Skocz do zawartości

Let's repeat! czyli sezon 09/10 w jezioranach


sadek69

Rekomendowane odpowiedzi

repeat jest oczywisty, kwestia tych paru miesięcy...

Kobe w PO pokaże, że jest najlepszym graczem dekady (odwołując się do posta u góry strony) i przypieczętuje to 5 tytułem. Solidny support nie jest key to the win, tylko bycie greatest of all time clutch player, shooter, scorer, itd.

Jak nie będzie szło to ćpnie jakiegos game winnerka, buzzer beatera czy niewiarygodnego fadeawaya będąc potrojonym i utrzyma status quo.

Palec może mieć złamany, byle nie plecy czy kark.

Gazolina czy Artyst niech kryją swoich i nie wyrywają się w ataku, Shanon niech walnie 360 tomahawka, Bynum niech nie wstaje z ławy, a Fiszu i reszta powinni dokarmiać Kobasa. nie ma znaczenia kto go kryje, on machnie crossovera skończy pull upem czy swoim "zwykłym" niezwykłym jumperkiem, ewentualnie wjazdem pod kosz i reverse dunkiem.

parę asyst no look pass i kilka off rebs.

taki jest Kobe. taki jest Kobe. taki jest on.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

repeat jest oczywisty, kwestia tych paru miesięcy...

Kobe w PO pokaże, że jest najlepszym graczem dekady (odwołując się do posta u góry strony) i przypieczętuje to 5 tytułem. Solidny support nie jest key to the win, tylko bycie greatest of all time clutch player, shooter, scorer, itd.

Jak nie będzie szło to ćpnie jakiegos game winnerka, buzzer beatera czy niewiarygodnego fadeawaya będąc potrojonym i utrzyma status quo.

Palec może mieć złamany, byle nie plecy czy kark.

Gazolina czy Artyst niech kryją swoich i nie wyrywają się w ataku, Shanon niech walnie 360 tomahawka, Bynum niech nie wstaje z ławy, a Fiszu i reszta powinni dokarmiać Kobasa. nie ma znaczenia kto go kryje, on machnie crossovera skończy pull upem czy swoim "zwykłym" niezwykłym jumperkiem, ewentualnie wjazdem pod kosz i reverse dunkiem.

parę asyst no look pass i kilka off rebs.

taki jest Kobe. taki jest Kobe. taki jest on.

fajny pierwszy post

 

witamy

 

a juz zacząłem chwalić fanów Lakers :wink:

 

1. spurs Kobasa nie potroją

2. z Bynumem na ławce tracicie przewagę fizyczności nad niskimi w sumie spurs

3. akurat OR Kobiego to ze spurs średnio widzę

4. KB nie potrzebuje jak Shaq dokarmiania piłkami bo on piłkę po prostu posiada więc nie wiem po co Fish

5. złamany palec bore w ciemno w PO

 

a spurs z one man show to sobie potrafią dać radę

 

chodzi właśnie o support bo Gasol to poziom maksymalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers

 

to tylko potwierdza, że nawet shit może przeistoczyć się w czempiona. może morrison będzie mvp 2012 jak podpisze z kings?

czyli lista podejrzanych o prowokacje:

 

 

Sprawdza, kto przegląda forum Wt sty 12, 2010 9:17 pm

GOAT_Kobe Pisze wiadomość w NBA Wt sty 12, 2010 9:17 pm

Google Adsense [bot] Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:17 pm

Findek Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:16 pm

badboys2 Odpowiada na wiadomość w NBA Wt sty 12, 2010 9:16 pm

Krzemo Strona główna Wt sty 12, 2010 9:16 pm

Mac Clane Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:16 pm

G-Force Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:15 pm

RLPH Odpowiada na wiadomość w NBA Wt sty 12, 2010 9:15 pm

Yahoo [bot] Czyta wątek w dziale NBA Live Wt sty 12, 2010 9:14 pm

mrw91 Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:14 pm

WkS Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:14 pm

PH#1 Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:13 pm

Luki Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:13 pm

Google [bot] Czyta wątek w dziale Inne Wt sty 12, 2010 9:13 pm

Ziemek Czyta wątek w dziale NBA Wt sty 12, 2010 9:13 pm

 

zawęża sie do tych co Lakers nie lubia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no

witam nowego usera:)

w zasadzie nie wiem co napisac. ciesze sie, ze jest nas wiecej ale na dzien dobry proponowalbym ci pisac "lzejszym" jezykiem co by cie nie zaszufladkowano:)

 

cholera dzisiaj lakers@spurs

i ciesze sie z tego powodu jak lysy na grzebien. osatnio jak gralismy w sas skonczylo sie chyba rzutem masona. choc spurs wciaz nie graja tego co powinni a i lakers sa w dolku to sie cholernie ciesze na ten mecz. brakowalo mi serii w playoffs pomiedzy tymi ekipami. ostania nie do konca byla seria. ale spurs to jest rywal. uwielbiam fiolet biegajacy po tym parkiecie spurs.

 

kobe zawsze sie dobrze motywowal na mecze z popem. naprawde mam przeczucie, ze to bedzie dobry mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

parę smaczków ale najpierw schłodzenie;

 

 

The Spurs have lost four of five against current division leaders this season, and they haven't beaten a team that currently has a winning record since a 92-84 victory at Houston on Nov. 27.

 

czyli z czym do ludu jak wtopili wszystko >50% od k.listopada :?:

 

AB na którego brak odpowiedzi:

 

The Spurs could benefit if Pau Gasol misses his fifth straight game with a sore left hamstring, but Andrew Bynum is averaging 17.3 points and 13.0 boards in Gasol's absence. Bynum, who grabbed a career-high 18 rebounds Sunday, will go for his fourth consecutive double-double Tuesday after not posting one in his previous 23 games

 

światełko w tunelu:

 

The Lakers will get their first look at Richard Jefferson in a Spurs uniform. Jefferson, acquired from Milwaukee last offseason, is shooting 55.3 percent from the field in his last five games, but he is having one of his worst seasons at 13.2 points per contest.

 

i jest szacunek do KB:

 

San Antonio (22-13), though, likely won't underestimate Bryant, who is averaging 27.3 points and shooting 51.0 percent in his last seven games in San Antonio, which includes two in the 2008 Western Conference finals. The Spurs are 4-3 in those games.

 

"The type of player (Bryant) is, he's going to come out strong and definitely do better than he did last game," veteran guard Keith Bogans said Monday. "I hope my teammates help me out, because he's almost impossible to stop 1-on-1."

 

mamy fun!

 

oglada ktos w Wawie na żywo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers sa w dolku

to niewątpliwie prawda

 

mecz bardzo ciekawy, będzie jutro o czym pisać na pewno. chociaż nie daję zbyt dużych szans Spursom.

Kobe pewnie da niezły koncert, ciekaw jestem tylko jak wypadnie jego matchup. Jeśli Bynum nie będzie taki zmulony jak zawsze i jak już pojawi się na parkiecie, to nie po to, żeby chodzić we śnie tylko z efektem wykorzystać swoją atletyczność. Parker pewnie pojeździ trochę po Fiszu, grają w Texasie, to Ewka wywrze na nim presję.

Jax może wpuści Morrisona jak będzie więcej niż +10, może chłopak z wąsem popiszę się jakimś trudnym bunnym...

Ground Hog Day vs Grizzly Man na low poście zapowiada się ciekawie. ciekawe kto lepiej wypadnie.

Flop pewnie jakieś 2+1 z kontry porobi...

 

czyli każdy robi swoje, wygrywają lakers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakers sa w dolku

to niewątpliwie prawda

 

 

Kobe pewnie da niezły koncert, ciekaw jestem tylko jak wypadnie jego matchup.

czyli każdy robi swoje, wygrywają lakers

ten słaby w ataku Bogans sprawia że wypadnie to chyba nieżle dla spurs

kto wygra zobaczymy

 

w sumie gracie z ekipa co od listopada nie wygrała z nikim istotnym

 

bedzie nietypowe +25 wpierdal

 

edit: kto sędziuje bo jest paru skurwieli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakers haven't lost four in a row on the road in nearly three years. I to mi się podoba, pozatym nie znoszę spurs ale kurde, dziś będzie ciężko. Mamba ostatnio walił już tylko lewą łapą , w ogóle przez ten jego palec coś jest nie tak "Bryant missed 17 of 21 shots and scored 12 points in Sunday's 95-77 victory over Milwaukee. It was the worst shooting game of Bryant's career when he's taken more than 16 shots." Nie ma Pau :( zaspany AB nieogarnięty, i Fish przegrywa z Parkerem .... zajebiście ciekawy mecz się szykuje i mam nadzieję że zdobędą twierdzę starców , a jak niedajboże polegną to 8 lutego czeka nas mały show time w Staples ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy po trejdzie Jeffersona i stealu Blaira mnie straszyli na gadu i na forum tymi Spurs a oni jak na razie się w tym sezonie nie pokazali, nie wiem czy mamy się ich bać czy nie, wiadomo, że na PO wrzucą wyższy bieg, ale czy aż tak wysoki żeby się obawiać? Bo wyższy bieg do tego co teraz grają to itak będzie mało.

 

Tak się pierdoliło rok i dwa temu, że Spurs się zestarzeli, że są wypaleni itd, a może to teraz nastąpiło? Jak już wszystko ucichło na prawdę starość Tima i spułkę przydusiła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.