Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

No, nie chcę bronić Sixers, bo już whatever at this point, ale tak na moje oko to nie dali pełnego maxa 34-letniemu past prime źle prowadzącemu się chokerowi, bo ... jest 34-letnim past prime źle prowadzącym się chokerem - a potem go nie wyhandlowali, bo ma value 34-letniego past prime źle prowadzącego się chokera na jednorocznym kontrakcie. 

A to opt-in to też raczej nie było "idę na rękę Sixers", a bardziej "to jedyna szansa, żeby trafić do fajnej organizacji", bo żaden team z big marketu nie miał dla niego miejsca w salary/sign and trade, a skoro typ chciał iść do LA, to wiadomo, fajnie pograć w fajnym teamie w fajnym miejscu. Teraz będzie wrzucanie Sixers pod autobus, bo to James Harden. 

Tak że szukanie tutaj symetrii to fałszywa opcja.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

Wciaz, jezeli umawaisz sie na cos z wieloletnim ziomkiem Moreyem, to fajnie byloby sie tego trzymac. Akurat tu Harden mial prawo liczyc, ze slowo zostanie dotrzymane. Dzieki niemu Tucker wyladowal w Sixers.

A odnosnie B to oczywiscie ze tak, ale tu tez byly reporty ze beda pracowali nad wymiana, wiec zakladam ze to opt in zostalo zrobione w porozumieniu z Sixers, zeby nie stracili go za darmo. Mogl podpisac np z Rockets, bo byly takie ploteczki, rynek byl suchy ale nie tak do dna.

no umówili się ale ktoś zmienił zdanie, zdarza się.

A odnośnie B to od 'były takie ploteczki' do 'mógł podpisać' jest bardzo długa droga (bardzo mało śledzę rumors z trade market ale ponoć Rockets się zwyczajnie rozmyślili), zdajesz się tego nie zauważać i 'zakładasz' jednocześnie oskarżając Sixers o coś..... LewoBiodrujesz trochę dyskusję, ja spadam stąd bo widzę że Cię nie przekonam :)   

choć za samo bronienie i sympatię do Hardena masz mój 

528be30f0cce5219c5435fed1f13e1df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rw30 napisał(a):

no umówili się ale ktoś zmienił zdanie, zdarza się.

A odnośnie B to od 'były takie ploteczki' do 'mógł podpisać' jest bardzo długa droga (bardzo mało śledzę rumors z trade market ale ponoć Rockets się zwyczajnie rozmyślili), zdajesz się tego nie zauważać i 'zakładasz' jednocześnie oskarżając Sixers o coś..... LewoBiodrujesz trochę dyskusję, ja spadam stąd bo widzę że Cię nie przekonam :)   

choć za samo bronienie i sympatię do Hardena masz mój 

528be30f0cce5219c5435fed1f13e1df.jpg

Nie no, czepiam sie oczywiscie Sixers za B), przez A) troche :P Irytuje mnie po prostu zwalanie calej winy na Hardena, kiedy ci tez nie do konca zachowali sie fair.
 

 

btw CBA mowi, ze gracz w ostatnim roku kontraktu nie moze pomimo kontraktu nie grac, bo wtedy w przyszloroczne FA nie bedzie mogl byc podpisany. Takze chyba Harden nie za bardzo moze nie grac.

Ciekawy post fana Sixers, faktycznie wyglada to okropnie od jakiejs dekady. Nie wiem co gorsze, wydraftowanie Bridgesa(nativa,z jego mama pracujaca w klubie), wywiad z nim gdy ten sie cieszyl gdzie trafil, opchniecie go za busta. A moze Harris > Butler? 

Sporo tu pecha oczywiscie jak Fultz, czy kontuzja Simmonsa i cala drama, ale swoje tez odjebali.

 

Cytat

Our franchise is kind of a clown show when you think back on the past decade plus, it would be funny if it wasn't kind of sad. It's actually impressive how decent they've been given how fucking ridiculous some of the events have been over the years. Some things that come to mind in no particular order:

  • Bynum disaster

  • Hinkie cult and the whole process drama

  • Popped collar burner accounts

  • Making Elton Brand a GM with basically no experience (g-league for a season, really?)

  • Drafting PG #1 who fucks up shoulder after summer league and can't shoot

  • Drafting a PF #1 who thinks he's a PG and can't shoot

  • Drafting a bunch of bigs with high picks when we already had Embiid

  • Drafting Bridges and immediately getting rid of him for Zhaire who then nearly dies to peanuts

  • Choosing Brett + Ben over Jimmy

  • Hiring Doc Rivers and then watch him blow every 2nd Rd playoff series lead we have under him

  • Nearly a year of Simmons drama at the end

  • Signing Tobias for insane money

  • Trading real assets for Harden and not knowing it would end this way given his history

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za pajac (znowu) z tego Hardena. Nie chciał już grać dla 76ers to mógł nie robić opt in i iść gdzie mu pasuje a nie teraz udawać oszukanego i odwalać krzywe akcje. Czy 76ers go faktycznie zrobili gdy brał pay cut czy to spore dopowiedzenia dziennikarzy, tego nie wiemy i się raczej nie dowiemy, za to James znowu wychodzi na niezłego szmaciarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, vero1897 napisał(a):

Co za pajac (znowu) z tego Hardena. Nie chciał już grać dla 76ers to mógł nie robić opt in i iść gdzie mu pasuje a nie teraz udawać oszukanego i odwalać krzywe akcje. Czy 76ers go faktycznie zrobili gdy brał pay cut czy to spore dopowiedzenia dziennikarzy, tego nie wiemy i się raczej nie dowiemy, za to James znowu wychodzi na niezłego szmaciarza.

To nie takie oczywiste, bo z dużym paycutem by sie to wiązało w sytuacji, gdy większość contenderów płaci podatek od luksusu lub jest tuż przed tym. Dlatego musiał zrobić opt-in i liczyć na deal, do którego zapewne dojdzie, tylko pytanie kiedy i za co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, dannygd napisał(a):

To nie takie oczywiste, bo z dużym paycutem by sie to wiązało w sytuacji, gdy większość contenderów płaci podatek od luksusu lub jest tuż przed tym. Dlatego musiał zrobić opt-in i liczyć na deal, do którego zapewne dojdzie, tylko pytanie kiedy i za co.

Przecież wiem o tym. Wybrał większą kasę ale zobowiązując się przecież tym samym ten jeden rok grać jeszcze dla 76 a nie stroić sobie fochy robiąc dramę odmawiając pojawienia się na campie, oczekując jednocześnie transferu do preferowanego LA. Szkoda, że go nie mogą wytransferować na jakąś Alaskę, tak dla przykładu.

Edytowane przez vero1897
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BMF napisał(a):

No, nie chcę bronić Sixers, bo już whatever at this point, ale tak na moje oko to nie dali pełnego maxa 34-letniemu past prime źle prowadzącemu się chokerowi, bo ... jest 34-letnim past prime źle prowadzącym się chokerem - a potem go nie wyhandlowali, bo ma value 34-letniego past prime źle prowadzącego się chokera na jednorocznym kontrakcie. 

A to opt-in to też raczej nie było "idę na rękę Sixers", a bardziej "to jedyna szansa, żeby trafić do fajnej organizacji", bo żaden team z big marketu nie miał dla niego miejsca w salary/sign and trade, a skoro typ chciał iść do LA, to wiadomo, fajnie pograć w fajnym teamie w fajnym miejscu. Teraz będzie wrzucanie Sixers pod autobus, bo to James Harden. 

Tak że szukanie tutaj symetrii to fałszywa opcja.

plus nie zapominajmy ze Harden caly rok gral tymi Rockets jak straszakiem

a koniec koncow nie wiem czy sie nie okazalo ze woleli posmarowac Fletowi niz jemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BMF napisał(a):

No, nie chcę bronić Sixers, bo już whatever at this point, ale tak na moje oko to nie dali pełnego maxa 34-letniemu past prime źle prowadzącemu się chokerowi, bo ... jest 34-letnim past prime źle prowadzącym się chokerem - a potem go nie wyhandlowali, bo ma value 34-letniego past prime źle prowadzącego się chokera na jednorocznym kontrakcie. 

A to opt-in to też raczej nie było "idę na rękę Sixers", a bardziej "to jedyna szansa, żeby trafić do fajnej organizacji", bo żaden team z big marketu nie miał dla niego miejsca w salary/sign and trade, a skoro typ chciał iść do LA, to wiadomo, fajnie pograć w fajnym teamie w fajnym miejscu. Teraz będzie wrzucanie Sixers pod autobus, bo to James Harden. 

Tak że szukanie tutaj symetrii to fałszywa opcja.

Oczywiscie

Ale jesli jestes Hardenem, Morrey twoj ziomek cos ci obiecuje, bierzesz paycut na 10 mln, a za rok robi Cie w c***a to masz prawo czuc sie oszukany.

Ale oczywiscie Harden swiety nie jest.

A sami Sixers slusznie nie wbijaja sie w maxa dla Hardena, bo nikt nie powinien tego robic.

Co nie zmienia faktu, ze to zawsze gracze zbieraja cale gowno, a tu organizacja tez nie zachowala sie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BMF napisał(a):

A co takiego zrobili Sixers? Pytanie bez tezy. 

W kwestii Hardena ? Starali się jak mogli. Ale Harden to pizda i tyle.

Nikt tak naprawdę go nie chce ale on jest za głupi żeby to zrozumieć. W tej chwili jest ciałem postrzeganym przez kwestię kontraktu a nie zawodnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał(a):

Oczywiscie

Ale jesli jestes Hardenem, Morrey twoj ziomek cos ci obiecuje, bierzesz paycut na 10 mln, a za rok robi Cie w c***a to masz prawo czuc sie oszukany.

Ale oczywiscie Harden swiety nie jest.

A sami Sixers slusznie nie wbijaja sie w maxa dla Hardena, bo nikt nie powinien tego robic.

Co nie zmienia faktu, ze to zawsze gracze zbieraja cale gowno, a tu organizacja tez nie zachowala sie ok.

Na dychę go oszukali? A na ile on kluby przewalił? Nic nie tłumaczy gracza bo to wstrętny recydywista. Raz można go tłumaczyć ale 3 razy z rzędu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Na dychę go oszukali?

Z tym oszukaniem to takie trochę pitu pitu niczym nie poparte jak narazie. Równie dobrze sam James też mógł nie spełnić warunków, które im gdzieś wtedy obiecał, wszystko na co się umówili - jeśli wogóle tak było - to jedynie czyste spekulacje. Fakty są natomiast takie, że Harden już w 3 klubie pod rząd robi fochy i wymusza trade stosując przy tym dość chamskie i absolutnie nieprofesjonalne zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wlasnie bronie Hardena troche, ewidentnie Morey odjebal frajerska akcje troche. Nie wiem jakich dowodow trzeba jeszcze, oprocz tego zeby Morey wyszedl na srodek i przyznal sie do umowy pod stolem.

Byl kiedys taki przypadek, ze gosc wychodzi na srodek i mowi ze jego GM to klamca i nie bedzie gral dla jego organizacji? To jest level jakiegos Kanye Westa.

3 minuty temu, BMF napisał(a):

Ben Simmons wróć. :( 

Paradoksalnie, jakby Simmons byl zdrowy w tym sezonie(W Nets ruszal sie jak woz z weglem przez te plecy), to percepcja tej wymiany moze sie odwrocic w zupelnie inna strone.

Nie wspominajac o Tobias Harris > Butler, czy Zhaire Smith > Mikal. Koncertowo Sixers spierdolili ostatnie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Well, wartość Hardena to Sixers, którzy nie chcieli mu dać żadnego maxa, Rockets, którzy woleli przepłacić Freda Vanvleeta i Dillona Brooksa, oraz Clippers, którzy nie chcieli włączyć w negocjacje Terance'a Manna (XD), więc ich tak naprawdę nie było. Biorąc pod uwagę, że nie jest eligible do extension w tym sezonie, ciekawe czy Kyrie rok temu nie miał większego value niż on teraz. Gdyby to była piłka nożna, to typ skończyłby w Al-Hilal. Tak że rozumiem, że jest mu smutno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

"... Dlatego właśnie przedłużyłem dobrowolnie kontrakt z jego klubem, bo honor honorem ale hajs się musi zgadzać." x D

Czekamy teraz aż Morey zostanie drugim po Hinkie'm GMem wyklętym w NBA. W tej Philly to regularnie są z tym stanowiskiem jakieś dziwne akcje i to wszystko gdy mają w składzie talent pokroju Embiida, nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, vero1897 napisał(a):

"... Dlatego właśnie przedłużyłem dobrowolnie kontrakt z jego klubem, bo honor honorem ale hajs się musi zgadzać." x D

Czekamy teraz aż Morey zostanie drugim po Hinkie'm GMem wyklętym w NBA. W tej Philly to regularnie są z tym stanowiskiem jakieś dziwne akcje i to wszystko gdy mają w składzie talent pokroju Embiida, nieźle.

Wiele jest powodow za opt in, CP3 tez zrobil opt in chwile przed wymiana do Rockets - to mogla byc tez czesc umowy z Moreyem. Plus nastepny zespol zyskalby early birdsy, plus Sixers sa ponad capem wiec przynajmniej mogliby cos z tego miec.

Btw Morey odszedł z Rockets, bo chciał więcej czasu spędzić z rodziną. Za kilka tygodni przeniósł się na drugi koniec Stanów i podpisał z Sixers. Śliski typ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.