Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, BMF napisał:

Not really, po prostu nie przeceniam graczy na bazie small sample z playoffów.

Reddish trash.

Prince zapychacz na regular z jednym fitującym skillem.

Hayes śmieć, ale może być dobry obok LeBrona.

Vincent i Hachimura przepłaceni jak wrócą do tych swoich 30/34%.

Russell za realne value.

Reaves steal, tu pomogły okoliczności.

I w sumie tyle. 

Jak ktoś uważa, że Lakers mają super offseason/Lakers nikogo nie przepłacili to IMHO nieprawda. Za to rzeczywiście Reaves osłodził tego Vincenta, tzn. Buss, a nie mi, ale obiektywnie to prawda, super kontrakt.

A, no i jak na standardy Lakers to ja doceniam, że zachowali status quo. ;] 

Rok temu Lakers Beverleyem kryli Ingrama I byli nie do oglądania.

Teraz mają size, shooterow, obrońców,  mlodych graczy,  10 osobowa rotacje i spoko kontrakty, takze pod wymianę w przyszłości.

Nie wiem czego oczekiwałeś po tym offseasonie.

Prince za Troya Browna 

Vincent za Schroedera 

Hayes za nikogo, bo Bamba nie gral

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Nie wiem czego oczekiwałeś po tym offseasonie.

Pewnie niczego, ot co okej offseason, nie za bardzo rozumiem z czego mam się tłumaczyć. ;] Może wyczarują jakiegoś centra znikąd i zmienię zdanie, pewnie nie. Bardzo dobry offseason to jak Heat wezmą Lillarda, a nie utrzymanie status quo po wpierdolu w WCF, ale może mam inną skalę, idk. 

Po Vincencie miałem takie ,,oh gówno, znowu idziemy'', teraz mam takie ,,no okej'' skoro kogoś obchodzi moje zdanie. ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, airmax napisał:

Ależ mowa nienawiści na tym forum 

Eee tam... Wszystko zgodnie z obowiązującymi tu standardami. Zresztą zgodnie z tym co @BMF napisał wcześniej:  

15 godzin temu, BMF napisał:

1. Sport jest oparty na szczytnych ideałach.

2. Sport jest dla typów z e-nba ucieczką od życia.

W sumie mocny dick move oczekiwać, że uciekając od życia do świata idei będą stosować racjonalne kryteria ze świata, od którego uciekają. ;] 

Jak w prawdziwym życiu ktoś codziennie słyszy, że jest życiowym nieudacznikiem, to w pewnym sensie usprawiedliwionym jest, że pod anonimowym nickiem wyzywa na forum jakiegoś milionera, którym sam nigdy nie zostanie. Tym bardziej, że ten milioner nawet nie wie, że człowiek za tym nickiem istnieje - a nawet gdyby wiedział, to by go to śmieszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Zawodnicy kilkukrotnie zgadzali się na kontrakty I olewali temat. DAJ w Mavs, Morris w Knicks.

Podwójne standardy  tak jak Sixers robiący Hardena w c***a i zero oburzenia.

Morris w Spurs akurat. Ale to wszystko było jak zawodnicy olewali temat. A przypadku gdzie drużyna by olała zawodnika chyba nie było?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, the_secret napisał:

Morris w Spurs akurat. Ale to wszystko było jak zawodnicy olewali temat. A przypadku gdzie drużyna by olała zawodnika chyba nie było?

Pewnie nie, bo zaraz agenci się obraża i będą omijać klub. A raczej taka jest narracja 

Nie podoba mi się krytyka zawodnikow za to gdy lecą w kulki, a gdy kluby robia w c***a zawodników to jest cisza/nie powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Blazers ponoć są zaskoczeni decyzją swojego lidera, także teoria o tym, że chciał załatwić Grantowi sianko przy okazji obracając w zgliszcza swoje legacy wydaje się nie taka głupia.

Czy zaskoczenie?

Chlop od miesięcy rzuca subliminal dissy w social mediach i wywiadach, że nie ma zamiar się przebudowywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał:

Czy zaskoczenie?

Chlop od miesięcy rzuca subliminal dissy w social mediach i wywiadach, że nie ma zamiar się przebudowywać.

czy są zaskoczeni to nie wiem, tak wynika z przecieków, jeśli natomiast brali to pod uwagę i mimo to nie robili nic by go jak najszybciej opylić, no to mają co mają

tymczasem

Rockets are nearing a deal with Dillon Brooks, sources tell

XD

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czy są zaskoczeni to nie wiem, tak wynika z przecieków, jeśli natomiast brali to pod uwagę i mimo to nie robili nic by go jak najszybciej opylić, no to mają co mają

tymczasem

Rockets are nearing a deal with Dillon Brooks, sources tell

XD

Blazers chcieli iść w przebudowę i mieć team na teraz jednoczenie. Tak się nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a skąd ten wniosek, tylko dlatego, że wzięli Hendersona zamiast go dealować?

 

w Meksyku będzie szukał?

Lillard mówi przed draftem "nie chce być w przebudowie i grac z mlodymi, czeka nas ważny draft i FA, decyzje. Jeśli nie dogadamy sie, to będziemy inaczej rozmawiac"

Blazers w obu pickach wybierają mlodych

No to najwyraźniej mieli ta rozmowę inna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Lool Jerami co dostał za kontrakt :o

Portland to jednak dysfunkcyjna drużyna na maxa... Jak można zwolnić naprawdę dobrze wyglądającego Watforda na niskim kontrakcie, który grał lepiej od Granta w 2 czesci sezonu, żeby temu drugiemu taki kontrakt dać... 

Rozumiem, że chcą się pozbyć Dame w bialych rękawiczkach, ale to powinni byli robić w zeszłym sezonie.

Edytowane przez dannygd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał:

Lillard mówi przed draftem "nie chce być w przebudowie i grac z mlodymi, czeka nas ważny draft i FA, decyzje. Jeśli nie dogadamy sie, to będziemy inaczej rozmawiac"

Blazers w obu pickach wybierają mlodych

No to najwyraźniej mieli ta rozmowę inna.

jestem bardzo ciekaw jaki klub z ambicjami po tym jak większość kasy została wydana wpakuje się teraz w taką perspektywe, jeśli miałbym obstawiać to nikt poważny na to nie pójdzie i skończy się bardzo zabawnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.