ze swoich nor nie wysciubicie nawet nosa ze wstydu.

Wyluzuj troche stary ......temat jest o tyle ciekawy , ze chyba mozna podejsc do niego nieco z dystansem........

ale probujesz byc smieszny, a jestes raczej zalosny na co wskazuje ten twoj post wyzej :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobe mógłby trochę odpuścić. Lepiej, żeby stan palucha już się nie pogarszał. LAL i tak będą wygrać, choć z mniejszą częstotliwość, a poza tym to i tak nie ma znaczenia czy w kolejnym miesiącu będziemy mieli bilans 20-0 czy 15-5

 

 

Slyszalem ze maja nakrecic film pt. "palec Kobe'go" tagze nowy harry potter bedzie mial podtytul"palec Kobe'go" i serie rekawiczek sygnowanym takim podpisem :lol:

Pozdro

 

Filmów o Kobem z pewnością kilka powstanie, ale twój zajebisty żart jest tak mega c***owy, że aż nie śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis najwazniejszy mecz w tym sezonie.

jezeli to nie jest statement game to nie wiem co nim byc musi

ekipy prawie w pelnych skladach (brakuje jedynie moona w cavs i sashy w lakers)

ekipy z 2 najlepszymi bilansami w lidze. jest o co grac. jak cavs wygraja o zdobeda przewage psychiczna nad lakers do ego zmniejsza przewage lakers do 1 porazki co w perspektywie takich terminarzy moze byc kluczowe.

jak lakers wygraja, zmaza plame po swatecznym spotkaniu i odepchna konkurencje na 3 mecze.

cholernie wazny mecz i to jest jedno z tych spokan, na ktore czeka sie pol sezonu i jedno z takich, ktore oglada sie z nerwami w tle od pierwszej minuty.

 

i tak bedzie dzisiaj. nie wyobrazam sobie tego inaczej. i wcale nie jestem spokojny. wrecz przeciwnie. 2.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis najwazniejszy mecz w tym sezonie.

jezeli to nie jest statement game to nie wiem co nim byc musi

ekipy prawie w pelnych skladach (brakuje jedynie moona w cavs i sashy w lakers)

niestety Mo nie zagra.

w związku z tym zastanawiam się czy nie postawić na lakers, bo kurs jest jeszcze zachęcający: 2,35 ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli największe zagrożenie dla Lakers nie zagra :? jak Lakers wygrają to się nie będzie liczyło bo bez Mo, jak przegrają to pieśniom pochwalnym na cześć Lebrona nie będzie końca :)

 

a cała ta wycieczka na wschód dość ciekawa, zobaczymy czy podobnie jak rok temu to będzie moment kiedy się zbiorą do kupy, mnie najbardziej interesuje mecz z Celtics, KG już mam nadzieję zdąży wrócić i zagrać parę spotkań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis najwazniejszy mecz w tym sezonie.

jezeli to nie jest statement game to nie wiem co nim byc musi

ekipy prawie w pelnych skladach (brakuje jedynie moona w cavs i sashy w lakers)

niestety Mo nie zagra.

w związku z tym zastanawiam się czy nie postawić na lakers, bo kurs jest jeszcze zachęcający: 2,35 ;]

Już 2.30 Lo, przynajmniej o 18 jak stawiałem na win 35 zeta

 

Btw co sądzicie o tym całym Harris to Lakers trade? To jest k**** ridicolous jak dostaniemy Devina to przecież nie ma szans żeby ktoś nas pokonał, nie ma sensu w tym żeby Nets nas wzmacniali jak chcą Lebrona bo wtedy itak nie mają szans na miśka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co sądzicie o tym całym Harris to Lakers trade? To jest k**** ridicolous jak dostaniemy Devina to przecież nie ma szans żeby ktoś nas pokonał, nie ma sensu w tym żeby Nets nas wzmacniali jak chcą Lebrona bo wtedy itak nie mają szans na miśka?

Jeśli Stern pozwoli grać Lakers dwiema piłkami naraz to wzmocnienie rzeczywiście doskonałe. W innym wypadku taki trejd nie ma sensu. Harris to ballhog bez rzutu, nie potrafi poprowadzić zespołu do jakiegokolwiek sukcesu. Nie mówię o jakimś poważnym sukcesie typu PO, chodzi mi np o wygranie pojedynczego meczu.

 

PS Nie Kubi, LeBron nie pójdzie do Nets.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co sądzicie o tym całym Harris to Lakers trade? To jest k**** ridicolous jak dostaniemy Devina to przecież nie ma szans żeby ktoś nas pokonał, nie ma sensu w tym żeby Nets nas wzmacniali jak chcą Lebrona bo wtedy itak nie mają szans na miśka?

Jeśli Stern pozwoli grać Lakers dwiema piłkami naraz to wzmocnienie rzeczywiście doskonałe. W innym wypadku taki trejd nie ma sensu. Harris to ballhog bez rzutu, nie potrafi poprowadzić zespołu do jakiegokolwiek sukcesu. Nie mówię o jakimś poważnym sukcesie typu PO, chodzi mi np o wygranie pojedynczego meczu.

 

PS Nie Kubi, LeBron nie pójdzie do Nets.

To nie ma sensu? Trade dla Lakers nie ma sensu? Jajca sobie robisz? :lol:

 

Derek Fisher? Znasz kolesia?

 

http://www.hoopsworld.com/Story.asp?story_id=15048

 

harris kobe ron pau bynum

 

Wall SG Lebron Bosh Lopez

 

anybody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw co sądzicie o tym całym Harris to Lakers trade? To jest k**** ridicolous jak dostaniemy Devina to przecież nie ma szans żeby ktoś nas pokonał, nie ma sensu w tym żeby Nets nas wzmacniali jak chcą Lebrona bo wtedy itak nie mają szans na miśka?

Jeśli Stern pozwoli grać Lakers dwiema piłkami naraz to wzmocnienie rzeczywiście doskonałe. W innym wypadku taki trejd nie ma sensu. Harris to ballhog bez rzutu, nie potrafi poprowadzić zespołu do jakiegokolwiek sukcesu. Nie mówię o jakimś poważnym sukcesie typu PO, chodzi mi np o wygranie pojedynczego meczu.

 

PS Nie Kubi, LeBron nie pójdzie do Nets.

To nie ma sensu? Trade dla Lakers nie ma sensu? Jajca sobie robisz? :lol:

 

Derek Fisher? Znasz kolesia?

 

http://www.hoopsworld.com/Story.asp?story_id=15048

 

harris kobe ron pau bynum

 

Wall SG Lebron Bosh Lopez

 

anybody?

Powiedz mi czy widziałeś ostatnio tego Harrisa czy po prostu słyszałeś, że jest fajny?

 

Devin Harris nie jest fajny, a Harris w Lakers, gdzie miałby obok Kobego, jego kumpli i trójkąty, byłby bardzo niefajny.

Koleś nie ma rzutu, nie jest wybitnym podającym (dolne stany średnie) i punkty zdobywa głównie wjazdami pod kosz (czyli tam gdzie stoją Pau i AB). Nie miałby w dodatku zbyt często piłki w rękach, co w jego przypadku równałoby się brakiem jakiejkolwiek efektywności. Jedyna opcja jaką widzę, to zrobienie z niego 6thmana, bo przy Kobasku to by sobie chłopak nie pograł swojego basketu. Ale jak na rezerwowego to Devin ciut za drogi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, taki skład Nets ładnie by wyglądał, ale jest prawdopodobny gdzieś w 10%.

1. Lebron- albo zostaje w Cavs, albo idzie do Knicks albo wali do Miami i nie wiem co się dzieje, wtedy będzie dopiero trzeba drugą piłkę rzucić na boisko.

2. Bosh- najbardziej prawdopodobny kierunek to Florydka myślę

3. Wall- no, ale jeszcze w loterii musi się poszczęścic, ajt?

 

A tak z Harrisem mają 3 pozycje obsadzone naprawdę fajnymi grajkami, dorzucą dwóch skrzydłowych i jest niezła drużyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.