Skocz do zawartości

Offseason 2023


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, Reikai napisał:

Łooooo, wspaniałe info

Biorąc pod uwagę, że dawał większy impact, od Rui i DAR razem wziętych, to mistrzowski ruch.

Jako były agent Pelinka sp.....ł sporo rzeczy, ale potrafi uczyć się na błędach.

To więcej warte, niż szeregowy GM.

Nie wiem co AR dostał obok umowy, ale mam nadzieję, że wystarczy:)

Oby nie stracił zbyt dużo energii, jak Kuźma :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mich@lik napisał:

Lakers to chyba jedyna drużyna która nie przepłaciła nic.

Hachimura przepłacony luźno, Vincent też, ten Reaves mocno 'kontekstualny' z kolei. Ale owszem, mogło być gorzej, zapowiada się znowu na dobry depth.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BMF napisał:

Hachimura przepłacony luźno, Vincent też, ten Reaves mocno 'kontekstualny' z kolei. Ale owszem, mogło być gorzej, zapowiada się znowu na dobry depth.

Cooo? W jaki sposób Rui który może bronić multiple pozycje w ataku też robi wszystko i jest do tego młody rozwojowy przepłacony?

Mordo, baby Melo z obrona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Kubbas napisał:

Cooo? W jaki sposób Rui który może bronić multiple pozycje w ataku też robi wszystko i jest do tego młody rozwojowy przepłacony?

Mordo, baby Melo z obrona

Mordo, wróci do 30% za 3 i będzie grać 20 minut z ławki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał:

Hachimura przepłacony luźno, Vincent też, ten Reaves mocno 'kontekstualny' z kolei. Ale owszem, mogło być gorzej, zapowiada się znowu na dobry depth.

Vincent netto więcej (albo porównywalnie) miał na Florydzie. Co do Japończyka pełna zgoda (ale niewiele), ale w inny sposób LAL nie dostaliby gracza tej klasy.

Jeżeli w RS utrzyma produkcję, to przyzwoita umowa przed TDL. Umowy DAR I Rui, to zbywalne kontrakty i zakładam, że taki był zamysł.

 

Edytowane przez starYfaN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, BMF napisał:

Hachimura przepłacony luźno, Vincent też, ten Reaves mocno 'kontekstualny' z kolei. Ale owszem, mogło być gorzej, zapowiada się znowu na dobry depth.

Gdyby nie info o kontraktach FVV, Granta czy nawet Lopeza to ten wpis byłby dla mnie zrozumiały, ale mam wrażenie, że przemawia przez Ciebie żal, że Rob poszedł w safe bet - maks drugą rundę/finał konferencji, kosztem ostatniej szansy Lebrona. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć Twoich obiekcji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_K napisał:

Gdyby nie info o kontraktach FVV, Granta czy nawet Lopeza to ten wpis byłby dla mnie zrozumiały, ale mam wrażenie, że przemawia przez Ciebie żal, że Rob poszedł w safe bet - maks drugą rundę/finał konferencji, kosztem ostatniej szansy Lebrona. Inaczej nie potrafię wytłumaczyć Twoich obiekcji;)

Not really, po prostu nie przeceniam graczy na bazie small sample z playoffów.

Reddish trash.

Prince zapychacz na regular z jednym fitującym skillem.

Hayes śmieć, ale może być dobry obok LeBrona.

Vincent i Hachimura przepłaceni jak wrócą do tych swoich 30/34%.

Russell za realne value.

Reaves steal, tu pomogły okoliczności.

I w sumie tyle. 

Jak ktoś uważa, że Lakers mają super offseason/Lakers nikogo nie przepłacili to IMHO nieprawda. Za to rzeczywiście Reaves osłodził tego Vincenta, tzn. Buss, a nie mi, ale obiektywnie to prawda, super kontrakt.

A, no i jak na standardy Lakers to ja doceniam, że zachowali status quo. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.