Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, BMF napisał(a):

CP3 powiedział, że robi opt in i idzie do Rockets za frytki albo robi opt out i odchodzi z Clippers.

Harden zrobił opt in, bo Rockets go nie chcieli, a Morey mu powiedział, że pogadamy po 30 czerwca, bo wiedział, że nikt go za bardzo nie chce.

Nie wiem co mu Morey powiedzial, ale reporty mowily o pracy nad wymiana wspolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Sixers chętnie by się pozbyli tego kasztana, ale Morey mówił, że nie oddadzą go za free, a wybrana destynacja Hardena (Clippers) nie chciała wg informacji oddać Terance'a Manna. 

Nie ma co tego przesadnie analizować, Harden mógł się pogodzić ze swoją pozycją w lidze albo zacząć tupać nóżkami, nikt chyba nie jest zaskoczony, że wybrał to drugie. Sixers mogli nie obiecywać złotych gór 33-letniemu semi-emerytowi, który lubi złożyć trade request, to także prawda. 

Może się coś śmiesznego tutaj wydarzy, i chyba tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sixers już z simmonsem po pamiętnych PO pokazali jakim typem organizacji są i to samo pokazał choćby embiid, co ja gadam, on to pokazuje po każdym przegranym PO 

Te trzy składowe tworzyły wspólnie piękny obrazek aż szkoda, że ten związek się właśnie kończy 

 

Sixers właśnie stali się piątym teamem wschodu w rs

Bo w po będą tacy jak byli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Sixers już z simmonsem po pamiętnych PO pokazali jakim typem organizacji są i to samo pokazał choćby embiid,

zrobili prawidłową rzecz i coś co wielu radziło im zrobić (np. na tym forum) tylko o jakiś rok-dwa za późno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał(a):

Na dychę go oszukali? A na ile on kluby przewalił? Nic nie tłumaczy gracza bo to wstrętny recydywista. Raz można go tłumaczyć ale 3 razy z rzędu?

widzę, że ładnie sobie tu skaczemy ze skrajności w skrajność.

Houston to samo się poddało & rozsprzedało team, key role players,  coaching staff & management, czekając tylko aż Harden poprosi o transfer, i jego trade request był tylko truskawko na gotowym już torcie. To tak w skrócie, mógłbym Wam napisać trochę więcej co o tym wiem i myślę ale raz że mi się nie chce, dwa że  idę zaraz na squasha.

Że Harden postanowił to rozegrać w swoim stylu, czyli imprezując i dodając masy - taki już jego urok. Że mogli to dogadać wcześniej i trochę ciszej - no mogli, ale Houston chciało go wyjebać z hukiem, na wysokim zwrocie im nie zależało, a przy okazji wszystkie lokalne pismaki dostały pozwolenie na ujawnienie tajemnicy poliszynela, czyli o imprezowaniu on the road przez lata & ustalaniu przez Hardena schedule lotów etc.

W Nets warto zauważyć, że mocno się poświęcił grając nie-do-końca-wyleczonym w PO. Byli jedną jego trójkę o awans do finałów, ale na jednej nodze jebnął w swoim stylu 0-7 za 3 i jeszcze zebrał hejt za to. Taki już jego urok. Ale liczenie na to, że Durant wróci do zdrowia (czasem wraca czasem nie) albo że Kyrie ogarnie głowę i się zaszczepi  to wiecie, ryzykowne sprawy i jakoś nie jestem w szoku, że mu się nie chciało.

 

Więc nie, nie przekonuję nikogo, że jest wierny niczym Tim Duncan ani pracowity jak Black Mamba, i sam chętnie dodam że wylewanie swoich żali na zagranicznym, promocyjnym spotkaniu jak to robi parę postów wyżej to już naprawdę wysoki poziom odklejenia, ale też nie popadajmy w skrajność.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał(a):

Więc nie, nie przekonuję nikogo, że jest wierny niczym Tim Duncan ani pracowity jak Black Mamba, i sam chętnie dodam że wylewanie swoich żali na zagranicznym, promocyjnym spotkaniu jak to robi parę postów wyżej to już naprawdę wysoki poziom odklejenia, ale też nie popadajmy w skrajność.

Rumorsy o tym, że Harden rezygnuje z pieniędzy dla Sixers, by Ci mogli się wzmocnić, co wykorzystali na Tuckera były przecież już rok temu. I miał to sobie odbić następnym kontraktem. 

Morey złamał gentleman agreement i mam nadzieję, że zarówno on jak i organizacja Sixers trafią na czarną listę topowych wolnych agentów na lata.

Mógłby jeszcze wjechać jakiś trade request Embiida i w sumie kariera Moreya to będzie pogrzebanie organizacji, a on sam powinien być skończony jako GM po takiej akcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest naprawdę niezwykle wzruszająca historia, że typ, który od x lat jest karykaturą zawodowca, co chwilę coś odpierdala nie mówiąc o tym jak się prowadzi zaraz będzie tu robił za najbardziej pokrzywdzonego i to przy okazji gdy postanowił przed jakimiś chinolami stanąć ulany i się publicznie wypłakać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to jest naprawdę niezwykle wzruszająca historia, że typ, który od x lat jest karykaturą zawodowca, co chwilę coś odpierdala nie mówiąc o tym jak się prowadzi zaraz będzie tu robił za najbardziej pokrzywdzonego i to przy okazji gdy postanowił przed jakimiś chinolami stanąć ulany i się publicznie wypłakać

 

giphy.gif?cid=ecf05e47aqibejknz4zc4ud2dm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to jest naprawdę niezwykle wzruszająca historia, że typ, który od x lat jest karykaturą zawodowca, co chwilę coś odpierdala nie mówiąc o tym jak się prowadzi zaraz będzie tu robił za najbardziej pokrzywdzonego i to przy okazji gdy postanowił przed jakimiś chinolami stanąć ulany i się publicznie wypłakać

 

To jest naprawde niezwykle, ze ludzie oceniaja kazda sytuacje z automatu, nie biorac pod uwagi okolicznosci tylko dlatego, ze w przeszlosci cos tam odjebal.

Odpowiadal na Q&A, dostal pytanie, odpowiedzial.

Harden ma swoje za uszami, ale Morey to parówczak max i zwalanie calej winy na Hardena jest slabe, zwlaszcza jak jest to uzasadniane ''znikaniem w PO'', ''jest gruby'' i ''chodzi do strip clubu''.

W tym przypadku najwiekszy blad jaki popelnil to to, ze zaufal na slowo Moreyowi ktory go wyc***al.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

giphy.gif?cid=ecf05e47aqibejknz4zc4ud2dm

Ty się tak nie śmieszkuj, bo ja naprawdę nie wiem jak niby obecny Harden chciałby grać w Orleanie ;]

7 minut temu, Reikai napisał(a):

To jest naprawde niezwykle, ze ludzie oceniaja kazda sytuacje z automatu, nie biorac pod uwagi okolicznosci tylko dlatego, ze w przeszlosci cos tam odjebal.

ale co konkretnie z automatu? gość, który od kilku lat wali w człona, a przy tym żąda astronomicznej wypłaty choć nie jest jej już wart, publicznie nazywa kogoś kłamcą tylko dlatego, że Morey nie dogadał się z LAC, którzy nie chcieli jak widać nawet Manna rzucić do wymiany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Rumorsy o tym, że Harden rezygnuje z pieniędzy dla Sixers, by Ci mogli się wzmocnić, co wykorzystali na Tuckera były przecież już rok temu. I miał to sobie odbić następnym kontraktem. 

Morey złamał gentleman agreement i mam nadzieję, że zarówno on jak i organizacja Sixers trafią na czarną listę topowych wolnych agentów na lata.

Mógłby jeszcze wjechać jakiś trade request Embiida i w sumie kariera Moreya to będzie pogrzebanie organizacji, a on sam powinien być skończony jako GM po takiej akcji.

Jesteś nieobiektywny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Ty się tak nie śmieszkuj, bo ja naprawdę nie wiem jak niby obecny Harden chciałby grać w Orleanie ;]

ale co konkretnie z automatu? gość, który od kilku lat wali w człona, a przy tym żąda astronomicznej wypłaty choć nie jest jej już wart, publicznie nazywa kogoś kłamcą tylko dlatego, że Morey nie dogadał się z LAC, którzy nie chcieli jak widać nawet Manna rzucić do wymiany? 

Nie wiem, ja sie nie dziwie Hardenowi ze jest wkurwiony. Zaliczyl zjazd sportowo, jego wieloletni ziomek z Rockets go oszukal, wzial paycut na 14.3 mln po to, zeby jego ziomek zlamal gentlemenska umowe. Decyzja ze strony Sixers pewnie sluszna, ale tak sie po prostu nie robi, umow sie dotrzymuje, a tu wszyscy cisna z automatu Hardena, a nikt nie wspomina o tym ze Morey parówczak. Wiele wskazuje na to, ze drugi raz tez go oszukal z ta wymiana, choc tu juz gdybanie bo nie sluchalem ich rozmowy. Nie bez powodu chlop uzywa takich slow jak uzywa, Morey go musial oszukac i oklamac.

Jak gracze dbaja o swoje interesy to sa od razu cisnieci, jak wlasciciele odpierdalaja lipe to jest na to dziwne przyzwolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Reikai napisał(a):

Odpowiadal na Q&A, dostal pytanie, odpowiedzial.

bitch, please, to jest podejście na poziomie buntowników ze szkoły średniej którzy są dumni że komuś doyebali. Mógł powiedzieć, że się nie dogadali, mógł powiedzieć, że ma żal, mógł powiedzieć że Sixers franchise didn't honour our verbal agreement albo 1000 innych rzeczy, ale zdecydował się na osobistą wycieczkę wobec gościa, z którym naście lat pracował zachowując się przy tym jak panna zakochana panna po zerwanych zaręczynach.

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Wiele wskazuje na to, ze drugi raz tez go oszukal z ta wymiana, choc tu juz gdybanie bo nie sluchalem ich rozmowy

wiele wskazuje bo były tweety, panie weź pan. Pewnie Harden płakał też w poduszkę jak się okazało, że Clippers nie chcieli dać Terrence'a Manna Jak jest taki honorowy to mógł opt-outować i tyle

6 minut temu, Reikai napisał(a):

Jak gracze dbaja o swoje interesy to sa od razu cisnieci, jak wlasciciele odpierdalaja lipe to jest na to dziwne przyzwolenie.

wmainstreamie tak, ale tu na forum mamy trochę wyższy pozio,  także 

myl1py4t3r581.jpg?width=1080&crop=smart&

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Reikai napisał(a):

a tu wszyscy cisna z automatu Hardena

a to sobie już sam dopowiadasz

Morey z Hardenem są siebie warci, ja po prostu nie widzę powodów aby robić tu z Brody przysłowiową Matkę Teresę, pamiętajmy, że to jest biznes, Morey za niego odpowiada, a Harden - podobnie jak Lillard - zażyczył sobie konkretnej destynacji, niestety nie ma 10 klubów z LA i trochę mało szokujące jest to, że coś takiego może nie wypalić, zwłaszcza, że LAC mieli śwadomość, że Sixers są pod ścianą, a Morey z kolei jest znaną, starą kutwą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego linia obrony ma być tekst ze nie wiemy co Morey obiecał ale nie dotrzymał? Może to gracz czegoś nie dotrzymał bo „nie wiadomo co obiecał”?

To dajesz kasę i obiecujesz jednostronnie w dealu? Czy to dwie strony są zaangażowane?

moim zdaniem Harden czegoś tez nue dowiózł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.