Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Kubbas napisał(a):

na moje Lillard juz nie pojdzie do Miami

za duzo Miami sobie nagrabilo stawiajac pojebane warunki tylko dlatego ze Lillard chce do nich isc

wyslalbym go wszedzie tylko nie do Miami

Tylko liga jest tak player friendly ze takim ruchem żaden FA do nich nie pójdzie, bo klub nie klęknął przed graczem*

*nie zeby ktokolwiek kiedyś szedł do Blazers.

No i pytanie czy ktoś może dać coś realnie więcej niż Heat?

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Reikai napisał(a):

No i pytanie czy ktoś może dać coś realnie więcej niż Heat?

Trudno o coś takiego jak się gość uparł na konkretną destynację. Zresztą może to i lepiej dla reszty, Lillard już swoje lata ma, zarabiał będzie cholernie dużo a ostatecznie sam nie gwarantuje absolutnie niczego w kontekście walki o mistrzostwo, więc wypruwanie się z większości assetów na przyszłość i próba zrobienia z niego centralnej postaci zespołu to znowu żaden złoty interes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, vero1897 napisał(a):

Trudno o coś takiego jak się gość uparł na konkretną destynację. Zresztą może to i lepiej dla reszty, Lillard już swoje lata ma, zarabiał będzie cholernie dużo a ostatecznie sam nie gwarantuje absolutnie niczego w kontekście walki o mistrzostwo, więc wypruwanie się z większości assetów na przyszłość i próba zrobienia z niego centralnej postaci zespołu to znowu żaden złoty interes.

To samo mówiono o KG w Wolves 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

To samo mówiono o KG w Wolves 

KG nie przychodził do Bostonu sam. Przecież napisałem o sytuacji gdy to Dame miałby zostać centralną postacią jakiejś drużyny. W przypadku Heat może to wypalić bo Butler, bo Adebayo, w dodatku mają teraz sporo ułatwione negocjacje a inne destynacje, które się gdzieś tam czasami też przewijają, jak Chicago czy Toronto to próba stworzenia niewiadomo czego, kopiowanie sytuacji z Portland od której teraz ucieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, vero1897 napisał(a):

KG nie przychodził do Bostonu sam. Przecież napisałem o sytuacji gdy to Dame miałby zostać centralną postacią jakiejś drużyny. W przypadku Heat może to wypalić bo Butler, bo Adebayo, w dodatku mają teraz sporo ułatwione negocjacje a inne destynacje, które się gdzieś tam czasami też przewijają, jak Chicago czy Toronto to próba stworzenia niewiadomo czego, kopiowanie sytuacji z Portland od której teraz ucieka.

Zauważ że to nie z obozu Damea te plotki wychodzą więc nie bardzo kumam dlaczego do niego sa pretencje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Zauważ że to nie z obozu Damea te plotki wychodzą więc nie bardzo kumam dlaczego do niego sa pretencje

Gdyby to nie był Lillard, to pewnie mało kto miałby pretensje, bo takie rzeczy przerabiamy mniej więcej rokrocznie, a tu mamy średnich Blazers bez perspektyw. 

Ale po +- 10 latach (dosłownie, lol, mignął mi gdzieś jego tweet z 2011 roku XD) mniej, bardziej lub zdecydowanie zbyt mocnego sygnalizowania nietraderequestującej cnoty - fakt, że typ zrobił klasycznego egoistycznego superstara, zaniżającego swoje trade value ("wyhandlujcie mnie do Miami"), rzeczywiście jest paradne. Tu nie będzie innej opcji od Miami bez 'zgody' Lillarda, porównania do Kawhiego są błędne. 

(tzn. dużo młodszy był Kałaj, dlatego ten rok w Toronto był dla niego pewnie ok)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, vero1897 napisał(a):

Trudno o coś takiego jak się gość uparł na konkretną destynację. Zresztą może to i lepiej dla reszty, Lillard już swoje lata ma, zarabiał będzie cholernie dużo a ostatecznie sam nie gwarantuje absolutnie niczego w kontekście walki o mistrzostwo, więc wypruwanie się z większości assetów na przyszłość i próba zrobienia z niego centralnej postaci zespołu to znowu żaden złoty interes.

jeden z najlepszych strzelców w lidze, clutch player, gwarantujący +25pkt, 3/4 za trzy w każdym meczu, czyli  dokładnie to czego brakuje  Heat. No, ale  mogą zaryzykować  i zostawić rozegranie w rękach Lowry'ego, bo po oddaniu Vincenta większego pola manewru wśród pg  chyba nie mają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RappaR napisał(a):

Imho Lillard z jego kontraktem ma w ogóle małą wartość, nie wiem czy wartą by się wypstrykać z assetów

33 lata na karku i $216mln/4lata. Jak nie masz drużyny na już to omijasz taką "okazję" szerokim łukiem. Nie znaczy to jednak, że od razu trzeba się uginać pod presją gracza i zadowolić byle ochłapem, jeżeli tamtym stronom aż tak bardzo zależy na współpracy to w końcu jakiś kompromis powinni wszyscy zainteresowani wypracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie nudne to lato w NBA i rzygac juz sie chce na te plotki o Lillardzie.

Najnowsza mowi o tym, ze Raptors to dosc mocny faworyt, przekazal to Spears ktory dopiero co przeprowadzal wywiad z Damianem, wiec powiedzmy ze jakies tam dojscie moze miec. Do tego @Alonzo jesli on ma racje, to mialem racje z ta gownooferta Heat:

 

Cytat

The Heat have offered a trade package that included sharpshooter Tyler Herro and two first-round picks for Damian Lillard, a source said.

Raptors spokojnie moga to przebic, a Lillard majac 4 lata kontraktu zamyka buzie i grzecznie idzie do pracy nie narzekajac. Swoja droga, Raptors maja tu na prawde potencjal zbudowac ciekawy zespol. Blazers chcieliby Dicka na pewno i jednego z dwojki OG - Barnes, pewnie ten drugi bardziej.

Lillard, OG, Siakam, Poetl to bardzo solidny zespol, jest jeszcze GTJ, Koloko, Achiuwa, Broucher. Potencjal na zdecydowanie najlepszy zespol Lillarda w karierze.

Raptors pewnie woleliby oddac OG, ale ten tez moze miec bardzo spoko wartosc. Blazers sa w stanie zrobic bardzo fajna przebudowe, jak wszystko dobrze uloza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Reikai napisał(a):

Strasznie nudne to lato w NBA i rzygac juz sie chce na te plotki o Lillardzie.

Najnowsza mowi o tym, ze Raptors to dosc mocny faworyt, przekazal to Spears ktory dopiero co przeprowadzal wywiad z Damianem, wiec powiedzmy ze jakies tam dojscie moze miec. Do tego @Alonzo jesli on ma racje, to mialem racje z ta gownooferta Heat:

 

Raptors spokojnie moga to przebic, a Lillard majac 4 lata kontraktu zamyka buzie i grzecznie idzie do pracy nie narzekajac. Swoja droga, Raptors maja tu na prawde potencjal zbudowac ciekawy zespol. Blazers chcieliby Dicka na pewno i jednego z dwojki OG - Barnes, pewnie ten drugi bardziej.

Lillard, OG, Siakam, Poetl to bardzo solidny zespol, jest jeszcze GTJ, Koloko, Achiuwa, Broucher. Potencjal na zdecydowanie najlepszy zespol Lillarda w karierze.

Raptors pewnie woleliby oddac OG, ale ten tez moze miec bardzo spoko wartosc. Blazers sa w stanie zrobic bardzo fajna przebudowe, jak wszystko dobrze uloza.

Raptors za Duranta nie chcieli oddać Barnesa, zatem za Lillarda go też nie oddają.

Tam pakiet wygląda chyba tak - Anunoby, Dick i pewnie jakieś picki i filler (Trent?). Do Raptors miałby jeszcze iść Little.

Heat upadliby na głowę, gdyby oddawali Herro, Jovicia, Jaqueza i picki - czyli całą swoją młodość za 33-letniego Lillarda (ktoś z dwójki Jovic/Jaquez powinien zostać). Jestem absolutnie przeciwny czemuś takiemu. Do tego w przypadku Heat trzeba brać pod uwagę sytuację z podatkiem. Ciężko powiedzieć, czy za rok nie stracą też Caleba Martina na którego może nie być $$.. Nie wiem też , czy Portland faktycznie tak nie ceni assetów od Heat, czy to tylko gra na podniesienie poprzeczki. Nie uważam też, że oferta Toronto jest lepsza od tej Heat. Do tego Lillard w Raptors nie daje gwarancji bycia kontenderem - Toronto staje się lepszym teamem i może powalczyć, ale jednak ta drużyna z Kawhim była o niebo lepsza - a i tak mieli dużo szczęścia wtedy (rzut Kawhiego przeciwko Philly, czy kontuzje graczy Warriors w Finale). 

Cholernie męcząca jest ta sytuacja z Lillardem i niech idzie gdziekolwiek - byle się to do Media Day skończyło. Jednak jak Portland swoją legendę będzie chciało zesłać po złości do Kanady, zamiast umożliwić mu po tych latach lojalności grę o tytuł, to też słabe będzie.. - oczywiście nie bronię tu samego Lillarda i Heat - uważam, że powinni wypracować jakiś konsensus, ale wygląda to słabo.. 

Cały czas uważam, że te negocjacje z Raptors, to chęć pokazania Heat i Lillardowi - patrzcie jaką mamy fajną propozycję od innego klubu. 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

Raptors za Duranta nie chcieli oddać Barnesa, zatem za Lillarda go też nie oddają.

Tam pakiet wygląda chyba tak - Anunoby, Dick i pewnie jakieś picki i filler (Trent?). Do Raptors miałby jeszcze iść Little.

Heat upadliby na głowę, gdyby oddawali Herro, Jovicia, Jaqueza i picki - czyli całą swoją młodość za 33-letniego Lillarda. Jestem absolutnie przeciwny czemuś takiemu. Do tego w przypadku Heat trzeba brać pod uwagę sytuację z podatkiem. Ciężko powiedzieć, czy za rok nie stracą też Caleba Martina na którego może nie być $$.. Nie wiem też , czy Portland faktycznie tak nie ceni assetów od Heat, czy to tylko gra na podniesienie poprzeczki. Nie uważam też, że oferta Toronto jest lepsza od tej Heat. Do tego Lillard w Raptors nie daje gwarancji bycia kontenderem - Toronto staje się lepszym teamem i może powalczyć, ale jednak ta drużyna z Kawhim była o niebo lepsza - a i tak mieli dużo szczęścia wtedy (rzut Kawhiego przeciwko Philly, czy kontuzje graczy Warriors w Finale). 

Cholernie męcząca jest ta sytuacja z Lillardem i niech idzie gdziekolwiek - byle się to do Media Day skończyło. Jednak jak Portland swoją legendę będzie chciało zesłać po złości do Kanady, zamiast umożliwić mu po tych latach lojalności grę o tytuł, to też słabe będzie.. - oczywiście nie bronię tu samego Lillarda i Heat - uważam, że powinni wypracować jakiś konsensus, ale wygląda to słabo.. 

Cały czas uważam, że te negocjacje z Raptors, to chęć pokazania Heat i Lillardowi - patrzcie jaką mamy fajną propozycję od innego klubu. Osobiście 

Tez uwazam, ze pewnie skonczy sie na Heat. Ale Herro i 2x 1st to jest tysiac razy gorsza paczka, niz to co moga dac Raptors, w roznych kombinacjach. Trzeba jeszcze znalezc kogos chetnego na Herro(Hornets?), bo Blazers jest on totalnie zbedny. Nie wiem jak mozesz twierdzic, ze Herro + 2x 1st > OG, Dick i picki.

Heat pewnie slusznie robia, bo nie ma co oddawac wszystkiego za Lillarda, bo zaraz jakis Giannis moze byc dostepny na rynku. Z drugiej strony, okienko sie konczy, Jimmy skonczyl 34 lata, nie wiem czy ma jeszcze w baku cos na kolejny taki run.

Co tacy Hornets moga dac za Herro, Haywarda spadajacego i jakiegos busta Bouknighta?

Czy Terry freakin Rozier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Tez uwazam, ze pewnie skonczy sie na Heat. Ale Herro i 2x 1st to jest tysiac razy gorsza paczka, niz to co moga dac Raptors, w roznych kombinacjach. Trzeba jeszcze znalezc kogos chetnego na Herro(Hornets?), bo Blazers jest on totalnie zbedny. Nie wiem jak mozesz twierdzic, ze Herro + 2x 1st > OG, Dick i picki.

Heat pewnie slusznie robia, bo nie ma co oddawac wszystkiego za Lillarda, bo zaraz jakis Giannis moze byc dostepny na rynku. Z drugiej strony, okienko sie konczy, Jimmy skonczyl 34 lata, nie wiem czy ma jeszcze w baku cos na kolejny taki run.

Anunoby to elitarny roles, a Herro zrobił się baaardzo underrated. 

Odnośnie picków - ciężko powiedzieć ile i jakie dają Raptors.

Dick jest fajny, bo to świeżak z draftu, ale jak Heat dawaliby tu Jovicia, to oferta Miami juz jest lepsza jak dla mnie.

+ Lillard w Heat daje contendera, a w Raptors szansę na contendera. 

Lillard chce grać w Heat, a w Raptors nie bardzo.. A jak w Toronto też poprosi o wymianę? Jak będa mieli niezadowolonego Lillarda, to też nie buduje siły zespołu.. W Toronto Lillard musi stać się samcem alfa, bo Siakam to po prostu samiec beta. W Heat jest Jimmie.. 

Ciężka sprawa.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Alonzo napisał(a):

Anunoby to elitarny roles, a Herro zrobił się baaardzo underrated. 

Odnośnie picków - ciężko powiedzieć ile i jakie dają Raptors.

Dick jest fajny, bo to świeżak z draftu, ale jak Heat dawaliby tu Jovicia, to oferta Miami juz jest lepsza jak dla mnie.

+ Lillard w Heat daje contendera, a w Raptors szansę na contendera. 

Lillard chce grać w Heat, a w Raptors nie bardzo.. A jak w Toronto też poprosi o wymianę? Jak będa mieli niezadowolonego Lillarda, to też nie buduje siły zespołu.. W Toronto Lillard musi stać się samcem alfa, bo Siakam to po prostu samiec beta. W Heat jest Jimmie.. 

Ciężka sprawa.. 

Herro to poki co leci troche na reputacji z banki, wlasnie Heat sa po PO runie w ktorym swietnie poradzili sobie bez niego, reszta jego PO serii byla dosc mierna. Raczej jest przeceniany przez fanow Heat, niz niedoceniany przez kogokolwiek. Znalezienie goscia 20/5/5 z kiepska obrona, ktory w PO wypada srednio to nie jest science fiction.

 

 

4 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jest jakieś legitne info o takiej ofercie? bo to sobie można tak gadać, a w rzeczywistości Blazers braliby to z miejsca, tyle, że Ujiri na bank też nie przepłaci za gościa, który z miejsca grozi TR

Majac 4 lata kontraktu moze sobie trade requestowac do woli, to nie jest jednoroczny kontrakt zeby mogl stawiac jakies warunki. Ewentualnie, moze stracic 200 mln i swoja kariere, ale oczywiscie to sie nie wydarzy. Spears mowi o Dicku, zrodla Raptors mowia o niecheci oddania Barnesa, OG narzekal na swoja role w Raptors. Nie wiem jaka jest oferta, bo nie jestem przy rozmowach, ale Raptors maja mozliwosci zlozenia zdecydowanie lepszej oferty, niz te Herro + 2x 1st.

Zwlaszcza, ze na co Blazers ten Herro. Trzeba szukac 3 teamu. Hornets byliby pewnie chetni, ale moga oddac szrot.

Cytat

 

This just happened on NBA Today on ESPN. Marc J Spears, noted reporter for being close to Damian Lillard, just said "All is quiet on the Miami front. Interest from Chicago is waning. The hottest name right now is the Toronto Raptors. Talked to two high ranking team executives that said Toronto is the front-runner for [Damian Lillard]."

Spears says Lillard WILL show up and he WILL play for Toronto if he is traded there.

 

https://streamable.com/gb2vg5

Oczywiscie, ze WILL show up. Tak jak kazdy z nas w pracy, nawet jesli wolalby w tym momencie sie opalac gdzies. 4 lata kontraktu zabieraja Lillardowi jakiekolwiek stawianie warunkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Reikai napisał(a):

Herro to poki co leci troche na reputacji z banki, wlasnie Heat sa po PO runie w ktorym swietnie poradzili sobie bez niego, reszta jego PO serii byla dosc mierna. Raczej jest przeceniany przez fanow Heat, niz niedoceniany przez kogokolwiek. Znalezienie goscia 20/5/5 z kiepska obrona, ktory w PO wypada srednio to nie jest science fiction.

(...)

 

 Nie wiem jaka jest oferta, bo nie jestem przy rozmowach, ale Raptors maja mozliwosci zlozenia zdecydowanie lepszej oferty, niz te Herro + 2x 1st.

No to co napisałeś, to jest właśnie niedocenianie Herro :P - chociażby w ogóle pominąłeś to, że był 6th manem, czy jego pechową kontuzję z Bux w playoffs.. 

..ale tak sobie myślę z drugiej strony - jak do tego dealu nie dojdzie, to z jakim ogniem może grać Herro w Heat w najbliższym sezonie:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.